Page 86 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:31 18. Jan 2010
by marii
Dekuji Arii , Raine...Caironovi a Kratovi za prijemny vecer:)

Re: Poděkování

Posted: 02:05 18. Jan 2010
by zachy
Diky DM Ravangornovi za spestření lovu medvědů. několik skřetu a jeden superskřet, pak sedy trhaci no a nakonec prochazka houbama :D

Re: Poděkování

Posted: 20:07 18. Jan 2010
by G14
Dekuju Pajky a Jatrovi za hru a Zachymu za podporu :)

Re: Poděkování

Posted: 20:21 18. Jan 2010
by Pajule
jojo taky tak :D sice se omlouvám..snad vše..bylo v pořádku :)

Re: Poděkování

Posted: 21:03 18. Jan 2010
by Bahnak
Opravdu VELMI děkuji KUCIKovi za pořádný kus práce kterou odvádí. Kromě toho že jsem s perzistenci NAPROSTO spokojen jsem byl dokonale ohromen, když k mému překvapení začal fungovat feat vířivý útok. Díky KUCIKu, moc dobrá práce.

Re: Poděkování

Posted: 21:10 18. Jan 2010
by innfra
Chtěl bych poděkovat za skvělou hru a atmosféru, kterou já domrvil tím, že jsem psal na fórum, mohu si za to sám. Radím ostatním vyvarujte se takovéhle kravině. Od teď už nepíšu na fórum. :cry:

Re: Poděkování

Posted: 21:12 18. Jan 2010
by kucik
Vlk taky sliboval.

Re: Poděkování

Posted: 21:17 18. Jan 2010
by Pajule
:D ted sem si vzpoměla na s tebou ěm baví svět na pepína :D

Re: Poděkování

Posted: 01:09 19. Jan 2010
by innfra
Velice rád bych poděkoval Tháili, tím myslím lidem kolem ní. WB, DM, skripteři, hráči.
Moc jsem se změnil od té doby, co jsem sem přišel velice za to děkuji. Thálie mě změnila hodně k lepšímu.
Děkuji za skvělou hru, kterou jsem tu s mnohýmy zažil a na některých mi opravdu záleží. Za prostor, kde trávit volný čas, za zábavu i strasti, děkuji za Thálii.
Tudíž se musím rozloučit, protože jim nechci kazit hru a někomu ubližovat svou neomaleností. Za blbosti se platí a když si člověk uvědomí tu cenu, kterou zaplatí, bývá ta cena vysoká. Nevážil jsem si dost některých věcí, teď vím že mi budou chybět.
Nechci tudíž tuto chybu udělat i "in RL". Je na čase uklidit si svůj píseček a dát si dohromady vlastní život, než bude pozdě. Chci ještě stihnout dát najevo těm, o kterých vím, že mě mají rádi, to samé. Člověk musí uvědomit své chyby dřív než bude pozdě.
Děkuji všem, které jsem poznal a kvůli kterým, jsem byl ochotný si k tomu sednout a bavit je a sebe, moc si toho vážím, ty vzpomínky jsou pro mě důležité. Děkuji jim, že mi dokázali otevřít oči.

Tímto se svámi loučím, budete mi chybět.

Re: Poděkování

Posted: 01:45 19. Jan 2010
by G14
:cry: to to to uz jako Tarielka nebude?aaaaaaa prisla sem o milenku!!!!
Infra hodne stesticka v zivote :wink: :wink: :wink:
Me se s tebou hralo moc dobre,diky zes tu byl tedy. :P
btw:Na dalsi chlastacku musis stejne zas prijet ! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 07:44 19. Jan 2010
by Pajule
Zbejvá popřát hodně štěstí :) ,,ale na forum sem tam mrkni at se zasměješ :D Tomás ten poslušný pejskej mi bude chybět :D .... a jak se říká Zejr,Xi´an a Lilith s tebou :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 14:52 19. Jan 2010
by Esuliams
Infro díky za hru, ale máš smůlu, nikam nepůjdeš. :)

Jo a pozor Tariel je moje! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 14:59 19. Jan 2010
by Sapal
Jak se řiká, Zeirovi cesty jsou nevyzpytatelný. Však ty se vrátíš. ;)

Re: Poděkování

Posted: 15:43 19. Jan 2010
by Agnoros
Sice nevím proč odcházíš a s tvými postavami jsem neměl moc co dočinění, ale taky ti přeji v tvé životě mnoho štěstí .. nu škoda o jednoho dobrého hrače méně

Re: Poděkování

Posted: 16:02 19. Jan 2010
by Manas
Helgaron te provazej