Page 87 of 329
Re: Vtípky
Posted: 13:55 13. Oct 2010
by tao kan
Re: Vtípky
Posted: 14:00 13. Oct 2010
by de Aers
Tak to je drsné

Re: Vtípky
Posted: 19:34 13. Oct 2010
by zachy
Njn.. ještě že to NWN nevymejvá tak moc mozky jako jiný onlinovky

Re: Vtípky
Posted: 20:02 13. Oct 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 20:23 13. Oct 2010
by Derken-
Re: Vtípky
Posted: 22:17 13. Oct 2010
by predyk
tao kan wrote:převzato z Nyxu:
wowko.jpg
Jak starej je takovejhle člověk ?

Re: Vtípky
Posted: 22:24 13. Oct 2010
by Xullfryn
tao kan wrote:převzato z Nyxu:
wowko.jpg
Strašně mi to připomíná písmo mýho spolužáka, kterej právě paří WOWko...

Re: Vtípky
Posted: 23:25 13. Oct 2010
by Radim
To je mastný

bohužel takový tu jsou

Re: Vtípky
Posted: 21:07 14. Oct 2010
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 20:11 18. Oct 2010
by Molly23
Kámoš ve sprše.
Re: Vtípky
Posted: 22:13 19. Oct 2010
by monstera
Re: Vtípky
Posted: 09:16 20. Oct 2010
by Práček
monstera wrote:takovej mladej a už ruku v hajzlu !
co na to řict?
někdo je hold šikovnej nooo

Re: Vtípky
Posted: 16:49 20. Oct 2010
by Tretas
Re: Vtípky
Posted: 16:59 20. Oct 2010
by Molly23
Tretas wrote:http://www.csfd.cz/film/279907-drunken-master-1945/
A je to venku, krata natáčí čínský film.

Já ho viděl

tedy aspon jeden z nich. Jsou totiž prý dva díly. V jednom se to učí a v druhým už je mistr. Docela prča.
Re: Vtípky
Posted: 21:22 22. Oct 2010
by Pajule
http://www.youtube.com/watch?v=0IBzmmDa ... re=related jako mají dost fakt

on to neni ani tak vtipný,teda jo je,ale zároveň smutný,že ty lidi sou taký máča ,že by někam takhle šli..
