Page 86 of 329

Re: Vtípky

Posted: 23:12 06. Oct 2010
by predyk
:)

Re: Vtípky

Posted: 07:11 09. Oct 2010
by Tashara

Re: Vtípky

Posted: 21:03 10. Oct 2010
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 13:25 12. Oct 2010
by KaTo
Jednoho dne se stalo, že k holiči přišel zahradník, aby se dal ostříhat.
Když byl hotov, ptal se, kolik dluží...
Holič odpověděl: "Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze."
Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství. Když holič příští ráno otevíral  svůj  krámek, našel tam 12 růží s poděkováním.

Druhý den přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříhání se opakovalo to samé: "Sloužím tento týden spoluobčanům, nemohu tedy připustit, abych  dostal zaplaceno," vysvětlil holič."
Pekař byl rád a odešel. Příští  ráno, když holič  otevírá svůj krámek, vidí sáček se 12 koblížky, upečenými do zlatova a s děkovnou kartou...

Ten samý den se přišel nechat ostříhat poslanec parlamentu. Když Chtěl platit, slyší totéž: "Sloužím tento týden spoluobčanům, a Proto nemohu vaše peníze přijmout," znělo holičovo vysvětlení. Poslanec byl mile překvapen.
Poděkoval a odcházel v povznesené náladě.

Příští ráno, když chtěl holič otevřít krám, stálo tam 12 poslanců, a všichni se chtěli nechat zdarma ostříhat.

P.S. Místo poslance jde dosadit i určité hráče on-line her :wink: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 22:37 12. Oct 2010
by -darkvision-
Po sejmuti dvou povrchnanu mi nedalo na toho jednoho povrchnana reagovat, tak jsem chtel vyzkouset jak bude reagovat na muj tell.
No nakonec to skoncilo tak, ze jsem mu snad zdarne vysvetlil jak to zde chodi, co se tyce smrti.
Ale stejnak me to jeho chovani pobavilo. :lol:

Re: Vtípky

Posted: 22:45 12. Oct 2010
by EXITUS999
-darkvision- wrote:Po sejmuti dvou povrchnanu mi nedalo na toho jednoho povrchnana reagovat, tak jsem chtel vyzkouset jak bude reagovat na muj tell.
No nakonec to skoncilo tak, ze jsem mu snad zdarne vysvetlil jak to zde chodi, co se tyce smrti.
Ale stejnak me to jeho chovani pobavilo. :lol:
Myslim že to ještě bylo docela fpohodě, narazil jsem už na horší ;) :-D

Re: Vtípky

Posted: 06:21 13. Oct 2010
by -RoF-
-darkvision- wrote:.....
A dál?

Mě to moc k pobavení a ani jako vtip nepřišlo.
Možná jen cílená provokace.

Re: Vtípky

Posted: 07:58 13. Oct 2010
by de Aers
Ať hledám jak hledám, ten vtip nikde nevidím :wall:

Re: Vtípky

Posted: 08:54 13. Oct 2010
by Anderson I
Možná je pro někoho zábavný sejmout slabší postavičku, co „už si může troufnout“ i na jezevce (alespoň jsem to tak pochopil). Těžko říct. Sice na to existují i prášky, ale vyléčením si mindráků ve hře na někom slabším alespoň nezatěžuje zdravotní systém. :-)

Re: Vtípky

Posted: 09:08 13. Oct 2010
by Sveneld
trochu sis naběhl, vtipálku..

Re: Vtípky

Posted: 09:58 13. Oct 2010
by kucik
Také mi nepřijde nic vtipného na tom, že někoho sejmeš a pak ho ještě prudíš po tellu a honíš si triko.

Re: Vtípky

Posted: 10:13 13. Oct 2010
by KaTo
Heh, darku, uvědomuješ si, že za podobné chování tu nedávno dostali dva lidi BAN?
Jen s tím rozdílem, že na ně to práskli "ti druzí", ty se tu, včetně důkazů, chlubíš sám :wink: .

P.S.
Abys netápal - zabití povrchňanů drowy = OK (ať byl čí build/level/výbava jakýkoli), ale to s tím tellem už je napováženou.

Re: Vtípky

Posted: 10:35 13. Oct 2010
by -darkvision-
kucik wrote:Také mi nepřijde nic vtipného na tom, že někoho sejmeš a pak ho ještě prudíš po tellu a honíš si triko.
A) Nikoho jsem nesejmul
B) Prudit nas zacal on
C) Tak mi to nedalo a taky jsem si musel rejpnout a nakonec to zakončil tím, že mu vysvětlil jak tu systém smrtí funguje.

Rofovi to vtipné nepřijde, ale mě jeho vtípky taky třeba vtipné nepřijdou. To je věc názoru každého už.
Ps. Kuciku jestli chceš důkaz o incidentu, podívej se na naše forum někdy taky. (pokad můžeš, to zas já nevím, jak to máte vy s pravomocema)

Jinak je hezké že k tomuhle ses vyjádřil, ale k meči katastrof třeba ještě ne a to nejsem jedinej mág ve hře, kterej na Vaše vyjádření stále čeká.

Díky.

Re: Vtípky

Posted: 12:32 13. Oct 2010
by LDamian
Pro kazdeho, kdo musel nebo bude muset nekdy neco podobneho vysvetlovat. :wink:


http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-o ... e-to-panna

Re: Vtípky

Posted: 12:53 13. Oct 2010
by EXITUS999
LDamian wrote:Pro kazdeho, kdo musel nebo bude muset nekdy neco podobneho vysvetlovat. :wink:


http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-o ... e-to-panna
Tak to mě pobavilo, ale jako totálka :-D :mus_5: :mus_5: