Page 86 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:53 02. May 2013
by Nalkanar
Toho tam vidím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:54 02. May 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Toho tam vidím.
Už to opravili

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:53 14. May 2013
by -RoF-
Ukecané NPC.
At si ty svoje kecy strčí někam. Netoužím po tom, aby NPC něco mlelo a rušilo RP. At NPC povídá, když na něj kliknu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:55 14. May 2013
by Nalkanar
Definoval bych to jako upravení kadence Ivorských NPC + předělání hlášek, většina toho co štamgasti v hospodě kecají je rok a více stará.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:57 14. May 2013
by Aulus
Tak je pravda, že na některých místech jsou ty řeči fakt přehnané. Příkladem je třeba hostinec u Krkovičky nebo hospoda v Doubkově. Úplné vyřazení řeší NPC by ale zase pokazilo tu "rušnou" atmosféru některých míst.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:12 14. May 2013
by Molly23
Já bych to Rofovo stěžování bral s rezervou

. Brblal když si u stolu povídalo více skupin hráčů, že prý ruší a at zmlknou. Když pak zase mlčeli, nebo se bavili potichu tak brblal že je neslyší a že to chce taky slyšet

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:28 14. May 2013
by Caehan
Mně ukecaná NPC nevadí, docela to místo oživují.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:38 14. May 2013
by Molly23
Akorát bych udělal něco s těmi hláškami. Aktualizoval, zvětšil variaci atd.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:44 14. May 2013
by karolina
Molly23 wrote:Akorát bych udělal něco s těmi hláškami. Aktualizoval, zvětšil variaci atd.
Ty neremcej a radši něco udělej se Škopkem.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:34 14. May 2013
by Molly23
Jen musím přišpendlit pár npc, pár npc posadit a doplnit jídelníček a je to

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:44 15. May 2013
by -RoF-
Molly23 wrote:Já bych to Rofovo stěžování bral s rezervou

. Brblal když si u stolu povídalo více skupin hráčů, že prý ruší a at zmlknou. Když pak zase mlčeli, nebo se bavili potichu tak brblal že je neslyší a že to chce taky slyšet

.
Co tu meleš za kraviny zase?
Spojuješ různé věci.
Aby samovolně kecalo něco NPC, je dle mě úplně zbytečné a nějaká atmosféra? Pche. Ale tak pokud vy tohle ke svému RP vyžadujete.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:43 15. May 2013
by Molly23
Já to chápu tak, že máš problém, když se věci v chatu netýkají jedné věci. Pak máš problém se v tom vyznat a proto ti to vadí a je jedno jestli to jsou NPC nebo PC.
Já osobně třeba nikdy neměl problém s orientací v diskuzi když do toho mlelo nějaké NPC nebo tak. Snad jen když u toho třeba někde brouzdám nebo brnkám a pak dohledávám co se řešilo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:46 15. May 2013
by Nalkanar
K věci - ta NPC u Krkovičky v Ivory jsou poněkud rozkecaná, možná by bylo lepší snížit jim "kadenci" a taky se podívat na ty jejich hlášky, protože pořád melou v podstatě o nějakých hlavách vystavených na hradbách a ráznosti Inkvizice což je myslím víc jak reálný rok stará věc.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:06 15. May 2013
by -RoF-
Molly23 wrote:Já to chápu tak, že máš problém, když se věci v chatu netýkají jedné věci. Pak máš problém se v tom vyznat a proto ti to vadí a je jedno jestli to jsou NPC nebo PC.
Mě to od PC nevadí.
Mě to vadí u NPC a příjde mi úplně zbytečné, aby NPC něco mlelo bez vyžádání.
K čemu je, aby NPC něco vykřikovalo nahlas? K prdu. Je to rušivá atmosféra, bez které se já obejdu.
NPC at tam klidně jsou. Já si dovedu ve své fantazii představit, že například ty NPC tam sedí a povídaj sií, chlastají, plácají servírky po zadku, že servírky vystrkují kozy a tak dále.
JInak je to zbytečně investovaný čas pro WB.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:19 15. May 2013
by KaTo
-RoF- wrote:...
Věc názoru - mě tyhle náhodné hlášky nevadí, spíš naopak. Jen bych se přimlouval, aby nezaznívali příliš často, aby to nelezlo PC do rozhovorů. Případně aby častější hlášky byly "krátké" a nezaspamovávali chat-okno délkou na dva-tři řádky. Hlavně v místech, kde se PC postavy schromažďují a nemají možnost "jít jinam".