Page 88 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:32 24. Oct 2010
by Molly23
Tak takového pejska bych chtěl doma

kam se hrabe Herečka Rofe

.
http://www.youtube.com/watch?v=pXElh_VM0Uc
Re: Vtípky
Posted: 12:35 24. Oct 2010
by Garett
Re: Vtípky
Posted: 13:47 24. Oct 2010
by Molly23
Hehe dal jsem jednu řadu a po deseti minutách mě to přestalo bavit
A jinak... takový dva normální lidi procházející se po Vizovicích

Re: Vtípky
Posted: 12:42 26. Oct 2010
by Krata
ten na pravo je vostrej

, ten nalevo se mi zdá přehnanej
Re: Vtípky
Posted: 13:33 26. Oct 2010
by Z´harra
Molly23 wrote:Hehe dal jsem jednu řadu a po deseti minutách mě to přestalo bavit
A jinak... takový dva normální lidi procházející se po Vizovicích

Asi bych vzala nohy na ramena tohleto potkat
Tohle mě opravdu dostalo, hlavně ta zábrana dole, která bude určitě hodně platná
Re: Vtípky
Posted: 15:08 26. Oct 2010
by slencak
Re: Vtípky
Posted: 16:00 26. Oct 2010
by Manas
skoda ty kvality, hosi sou asi trosku misuge vzhledem k tomu co maj na sobe ale umej
http://www.youtube.com/watch?v=erB4ig6RW24
Re: Vtípky
Posted: 02:36 28. Oct 2010
by Rejty
Řezník měl velice hloupého syna.
Nechtěli ho vzít na žádnou školu, tak se rozhodl, že ho vyučí za řezníka.
A říká mu : "Tohle je nejmodernější stroj, strčíš do něj celého vola a vyjede párek.
"Vidíš?"
"Ty, tati" - ozval se po chvíli syn : "A naopak by to nešlo?"
"Jak naopak?"
"No, že by jsi tam strčil párek a vylezl by vůl."
Řezník se podrbal na bradě a povídá :
"Chlapče taková mašina byla na světě jen jedna. Tvoje máma."
Re: Vtípky
Posted: 22:06 29. Oct 2010
by Welvlin
Mami vyndej z toho ty kytky to neni váza to je bong

Re: Vtípky
Posted: 01:37 30. Oct 2010
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 12:47 31. Oct 2010
by Xullfryn
Jak si během 3 sekund 15x vyvrtnout kotník....
http://www.youtube.com/watch?v=Hv5lTrCi1es
Re: Vtípky
Posted: 12:58 31. Oct 2010
by LDamian
Njn to je tim, ze si leckdy musi na nohu navlict kdejaky smejd, ktery ji ani nesedi velikosti.
A je tam videt, jak bere svou praci vazne. Mne se tohle stat, tak ty boty zahodim a pomalu odpajdam.
Re: Vtípky
Posted: 20:11 01. Nov 2010
by Molly23
Aneb jak metalisté spamují forum kapely Annihilator...
http://www.annihilatormetal.com/forum/s ... -NAME-GAME!!!
Re: Vtípky
Posted: 22:34 02. Nov 2010
by Molly23
Hehe... projíždím takhle písničky a u téhle krásné mě rozsekal nejvíce oblíbený komentář... je vidět na co muži koukají, at muzikant, nebo ne.
http://www.youtube.com/watch?v=K0SW8hPfQos
Re: Vtípky
Posted: 22:32 03. Nov 2010
by Tretas
.