Page 86 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:05 07. May 2013
by Bahnak
Ať vám vyjde počasí, mě zchvátil zákeřný bacil

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:56 14. May 2013
by J.F.Payne
Což takhle zejtra k večeru Vyšák, jestli bude hezky?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:34 14. May 2013
by mandos
Já bych přišel jen musím ještě pořešit finance

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:27 14. May 2013
by Braenn
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:49 14. May 2013
by Molly23
Uvidí se zda mi nebude šoufl

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:34 15. May 2013
by pavad
Teoreticky bych se mohl objevit - ale dle vseho pozdeji nez onech 17:30...
Tedy, pokud tam tedy nekdo bude.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:36 15. May 2013
by J.F.Payne
Já tam budu tak na šestou, odhadem.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:47 15. May 2013
by Molly23
Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:11 15. May 2013
by kucik
Já se stavim. Navíc vyjímečně nemusim abstinovat.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:52 15. May 2013
by Braenn
Molly23 wrote:Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.
Jojo, šoufl, zase se otírala, co?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:27 15. May 2013
by Molly23
Braenn wrote:Molly23 wrote:Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.
Jojo, šoufl, zase se otírala, co?

Tentokrát se neotírala, to by mi bylo příjemné. Tentokrát mě už podruhé mučila! Ještě ted mě bolí zuby... jdu si pro ibalgin.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:37 15. May 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Braenn wrote:Molly23 wrote:Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.
Jojo, šoufl, zase se otírala, co?

Tentokrát se neotírala, to by mi bylo příjemné. Tentokrát mě už podruhé mučila! Ještě ted mě bolí zuby... jdu si pro ibalgin.
Hele, seš si jistý, že chodíš k zubařce a ne...třeba k ortopedce? Bo moje zkušenosti se zubaři jsou takové, že kdykoli od zubaře ocházím, tak mě naopak zub/y bolet přestávají (za to se mi pomalu začínají hromadit v krabičce...pro vílu zubničku

)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:44 15. May 2013
by Molly23
No mě sice zuby den bolí, někdy i dva, ale aspon mi nevypadávaj

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:04 16. May 2013
by pavad
Molly23 wrote:No mě sice zuby den bolí, někdy i dva, ale aspon mi nevypadávaj

Ber to tak, ze jsi zase prisel o nepakovatelnou prilezitost nechat se zlit mokem pivne-penivym. Jiz od pocatku byla u nekterych jedincu koordinace oko-ruka na dost nicotne urovni...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:34 20. May 2013
by J.F.Payne
Tuto středu, vyšehrad, zase 17:30 cca? Já půjdu určitě - zkusím tam být dřív a obsadit takovej ten stůl uplně v rohu u hradeb, jistě víte, co myslím.