Page 87 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:03 20. May 2013
by Braenn
J.F.Payne wrote:Tuto středu, vyšehrad, zase 17:30 cca? Já půjdu určitě - zkusím tam být dřív a obsadit takovej ten stůl uplně v rohu u hradeb, jistě víte, co myslím.
Příjdu. A vím co myslíš, kyblíček minule viditelně nestačil.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:44 20. May 2013
by Fryn
J.F.Payne wrote:Tuto středu, vyšehrad, zase 17:30 cca? Já půjdu určitě - zkusím tam být dřív a obsadit takovej ten stůl uplně v rohu u hradeb, jistě víte, co myslím.
Nejspíš taky dojdu a tentokrát zkusím i nikomu nepřevrhnout jeho pití.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:11 20. May 2013
by kokosak
Středu bych měl mít snad aj volnou. Vemu gumáky.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:45 21. May 2013
by mandos
Taky se zasejc ukážu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:32 21. May 2013
by Molly23
Týjo ve středu uvidím ještě na stavu financí!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:05 22. May 2013
by J.F.Payne
Nechci nic říkat, ale je zima a hnusně. Ale třeba Kotva (nebo to je Kormidlo?) bude otevřená?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:44 22. May 2013
by Braenn
Potřebujem nekuřáckou. Začla bych tady, pak se můžem přesunout.
Klub cestovatelů, Karavanseráj, 17:30+
Masarykovo nábřeží 239/22, 110 00 Praha-Nové Město
Budem asi spíš v čajovně, ale v té samé budově je i restaurace.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:46 22. May 2013
by kucik
Ještě je tu jedna možnost, o ktereé uvažuju a to Holešovické výstaviště a pivofest. Je ale fakt, že tam bude ultradraho.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:58 22. May 2013
by Braenn
kucik wrote:Ještě je tu jedna možnost, o ktereé uvažuju a to Holešovické výstaviště a pivofest. Je ale fakt, že tam bude ultradraho.
To bych si nechala někdy na víkendovou procházku. Zatím nechme tu Karavanseráj, potřebujem místo nestudené a nekuřácké už kvůli Ančí. Až se sejdem, můžem se k večeru přesunout jinam.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:32 22. May 2013
by mandos
Tak to nakonec vypadá že to moc nestíhám, zkusím kdyžtak pozdějc přijít když se mi povede utrhnout.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:42 29. May 2013
by Bahnak
Je středa, sluníčko na nás konečně vykouklo z mraků, že by to bylo znamení???
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:49 29. May 2013
by karolina
Už je zas hnusně...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:56 29. May 2013
by KaTo
karolina wrote:Už je zas hnusně...
Nechci vám do toho kecat, ale měli byste ty grilovačky plánovat s ohledem na moje kontrolní dny. Pomalu vysledovávám souvislost, že kdykoli vyjedu z kanclu na stavbu je hezky (viz včerejšek

).
P.S.
A ano, vyhovuje mi to tak, než aby to bylo obráceně

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:49 29. May 2013
by Derken-
Bahnak wrote:Je středa, sluníčko na nás konečně vykouklo z mraků, že by to bylo znamení???
Tys to ale zakřikl, asi si pro tebe přijedu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:29 29. May 2013
by Absinthorix
Derken- wrote:Bahnak wrote:Je středa, sluníčko na nás konečně vykouklo z mraků, že by to bylo znamení???
Tys to ale zakřikl, asi si pro tebe přijedu

Jo! Na Vypichu je tma jak večer