Page 87 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:05 21. Jan 2010
by Morgisek
Děkuju všem událostem, lidem a skutečnostem, které mě sem přivedly
Re: Poděkování
Posted: 21:38 21. Jan 2010
by G14
Moc diky Modrovousici za hru a prilezitost

Re: Poděkování
Posted: 21:41 21. Jan 2010
by Modrovousice
Moc díky G14 za hru a za budoucí spoluprácí

.
Re: Poděkování
Posted: 23:02 21. Jan 2010
by Hellcz
Moc rád bych chtěl poděkovat Arii za provedení po části Thalie, za některé velmi pěkné momenty a v neposlední řadě za ty skvělé rozhovory. Díky patří taky těm, které jsem zatím potkal a aspon si s nimi prohodil několi slov.
Díky
Re: Poděkování
Posted: 10:08 23. Jan 2010
by CizaD
Děkujeme za krásné byty k pronájmu
Také je překrásný Karathský chudobinec.
Díky Díky
Re: Poděkování
Posted: 01:59 24. Jan 2010
by Agnoros
strašně moc děkuji Dm caironovi za nadherne zpestření první noci v sirotčinci s bubakem .. škoda že jsem musel jít pryč:(( .. taky děkuji Earanii , Bertoldovi a Diodricovi jak moc hezky hráli.. PS: Cairone díky za motýlky

Re: Poděkování
Posted: 01:03 25. Jan 2010
by G14
diky Berserkovi za jeho brutalni hlasky

Re: Poděkování
Posted: 01:14 25. Jan 2010
by LDamian
Diky Diodricovi, Virovi, paladince a dalsim za dnesni hru. Ta atmosfera, kdy vsichni jsou v noci nalezli v Ivory ma neco do sebe.

Re: Poděkování
Posted: 07:30 25. Jan 2010
by Luciusa
taky bych ráda poděkovala,včereješk byl opravdu vydařený , zvlášt první setkáni Ket s tieflingem

pak ta kočka s dráčkem neměla chybu..moc díky a také převelíký dík patří tej jednej Alis

Re: Poděkování
Posted: 01:08 26. Jan 2010
by Radim
Děkuji moc za dnešní hru Rain.Skvěle sem se bavil a prohlídka kterou jsem umožnil po tak dlouhé době mi přišla taky vhod.Pěkně mi to vše připoměla.

Re: Poděkování
Posted: 12:32 26. Jan 2010
by Jkerry
LDamian wrote:Diky Diodricovi, Virovi, paladince a dalsim za dnesni hru. Ta atmosfera, kdy vsichni jsou v noci nalezli v Ivory ma neco do sebe.

Souhla! Taky se mi to moc líbilo. Díky všem zůčastněným.
Re: Poděkování
Posted: 16:50 26. Jan 2010
by Dečka
Také bych chtěl poděkovat Carcarothovi za příběh.
Re: Poděkování
Posted: 09:56 27. Jan 2010
by G14
diky Sapalovi za vcerejsi hru

Re: Poděkování
Posted: 10:21 27. Jan 2010
by Sapal
Díky G14 za lekci RP.

Re: Poděkování
Posted: 19:15 27. Jan 2010
by marii
Ja dekuji..velice ,prevelice Israelovi a Rofovi:DD ...takhle uz jsem se dlooouho nezasmala:)))