Page 87 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:55 13. Oct 2010
by tao kan
převzato z Nyxu:
wowko.jpg

Re: Vtípky

Posted: 14:00 13. Oct 2010
by de Aers
Tak to je drsné :D

Re: Vtípky

Posted: 19:34 13. Oct 2010
by zachy
Njn.. ještě že to NWN nevymejvá tak moc mozky jako jiný onlinovky :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 20:02 13. Oct 2010
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 20:23 13. Oct 2010
by Derken-
tao kan wrote:převzato z Nyxu:
wowko.jpg
:D :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 22:17 13. Oct 2010
by predyk
tao kan wrote:převzato z Nyxu:
wowko.jpg
Jak starej je takovejhle člověk ? :shock:

Re: Vtípky

Posted: 22:24 13. Oct 2010
by Xullfryn
tao kan wrote:převzato z Nyxu:
wowko.jpg
Strašně mi to připomíná písmo mýho spolužáka, kterej právě paří WOWko... :D

Re: Vtípky

Posted: 23:25 13. Oct 2010
by Radim

To je mastný :mrgreen: bohužel takový tu jsou :(

Re: Vtípky

Posted: 21:07 14. Oct 2010
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 20:11 18. Oct 2010
by Molly23
Kámoš ve sprše.

Re: Vtípky

Posted: 22:13 19. Oct 2010
by monstera
http://video.idnes.cz/?idvideo=V101019_ ... zpravy_kbe

takovej mladej a už ruku v hajzlu !

Re: Vtípky

Posted: 09:16 20. Oct 2010
by Práček
monstera wrote:takovej mladej a už ruku v hajzlu !
co na to řict? :var_61:
někdo je hold šikovnej nooo

Image

Re: Vtípky

Posted: 16:49 20. Oct 2010
by Tretas
http://www.csfd.cz/film/279907-drunken-master-1945/

A je to venku, krata natáčí čínský film. :)

Re: Vtípky

Posted: 16:59 20. Oct 2010
by Molly23
Tretas wrote:http://www.csfd.cz/film/279907-drunken-master-1945/

A je to venku, krata natáčí čínský film. :)
Já ho viděl :) tedy aspon jeden z nich. Jsou totiž prý dva díly. V jednom se to učí a v druhým už je mistr. Docela prča.

Re: Vtípky

Posted: 21:22 22. Oct 2010
by Pajule
http://www.youtube.com/watch?v=0IBzmmDa ... re=related jako mají dost fakt :D on to neni ani tak vtipný,teda jo je,ale zároveň smutný,že ty lidi sou taký máča ,že by někam takhle šli.. :wall: :mrgreen: