Page 86 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:11 24. Dec 2015
by Jachym
A toto je spec filmeček pro Kokosáka a jeho kamarády : http://www.csfd.cz/film/395551-zazracne-kouzlo/prehled/
a pěkně pod stromeček

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:58 24. Dec 2015
by Puxina
Náhodně jsem zkoukl lajnu katastrofických filmů vesměs stahovaných jen dle poslechu mixů soundtracků, ale fajn filmy ;).

https://www.youtube.com/watch?v=TTFG1jVKbPA
https://www.youtube.com/watch?v=RPH7LXPZFBo
https://www.youtube.com/watch?v=m-1XpuqAlhM

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:35 24. Dec 2015
by kokosak
Jachym wrote:A toto je spec filmeček pro Kokosáka a jeho kamarády : http://www.csfd.cz/film/395551-zazracne-kouzlo/prehled/
a pěkně pod stromeček
Trochu pozdě, dávno zkouknutý ;) A o vílách jsou i lepčí filmy, i když tenhle má svoje momenty :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:57 25. Dec 2015
by XŠevyX
Od pěti let bezkonkurenčně nejlepší pohádka u mě :) (ty nové mě moc neberou)

https://www.youtube.com/watch?v=HQOa3lCtkxA

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:46 28. Dec 2015
by kucik
O svátcích jsem měl to štěstí vidět Tři bratři. Rozhodně doporučuju všem masochistům/obdivovatelům Kluse. Do teď přemejšlim, na čem ti Svěráci jeli a kde se dá takovej matroš sehnat. Yellow Submarine je proti tomu naprosto střízlivý a nudný cestopis.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:28 28. Dec 2015
by KaTo
Tak jsem zkoukl (v kině) Hvězdné války...
*pláče*
...asi jsem se někde na cestě životem stal náročným divákem.

klady:
+ jediný černoch v celém filmu :twisted: :mrgreen: . Ne vážně - trochu jsem se bál poslední dobou moderní nalejvárny "multikulti" (hlavní hrdina urostlý černoch, hlavní padouch tlustý běloch), co se poslední dobou šíří z Holywoodu. Ale trooper Boyega zapadl dobře a hlavní padouch taky nezapadá do kádrovacího profilu :D
+ jedijka nebyla modelka (a jako bonus chodila jak chlap :lol: ) a čas od času uměla používat mimické svaly
+ vtípky, hlášky a humor obecně mezi postavami
+ "Jsem jeho otec" alis skvělý Ford, škoda že nejspíš ze série definitivně vypadl.
+ efekty, triky, kulisy
+ dobře volený soundtrack

zápory:
- čelní útoky vždy a všude. Všichni. (Jako nemůžu chtít v SW souboje jak z Enderovy hry...ale, fakt to muselo být jen takhle stupidně? :wall: )
- s předchozím bodem související dějové "vykrádání" dřívějších dílů
- na můj vkus málo emzáků v Odboji. 99% jenom lidi. To jako nebylo na masky...nebo emzákům vláda Temné strany vyhovuje? :confused:
- na druhou stranu emzáci jsou všude jinde (hospody, planety)
- ale ani jedna "významnější" Twilečka :twisted: :mrgreen:
- záporákem necharismatické neschopné napomádované emo, jehož jediná invence byl genetický původ. Snad to vynahradí opálený švihák s jizvou na hlavě :mrgreen:
- seržantka (bo co to měla za šarži) mohla dostat větší prostor, když už jí naleštili zbroj :)
- střelba z "planetoidu", která letí bambilion světelných let a zároveň je vidět na obloze planet v reálném čase

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:24 02. Jan 2016
by sendys
Doporučuji FREQUENCIES, výborná věc, běhal mi až mráz po zádech. Nic takového jsem dlouho nezažil. Doporučuji se podívat až do konce aby jste celý příběh pochopili :-)

Vysvětlení filmu :
Frekvence určuje vaše štěstí, a to ve všem. I v tom, nakolik budete chytří. Dva lidé, kteří se díky své frekvenci neměli nikdy setkat, se přesto setkají. Jedním je Isaac, který má abnormálně nízkou frekvenci, dokonce zápornou. Druhou z těch dvou lidí je Marie, která má neobvykle vysokou frekvenci. Isaac se do Marie zamiluje, ale nemohou spolu být déle než 60 sekund. Jakmile se tento čas navrší, dojde totiž vždy k nějaké nešťastné události, která častokrát ohrožuje i život. Isaac se však svého snu ani lásky nevzdává.(Benedygtus)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:03 02. Jan 2016
by Puxina
Podle popisu mi to trochu připomnělo film, který jsem viděl nedávno po dlouhé době ;) http://www.csfd.cz/film/11993-gattaca/prehled/
Ale mrknu i na to Frequencies někdy.
Bahnak wrote:
Puxina wrote:Trochu mi to připomnělo tenhle film ;) http://www.csfd.cz/film/315535-zivot-adele/videa/
což mi zase připomělo tohle: http://www.csfd.cz/film/32235-laska-je-laska/prehled/
Už jsem se na to podíval a dobrý film, hlavně ten konec je povedený :)
Ani jsem netušil, že ten režisér natočil http://www.csfd.cz/film/32236-lilja/prehled/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:11 02. Jan 2016
by sendys
to vypada taky zajímavě..... :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:46 10. Jan 2016
by Jachym
Tak kdy začne další nová řada Game of Thrones ??? Hodte sem nějaký odkazy na videa .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:32 10. Jan 2016
by kokosak
Copak GoT, ale Netflix! :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:36 10. Jan 2016
by Zeerit
Až 24. dubna

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:56 10. Jan 2016
by Nalkanar
Po znásilnění poslední řady na to nemá smysl koukat :roll:

Legends of Tomorrow? :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 07:31 11. Jan 2016
by Luelle
Osm hroznych... Quentin je buh! :mrgreen:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:02 12. Jan 2016
by Zeerit
Nalkanar wrote:Legends of Tomorrow? :)
Moc bych od toho nečekal popravdě. Na Arrow a Flashe se už koukám jen kvůli dobře zahraným záporňákům, hrdinové jsou spíš k smíchu. :D