Page 86 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 18:01 08. Apr 2013
by Diemo
"ty zensky jsou fakt strasny, ona me nabourala blbka, maluje si ksicht, dela si nechtiky, chova dite, telefonuje, ale tak nakonec jen skrabnuti, jsem stacil polozit noviny, koblihu a stacil zatocit volantem" :D

Re: World of Tanks

Posted: 00:02 10. Apr 2013
by Molly23

Re: World of Tanks

Posted: 17:19 14. Apr 2013
by Molly23
Ve verzi 8.6 prý budou mít artyny už 10 tierů. Čekejte ale spíše více nových slabších artyn, protože ty dnešní silné budou posunuty vzhůru na 10. tier.

Re: World of Tanks

Posted: 11:04 15. Apr 2013
by Absinthorix
Molly23 wrote:Ve verzi 8.6 prý budou mít artyny už 10 tierů. Čekejte ale spíše více nových slabších artyn, protože ty dnešní silné budou posunuty vzhůru na 10. tier.
Teď nepřátele griluju :lol: a pořád to ještě není ono.... Jestli tam přibude další smetí, než se dostanu k nečemu pořádnýmu :wall:

Re: World of Tanks

Posted: 07:26 16. Apr 2013
by -RoF-
Speciálně pro Braenn a další příznivce :roll:

http://wotportal.cz/category/skiny-tank ... iny-tanku/

:P

Re: World of Tanks

Posted: 08:19 16. Apr 2013
by KaTo
-RoF- wrote:Speciálně pro Braenn a další příznivce :roll:

http://wotportal.cz/category/skiny-tank ... iny-tanku/

:P
Vypadá dobře, škoda že ty zásahový zóny jsou mi u artin k ničemu. Bo ta to šije kam a jak se jí zlíbí, zásahová zóna, nezásahová zóna! :lol: :lol:
P.S.
Ale určo využiju zaměřovací kříž + spot vzdálenost pro artinu co mají "vedle".

Re: World of Tanks

Posted: 18:03 21. Apr 2013
by klobouk
Běží dobrý event. Za změnu hesla výslužka 300 gold.

Re: World of Tanks

Posted: 18:08 21. Apr 2013
by Molly23
klobouk wrote:Běží dobrý event. Za změnu hesla výslužka 300 gold.
Už jsem využil :)

Re: World of Tanks

Posted: 19:44 21. Apr 2013
by Shaman88
Molly23 wrote:
klobouk wrote:Běží dobrý event. Za změnu hesla výslužka 300 gold.
Už jsem využil :)
Já taky, a hned si to změnil zpět.

Re: World of Tanks

Posted: 08:31 22. Apr 2013
by Theogil I
I s telefoním číslem jsem si to spojil to je další 100zl. navíc. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 08:34 22. Apr 2013
by Bruciacullo
do kdy to platí?

Re: World of Tanks

Posted: 08:36 22. Apr 2013
by KaTo
Bruciacullo wrote:do kdy to platí?
UTFG:
http://wotportal.cz/category/novinky/specialni-akce/

Re: World of Tanks

Posted: 08:44 22. Apr 2013
by Bruciacullo
KaTo wrote:
Bruciacullo wrote:do kdy to platí?
UTFG:
http://wotportal.cz/category/novinky/specialni-akce/
proč když se najde nějaky pako jako ty co mi to najde katoušku? trololololo :D

Re: World of Tanks

Posted: 09:08 22. Apr 2013
by KaTo
Bruciacullo wrote:
KaTo wrote:
Bruciacullo wrote:do kdy to platí?
UTFG:
http://wotportal.cz/category/novinky/specialni-akce/
proč když se najde nějaky pako jako ty co mi to najde katoušku? trololololo :D
Pamatuj, hochu nehodný, že neprozřetelné spoléhání, na prozřetelnost Boží, alias mojí, se ti jednou může škaredě nevyplatit! :twisted:
P.S.
Ať nejsem úplně OT. Nevíte někdo, zda existuje i nějaká vyšší artina podobné té ruské trojkové? Jde mi o otočnou věž.
Všechny ostatní 2-3jkové konkurentky, co jsem měl, mají trapácký omezený otáčení kanonu a musí se otáčet celé :confused: .
Bushcamping s tou ruskou je lahoda, když ze křoví nekouká ani kousíček :oops: .

Re: World of Tanks

Posted: 22:13 22. Apr 2013
by Molly23
Tohle si pořídím na zahradu jednou až budu v důchodu a budu čekat na sportovní letadla kroužící nad naší zahradou a budu na ně mířit! V létě tam bejvaj závody větroňů :D

http://earmyshop.cz/dvojkanon-pldvk-vz5359