Page 86 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:05 07. May 2013
by Bahnak
Ať vám vyjde počasí, mě zchvátil zákeřný bacil :evil:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:56 14. May 2013
by J.F.Payne
Což takhle zejtra k večeru Vyšák, jestli bude hezky?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:34 14. May 2013
by mandos
Já bych přišel jen musím ještě pořešit finance :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:27 14. May 2013
by Braenn

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:49 14. May 2013
by Molly23
Uvidí se zda mi nebude šoufl :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:34 15. May 2013
by pavad
Braenn wrote:Jo-o. Od 17:30+.

http://pocasi.idnes.cz/?d=zitra&t=p
Teoreticky bych se mohl objevit - ale dle vseho pozdeji nez onech 17:30...

Tedy, pokud tam tedy nekdo bude. :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:36 15. May 2013
by J.F.Payne
Já tam budu tak na šestou, odhadem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:47 15. May 2013
by Molly23
Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:11 15. May 2013
by kucik
Já se stavim. Navíc vyjímečně nemusim abstinovat.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:52 15. May 2013
by Braenn
Molly23 wrote:Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.
Jojo, šoufl, zase se otírala, co? :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:27 15. May 2013
by Molly23
Braenn wrote:
Molly23 wrote:Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.
Jojo, šoufl, zase se otírala, co? :twisted:
Tentokrát se neotírala, to by mi bylo příjemné. Tentokrát mě už podruhé mučila! Ještě ted mě bolí zuby... jdu si pro ibalgin.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:37 15. May 2013
by KaTo
Molly23 wrote:
Braenn wrote:
Molly23 wrote:Tak já dnes nedorazím. Dnes jsem byl už zase u drowky (dentistky) a je mi šoufl. Snad příště. Škoda když je tak hezky.
Jojo, šoufl, zase se otírala, co? :twisted:
Tentokrát se neotírala, to by mi bylo příjemné. Tentokrát mě už podruhé mučila! Ještě ted mě bolí zuby... jdu si pro ibalgin.
Hele, seš si jistý, že chodíš k zubařce a ne...třeba k ortopedce? Bo moje zkušenosti se zubaři jsou takové, že kdykoli od zubaře ocházím, tak mě naopak zub/y bolet přestávají (za to se mi pomalu začínají hromadit v krabičce...pro vílu zubničku :twisted: :lol: :lol: )

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:44 15. May 2013
by Molly23
No mě sice zuby den bolí, někdy i dva, ale aspon mi nevypadávaj :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:04 16. May 2013
by pavad
Molly23 wrote:No mě sice zuby den bolí, někdy i dva, ale aspon mi nevypadávaj :lol:
Ber to tak, ze jsi zase prisel o nepakovatelnou prilezitost nechat se zlit mokem pivne-penivym. Jiz od pocatku byla u nekterych jedincu koordinace oko-ruka na dost nicotne urovni... :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:34 20. May 2013
by J.F.Payne
Tuto středu, vyšehrad, zase 17:30 cca? Já půjdu určitě - zkusím tam být dřív a obsadit takovej ten stůl uplně v rohu u hradeb, jistě víte, co myslím.