Page 88 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:38 14. Mar 2011
by zachy
Nevím jestli se to využije na serveru, kde je ve špičce 20-30 hráčů (a to možná ještě přeháním)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:00 14. Mar 2011
by Desmond
Takovym napadum fandim, ale nemelo by se zapominat na to, co uz tu nadhodil i DG. Stala DM podpora je urcena predevsim pro skupiny, jednotlivci maji bohuzel smulu. Je to bezesporu skoda, ale luxus osobnich DM si tu proste nemuzeme dovolit.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:20 14. Mar 2011
by Pajule
s tim umělcováním - jednoduché bych řekla, začni psát básničky, knířky, příběhy, popřípadě pokud máš malující talent tak ať postava začne kreslit..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:04 14. Mar 2011
by DenGrasse
Myšlenka guild byla zamýšlena zejména tak, že bude exitsovat dominantní postava (guildmaster), kolem níž se budou seskupovat ostatní. Např. sloužící, adepti členství, lokajové, štolbové atd. To, že si lidé zakládají jen spolky v nichž mají postavy zásadně rovnocenné postavení není chyba reálií.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:28 14. Mar 2011
by maku
DenGrasse wrote: To, že si lidé zakládají jen spolky v nichž mají postavy zásadně rovnocenné postavení není chyba reálií.

Poslal bych je hrát do Podtemna .. a ono by je to rychle přešlo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:44 17. Mar 2011
by Silvaner01
Pořád chybí ta slibovaná úprava těch pláštů...
Nešlo by s tím něco udělat? Dyť to buguje až hrůza.
Chvíli to vidět je, chvíli není, když jeden jezdí na koni,
tak pořád plášť přeskakuje... při převlíkání spadává,
nebo naopak se sám nasazuje...
Tou možností úpravy, nebo přešití by se to snad opravilo ne?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:02 17. Mar 2011
by kucik
A kdo sliboval úpravu plášťů?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:21 17. Mar 2011
by Silvaner01
kucik wrote:A kdo sliboval úpravu plášťů?
jéé ted nevím, někde jsem to viděl na foru myslím, jestli se pletu tak pardon

možná tam byla jen ta možnost toho přešívání, jako u oblečení, fakt už nevím , je to dlouho...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:29 21. Mar 2011
by -RoF-
Je super, když jde psát za koně a popisovat co kůň dělá.
Chtěl bych se zeptat, jestli by tohle šlo i s dalšíma mazlíčkama (psi, kočky, ptáci) ty co koupím u dobrodruha. Šlo by to?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:19 23. Mar 2011
by zachy
Měl bych dotaz na artefakty: Jsou jiné artefakty než zbraně a hole? Třeba boty, šaty (zbroj) rukavice?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:11 28. Apr 2011
by xpm335
jediný co mi tu chybý je limit pro drowy útočí na mnohem menší levely a to je strašná blbost tak přijde 40 level drow proti např. mě 5 levelu který pořád craftí a neumí bojovat tak co mám dělat? prostě jedna rana a mám 1k wxpů v hajzlu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:14 28. Apr 2011
by Derken-
Drow s takovým lvlem neexistuje.(aspon v řadách PC) Co máš dělat? V noci craftit a nechodit ven. A zrovna tebe jsem pustil, tak nevím na co si stěžuješ.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:15 28. Apr 2011
by Práček
xpm335 wrote:jediný co mi tu chybý je limit pro drowy útočí na mnohem menší levely a to je strašná blbost tak přijde 40 level drow proti např. mě 5 levelu který pořád craftí a neumí bojovat tak co mám dělat? prostě jedna rana a mám 1k wxpů v hajzlu.
nechodit v noci ven...a nebo s dobrou ochrankou (pokud pořád craftíš, tak máš určitě dostatek peněz

)
edit: derken mě předběhl
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:18 28. Apr 2011
by Prasokralik
-RoF- wrote:Je super, když jde psát za koně a popisovat co kůň dělá.
Chtěl bych se zeptat, jestli by tohle šlo i s dalšíma mazlíčkama (psi, kočky, ptáci) ty co koupím u dobrodruha. Šlo by to?
já myslím že vaše koňské sexpení u západní brány stačí, koťata a štěňata z toho vynech
xpm335 wrote:jediný co mi tu chybý je limit pro drowy útočí na mnohem menší levely a to je strašná blbost tak přijde 40 level drow proti např. mě 5 levelu který pořád craftí a neumí bojovat tak co mám dělat? prostě jedna rana a mám 1k wxpů v hajzlu.
Ty radši šoupej nohama, ty sis zas dal uprostřed vesnice jednu ránu a já měl 80k za koně na tom samém místě kde ty expy. Ještě že tu jsou soudná dm a dostal jsem náhradu
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:56 28. Apr 2011
by xpm335
no tak prominte ze sem byl lama tedka bych si nic takovýho nedovolil a nevíte proč nejde server?