Page 87 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:18 14. Jul 2015
by Aquila
A takhle podle mě vypadá Goran.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:24 14. Jul 2015
by Niareta
Víc zvlněné vlasy, ale jinak celá ona, když má zrovna náladu nosit červenou barvu

Díky Aquillo

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:39 14. Jul 2015
by Niareta
Takhle si známé thalijské postavy představuji já...
Deirdra
Drusila
Goran

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:42 14. Jul 2015
by Zeerit
Když už se tu bavíme o tom, jak si představujem Gorana, tak tady je za mě.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:03 14. Jul 2015
by Goran
Jsem rád, že jsou ty levely piráta a ninji znát, jsem ani netušil že tu pásku přes oko, dřevěnou nohu a východní rysy hraju tak dobře. Ale počkejte, až povolí čtyřpovolání.
Druhá možnost je, že se to pití vážně projeví.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:27 14. Jul 2015
by Aquila
Tohle je moje vize Drus.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:29 14. Jul 2015
by Aquila
Tohle je Maria. *___*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:07 14. Jul 2015
by Pajule
tyjo Deirdra na mě zásadně působí dost asexuálním dojmem (jo asi to zní v ženském podán dost divně

), ale ten obrázek je parádní

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:13 14. Jul 2015
by Nalkanar
On nikdo neříká, že je ošklivá, ale je to prostě taková "ice-cold b..."

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:34 14. Jul 2015
by karolina
Aquila wrote:Tohle je moje vize Drus.
A to jsou podle tebe prsa pět jak má v popisku? Jsem si myslela, že zkreslený pohled mají jen muži.. hmmhmm
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:50 14. Jul 2015
by Pajule
nad těma prsama jsem se taky pozastavila, když má mít .. ehm asi ani melouny ne

a já neříkám, že je Dei ošklivá, ale tuto mi na ní sedí, i když nevim, blbě se to popisuje

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:05 14. Jul 2015
by radekdnb
Rau'nun Zau'ndar v celé své Kráse

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:42 14. Jul 2015
by Aquila
karolina wrote:Aquila wrote:Tohle je moje vize Drus.
A to jsou podle tebe prsa pět jak má v popisku? Jsem si myslela, že zkreslený pohled mají jen muži.. hmmhmm
Jeee tak to si domyslíš ne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:44 14. Jul 2015
by karolina
Aquila wrote:karolina wrote:Aquila wrote:Tohle je moje vize Drus.
A to jsou podle tebe prsa pět jak má v popisku? Jsem si myslela, že zkreslený pohled mají jen muži.. hmmhmm
Jeee tak to si domyslíš ne?

Nechci si nic domýšlet.. mě zaujalo, že má v opisku tak konkrétní údaj.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:45 14. Jul 2015
by Aquila
Jeee tak to si domyslíš ne?

[/quote]
Nechci si nic domýšlet.. mě zaujalo, že má v opisku tak konkrétní údaj.[/quote]A vůbec...Nespamuj.
