Page 87 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:39 15. May 2013
by Aulus
-RoF- wrote:
K čemu je, aby NPC něco vykřikovalo nahlas? K prdu. Je to rušivá atmosféra, bez které se já obejdu.
NPC at tam klidně jsou. Já si dovedu ve své fantazii představit, že například ty NPC tam sedí a povídaj sií, chlastají, plácají servírky po zadku, že servírky vystrkují kozy a tak dále.
JInak je to zbytečně investovaný čas pro WB.
A nenapadlo tě někdy, že ty popisy činností a rozhovory jsou tam proto, aby si každý onu atmosféru ve stejné krčmě nepředstavil jinak (někdo vidí plačící měšťanky, kterým při útoku drowů pomřeli manželé / jiný servírky plácající se po zadku a sedající mu na klín)? Samozřejmě za předpokladu, že se ty projevy budou měnit v důsledku IC situace a událostí.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:51 15. May 2013
by Nalkanar
Aulus wrote:Samozřejmě za předpokladu, že se ty projevy budou měnit v důsledku IC situace a událostí.
Takže se mrkneš na to Ivory? Mám pocit, že tyhle kecy můžou měnit i DM, ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:01 15. May 2013
by Amber
Nepovažuju ty rozhovory NPC za tak rušivé jako RoF a připadalo by mi škoda je kvůli jednomu hráči rušit, pokud to ostatní s pár výhradami snášejí dobře. Ideální stav by samozřejmě byl, kdyby se ty rozhovory aktualizovaly, ale to je prostě milý bonus, když si některé DM udělá čas a dá si tu práci něco vymyslet a přehodit tam...

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:01 15. May 2013
by Aulus
Jo, taky jsem zjistil, že můžou. Takže to asi večer předělám, pokud už na tom nedělá Derken.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:09 15. May 2013
by -RoF-
Amber wrote:Nepovažuju ty rozhovory NPC za tak rušivé jako RoF a připadalo by mi škoda je kvůli jednomu hráči rušit, pokud to ostatní s pár výhradami snášejí dobře. Ideální stav by samozřejmě byl, kdyby se ty rozhovory aktualizovaly, ale to je prostě milý bonus, když si některé DM udělá čas a dá si tu práci něco vymyslet a přehodit tam...

Proč myslíš, že jeden? Se může dát hlasování.
Ale tak ode mě je to spíš jen návrh.
Ale občas mám chut ty NPC sejmout.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:12 15. May 2013
by Caehan
Mohla by mluvit pomaleji, to ano... klidne i třikrát...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:35 15. May 2013
by Derken-
Amber wrote:Nepovažuju ty rozhovory NPC za tak rušivé jako RoF a připadalo by mi škoda je kvůli jednomu hráči rušit, pokud to ostatní s pár výhradami snášejí dobře. Ideální stav by samozřejmě byl, kdyby se ty rozhovory aktualizovaly, ale to je prostě milý bonus, když si některé DM udělá čas a dá si tu práci něco vymyslet a přehodit tam...

Ikdyby tu bylo hlasování, tak se zatím týká jen povrchňanských kecálků. Pokud mi něco neuniklo, tak na ty v podtemnu si zde ještě nikdo nestěžoval, takže by tě to i v případě změny nemělo ovlivnit

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:39 15. May 2013
by Shaman88
Aulus wrote:-RoF- wrote:
K čemu je, aby NPC něco vykřikovalo nahlas? K prdu. Je to rušivá atmosféra, bez které se já obejdu.
NPC at tam klidně jsou. Já si dovedu ve své fantazii představit, že například ty NPC tam sedí a povídaj sií, chlastají, plácají servírky po zadku, že servírky vystrkují kozy a tak dále.
JInak je to zbytečně investovaný čas pro WB.
A nenapadlo tě někdy, že ty popisy činností a rozhovory jsou tam proto, aby si každý onu atmosféru ve stejné krčmě nepředstavil jinak (někdo vidí plačící měšťanky, kterým při útoku drowů pomřeli manželé / jiný servírky plácající se po zadku a sedající mu na klín)? Samozřejmě za předpokladu, že se ty projevy budou měnit v důsledku IC situace a událostí.
No dalo by se hlášky převést z chatu do logu.
Účel by to mělo asi stejný, protože log se nevyužívá moc v městkých oblastech... a asi by to hráče moc neobtěžovalo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:42 15. May 2013
by J.F.Payne
Já bych to nechal tak jak to je. Mně se to líbí, pokud se teda u některých sníží četnost.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:08 15. May 2013
by kucik
Četnost není problém snížit a obměnit hlášky taky ne.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:10 15. May 2013
by -darkvision-
Vulgárnost na foru.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 03:11 26. May 2013
by Koninho87
Omlouvám se.Nevim co to mam za blbej zvyk přijít z hospody a psát tu pytloviny.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:37 26. May 2013
by Amber
Koninho87 wrote:Mě vadí, že je u nicku napsáno třeba něco co k němu neladí a má tam bejt třeba:Koninho87-debil. ...
Co takhle Koninho87 - ten, co si koleduje o ban?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:49 26. May 2013
by karolina
Koninho87 wrote:Mě vadí, že je u nicku napsáno třeba něco co k němu neladí a má tam bejt třeba:Koninho87-debil.
Deka-Nevim jak je venku protože sedim jen u pc.
Frozzik-Nikdy jsem nepil alkohol.
Scrappy-Bug je moje druhý jméno.
Nalkamar-Jsem jen blb co píše pičoviny a bydlim ve Znojmě.
Ale psát že je někdo bůh se mě nelíbí
Je to jenom příklad tak to na nikoho určitě nesedí.Díky
Prosim tě, nepiš sem nic když se vrátíš z hospody....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:29 26. May 2013
by Krysak
Amber wrote:Co takhle Koninho87 - ten, co si koleduje o ban?

Precedenty v poslední době jasně ukazují, že příspěvek je zcela v mezích tolerance. Ano patří mezi spíše méne slušné, ale protože kritika jde na hlavu zejména stamotného autora příspěvku, je rozhodně méně neslušný, než Rofoův nepotresaný, v současné době limitní, precedentální příspěvek.