Page 87 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 12:51 23. Apr 2013
by -darkvision-
Ty hlavně vypadaj jak dřevěný :biggrin:

Re: World of Tanks

Posted: 14:19 25. Apr 2013
by Diemo
tak vracas je volnej, kdyby KIA chtela dalsiho hrace....

Re: World of Tanks

Posted: 14:22 25. Apr 2013
by Molly23
Jakmile něco dořeší na serveru, pošlu ti pozvánečku. Ještě někdo odtud kdo by se k nám rád přidal? :)

Re: World of Tanks

Posted: 14:44 25. Apr 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Jakmile něco dořeší na serveru, pošlu ti pozvánečku. Ještě někdo odtud kdo by se k nám rád přidal? :)
B+B zvažuje. Až budu mít trošku času tak probereme cíle, spíše tedy to co od toho já a potažmo ostatní čekají.

Re: World of Tanks

Posted: 19:23 25. Apr 2013
by Bahnak
Braenn nestíhá, chtěl jsem to odehrát za ní, ale píše mi to tuhle hlášku:
Přihlašovací paket odeslaný na servr byl poškozen, vaše aplikace je pravděpodobně zastaralá nebo poškozená.

Někdo nějakou radu?

Re: World of Tanks

Posted: 19:29 25. Apr 2013
by -RoF-
Bahnak wrote:Braenn nestíhá, chtěl jsem to odehrát za ní, ale píše mi to tuhle hlášku:
Přihlašovací paket odeslaný na servr byl poškozen, vaše aplikace je pravděpodobně zastaralá nebo poškozená.

Někdo nějakou radu?
Co třeba patch? Nestíhá hmm

Re: World of Tanks

Posted: 19:32 25. Apr 2013
by Braenn
-RoF- wrote:
Bahnak wrote:Braenn nestíhá, chtěl jsem to odehrát za ní, ale píše mi to tuhle hlášku:
Přihlašovací paket odeslaný na servr byl poškozen, vaše aplikace je pravděpodobně zastaralá nebo poškozená.

Někdo nějakou radu?
Co třeba patch? Nestíhá hmm
Jo, nestíhá. Protože cesta z práce z Jižního města jí trvala díky zasekané Evropské hodinu a půl, ale protože jsi minule tak vyšiloval a chtěla být slušná, zavolala domů příteli, aby to odehrál za ni, kdyby nestihla dojet přesně na půl. Stihla. Máš s tím ještě nějaký problém?

Re: World of Tanks

Posted: 19:35 25. Apr 2013
by -RoF-
Já ti nabízel vítězství, aj sem to tu psal.

Re: World of Tanks

Posted: 19:38 25. Apr 2013
by Braenn
Mně je popravdě jedno, co mi nabízíš nebo nenabízíš, ale nech si od cesty tyhle kecy.

Re: World of Tanks

Posted: 19:40 25. Apr 2013
by -RoF-
Kecy? O tvé nespolehlivosti? Jistě

Re: World of Tanks

Posted: 19:54 25. Apr 2013
by -darkvision-
-RoF- wrote:Kecy? O tvé nespolehlivosti? Jistě
Pokad nežiješ v praze tak nepochopíš .. nicméně s nespolehlivostí to má pramálo společného .. proč máš tendenci furt někoho urážet když není po tvém? Vada v mozku? :shock:

Re: World of Tanks

Posted: 20:01 25. Apr 2013
by -RoF-
-darkvision- wrote:
-RoF- wrote:Kecy? O tvé nespolehlivosti? Jistě
Pokad nežiješ v praze tak nepochopíš .. nicméně s nespolehlivostí to má pramálo společného .. proč máš tendenci furt někoho urážet když není po tvém? Vada v mozku? :shock:
Urážet? To není o urážení. Urazila se ona sama. Já jen psal, co vidím.
V tvém případě bych o urážení pomlčel, viz to cos sám napsal.

Re: World of Tanks

Posted: 20:36 25. Apr 2013
by -darkvision-
-RoF- wrote:
-darkvision- wrote:
-RoF- wrote:Kecy? O tvé nespolehlivosti? Jistě
Pokad nežiješ v praze tak nepochopíš .. nicméně s nespolehlivostí to má pramálo společného .. proč máš tendenci furt někoho urážet když není po tvém? Vada v mozku? :shock:
Urážet? To není o urážení. Urazila se ona sama. Já jen psal, co vidím.
V tvém případě bych o urážení pomlčel, viz to cos sám napsal.
Ano zastávám se ji. Evidentne pražák nejsi, nežiješ v takovým městě, jinak bys pochopil že cesta domů která ti trvá normál půl hodiny může trvat i hodinu a půl a neuděláš s tím nic. A ty ji pak nazýváš nespolehlivou .. a to je to co mi vadí .. tobě by to taky nebylo příjemný ..

Ale ono je daleko jednodušší něco takového napsat než se zamyslet a kouknout se na to z pohledu toho druhého totiž.

Re: World of Tanks

Posted: 21:05 25. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
-darkvision- wrote:Ano zastávám se ji. Evidentne pražák nejsi, nežiješ v takovým městě, jinak bys pochopil že cesta domů která ti trvá normál půl hodiny může trvat i hodinu a půl a neuděláš s tím nic. A ty ji pak nazýváš nespolehlivou .. a to je to co mi vadí .. tobě by to taky nebylo příjemný ..

Ale ono je daleko jednodušší něco takového napsat než se zamyslet a kouknout se na to z pohledu toho druhého totiž.
Správnej pražák je na takové věci připraven a radši si dá půl hodiny rezervu, než aby čtvrt hodiny doháněl.

S takovou výmluvou v běžném zaměstnání neuspěješ a divil bych se kdyby to někomu tolerovali ve škole.

Re: World of Tanks

Posted: 21:45 25. Apr 2013
by -darkvision-
A proč by to měli někomu tolerovat? Říká tu někdo že to dělám? Ne.
Jednou jsem přijel na zkoušku díky kolizy o minutu později a zkoušející mě vyhodil. Od té doby si dávám majzla.
Nicméně nejsem debil a pochopím když se mě na to někdo vymluví, protože nikdy nevíš kdy komu rupne v bedně a skočí ti pod metro. Nikdy nevíš kdy to támhle tidýt narve do tramvaje a mohl bych pokračovat co vše jsem už zažil.
Je to jen o toleranci vůči ostatním, což chápu, že ne každý ji prostě má. Ale jsou věci, které neovlivníš.

Ps. Samozřejmě že pokad někdo chodí pozdě opakovaně tak to bude v tom člověku.