Page 87 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:29 08. May 2012
by Aulus
Molly23 wrote:To by mě zajímalo teda kam se ztratili všechny ty miliony, fanynky a kde beru čas na turné :D. Navíc zapomínáš na můj nový image! Krátký sestřih, který ted na podiu budu dohánět vikingskou čapkou (budeme hrát viking metal).
http://www.youtube.com/watch?v=reOLeLX0Q9U
Tam se zpívá o Špilberku? :mrgreen:
Jinak v tom klipu tě najdu kde?

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:35 08. May 2012
by Molly23
Aulus wrote:
Molly23 wrote:To by mě zajímalo teda kam se ztratili všechny ty miliony, fanynky a kde beru čas na turné :D. Navíc zapomínáš na můj nový image! Krátký sestřih, který ted na podiu budu dohánět vikingskou čapkou (budeme hrát viking metal).
http://www.youtube.com/watch?v=reOLeLX0Q9U
Tam se zpívá o Špilberku? :mrgreen:
Jinak v tom klipu tě najdu kde?
Achich ovej... no pokud máš o mě takový zájem, tak tady je má fb stránka pro fanoušky...

http://www.facebook.com/pages/Missak/188694377837550

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:37 08. May 2012
by de Aers
Molly23 wrote: Achich ovej... no pokud máš o mě takový zájem, tak tady je má fb stránka pro fanoušky...

http://www.facebook.com/pages/Missak/188694377837550
Óó a zahrál bys mi i takovou starou dobrou pecku jako je Hrobař ? :twisted:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:40 08. May 2012
by Molly23
Určitě, jen to bude chvilku trvat :D hádám že backing track neseženu a samotná kytara se zpěvem by zněla dost trapně, takže samotná nahrávka bude chvilku trvat :).... jo a samozřejmě to nebude zadarmo! :P

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:44 08. May 2012
by de Aers
Molly23 wrote:samozřejmě to nebude zadarmo! :P
Projednou se tedy své heterosexuální orientace zřeknu.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:50 08. May 2012
by Molly23
Ale noták... tohle mi zrovna neschází, já spíš myslel...
Image

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:01 08. May 2012
by de Aers
Platit mi za to nemusíš, mě postačí ta písnička.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:02 08. May 2012
by Prasokralik
de Aers wrote:
Molly23 wrote:samozřejmě to nebude zadarmo! :P
Projednou se tedy své heterosexuální orientace zřeknu.
Projednou?

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:35 09. May 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 04:13 09. May 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Roll with the wind
Moc pěkný a dokonce má i svůj Trololo song = body pro něj.


A ať nejsem pořád OT 8) tak:
"Ogre Dance" The Gypsy Nomads (Frenchy and the Punk).
Úplně je vidím jak tam hupkají po Malinových svazích

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:08 11. May 2012
by Molly23
První písen co zazněla na koncertě. Oroborus, moc pěkný kousek. A tohle jsem já na onom koncertě :).
Edit: Kruci tak ted si uvědomuji že jsem až to vedle napravo od označeného, to je táta :).


http://www.youtube.com/watch?v=VyEyOhNGI6Y&feature=fvst

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:02 13. May 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:04 13. May 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Sup?
Poprvé vidím kdo to zpívá, zkazil jsi mi dětství!

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:08 13. May 2012
by Prasokralik
Image

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:34 13. May 2012
by slencak