Re: World of Tanks
Posted: 12:51 23. Apr 2013
Ty hlavně vypadaj jak dřevěný 
B+B zvažuje. Až budu mít trošku času tak probereme cíle, spíše tedy to co od toho já a potažmo ostatní čekají.Molly23 wrote:Jakmile něco dořeší na serveru, pošlu ti pozvánečku. Ještě někdo odtud kdo by se k nám rád přidal?
Co třeba patch? Nestíhá hmmBahnak wrote:Braenn nestíhá, chtěl jsem to odehrát za ní, ale píše mi to tuhle hlášku:
Přihlašovací paket odeslaný na servr byl poškozen, vaše aplikace je pravděpodobně zastaralá nebo poškozená.
Někdo nějakou radu?
Jo, nestíhá. Protože cesta z práce z Jižního města jí trvala díky zasekané Evropské hodinu a půl, ale protože jsi minule tak vyšiloval a chtěla být slušná, zavolala domů příteli, aby to odehrál za ni, kdyby nestihla dojet přesně na půl. Stihla. Máš s tím ještě nějaký problém?-RoF- wrote:Co třeba patch? Nestíhá hmmBahnak wrote:Braenn nestíhá, chtěl jsem to odehrát za ní, ale píše mi to tuhle hlášku:
Přihlašovací paket odeslaný na servr byl poškozen, vaše aplikace je pravděpodobně zastaralá nebo poškozená.
Někdo nějakou radu?
Pokad nežiješ v praze tak nepochopíš .. nicméně s nespolehlivostí to má pramálo společného .. proč máš tendenci furt někoho urážet když není po tvém? Vada v mozku?-RoF- wrote:Kecy? O tvé nespolehlivosti? Jistě
Urážet? To není o urážení. Urazila se ona sama. Já jen psal, co vidím.-darkvision- wrote:Pokad nežiješ v praze tak nepochopíš .. nicméně s nespolehlivostí to má pramálo společného .. proč máš tendenci furt někoho urážet když není po tvém? Vada v mozku?-RoF- wrote:Kecy? O tvé nespolehlivosti? Jistě
Ano zastávám se ji. Evidentne pražák nejsi, nežiješ v takovým městě, jinak bys pochopil že cesta domů která ti trvá normál půl hodiny může trvat i hodinu a půl a neuděláš s tím nic. A ty ji pak nazýváš nespolehlivou .. a to je to co mi vadí .. tobě by to taky nebylo příjemný ..-RoF- wrote:Urážet? To není o urážení. Urazila se ona sama. Já jen psal, co vidím.-darkvision- wrote:Pokad nežiješ v praze tak nepochopíš .. nicméně s nespolehlivostí to má pramálo společného .. proč máš tendenci furt někoho urážet když není po tvém? Vada v mozku?-RoF- wrote:Kecy? O tvé nespolehlivosti? Jistě
V tvém případě bych o urážení pomlčel, viz to cos sám napsal.
Správnej pražák je na takové věci připraven a radši si dá půl hodiny rezervu, než aby čtvrt hodiny doháněl.-darkvision- wrote:Ano zastávám se ji. Evidentne pražák nejsi, nežiješ v takovým městě, jinak bys pochopil že cesta domů která ti trvá normál půl hodiny může trvat i hodinu a půl a neuděláš s tím nic. A ty ji pak nazýváš nespolehlivou .. a to je to co mi vadí .. tobě by to taky nebylo příjemný ..
Ale ono je daleko jednodušší něco takového napsat než se zamyslet a kouknout se na to z pohledu toho druhého totiž.