Re: Vtípky
Posted: 23:12 06. Oct 2010
Myslim že to ještě bylo docela fpohodě, narazil jsem už na horší-darkvision- wrote:Po sejmuti dvou povrchnanu mi nedalo na toho jednoho povrchnana reagovat, tak jsem chtel vyzkouset jak bude reagovat na muj tell.
No nakonec to skoncilo tak, ze jsem mu snad zdarne vysvetlil jak to zde chodi, co se tyce smrti.
Ale stejnak me to jeho chovani pobavilo.
A dál?-darkvision- wrote:.....
A) Nikoho jsem nesejmulkucik wrote:Také mi nepřijde nic vtipného na tom, že někoho sejmeš a pak ho ještě prudíš po tellu a honíš si triko.
Tak to mě pobavilo, ale jako totálkaLDamian wrote:Pro kazdeho, kdo musel nebo bude muset nekdy neco podobneho vysvetlovat.![]()
http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-o ... e-to-panna