Page 88 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:37 29. May 2013
by Bahnak
Hm, takže teda dneska nikdo?
Sluníčko sice zase zalezlo, ale odborníci se shodli na tom, že chuť piva to neovlivňuje.
Jo a můžu i pít, v práci toho teď není tolik, takže když bych do ní ve čtvrtek nepřišel tak bude šéf akorát rád že si vybírám dovolenou podle situace.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:39 29. May 2013
by kucik
Já jsem tenhle týden rád, že dolezu z práce do postele

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:48 31. May 2013
by Braenn
Příští víkend (8.6) má být docela hezky - sice se předpověď mění každým okamžikem, ale co dát nějakej jedno-dvoudenní výlet? Plus ve čtvrtek Vyšák, anžto má ve středu pršet. Překvapivě...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:17 02. Jun 2013
by Absinthorix
Braenn wrote:Příští víkend (8.6) má být docela hezky - sice se předpověď mění každým okamžikem, ale co dát nějakej jedno-dvoudenní výlet? Plus ve čtvrtek Vyšák, anžto má ve středu pršet. Překvapivě...
Slyším Vyšák ve čtvrtek? :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:46 02. Jun 2013
by Prasokralik
Ale vem si člun

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:29 02. Jun 2013
by Braenn
No, řekněme že možnost Vyšáku ve čt necháváme poněkud otevřenou...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:08 03. Jun 2013
by Bahnak
Do kina jde nový Star Trek a už dlouho jsme do kina nepáchli, naposledy na Hobita...
Klasicky po filmu na pivko, třeba tento pátek?
Na to nepotřebujeme ani hezké počasí, ani člun.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:01 03. Jun 2013
by kucik
Ale kino musí být na kopci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:46 03. Jun 2013
by Bahnak
Do víkendu už bude řeka zpátky v korýtku.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:12 03. Jun 2013
by Fryn
Bahnak wrote:Do kina jde nový Star Trek a už dlouho jsme do kina nepáchli, naposledy na Hobita...
Klasicky po filmu na pivko, třeba tento pátek?
Na to nepotřebujeme ani hezké počasí, ani člun.
Být to něco jiného (a nebýt to v pátek), tak bych šel.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:51 03. Jun 2013
by Bahnak
Kritika se zatím k novému Star Treku vyjádřila více než kladně.
http://www.csfd.cz/film/261497-star-trek-do-temnoty/
Neříkej že ti J.J.Abrams tím posledním Star Trekem z roku 2009 nesedl.
Můj požadavek je ale složitější, chci originální znění s titulky a bez pseudo 3D.
Pokud totiž něco zkouknout v 3D, tak jedině v Imaxu. Jak tak vidím ohlasy tak si na to o víkendu asi zajdu sám :-D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:56 03. Jun 2013
by Nalkanar
Hodnocení na ČSFD je většinou směrodatné, asi jako seriózní článek v Blesku.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:36 04. Jun 2013
by Theogil I
Bahnak wrote:Kritika se zatím k novému Star Treku vyjádřila více než kladně.
http://www.csfd.cz/film/261497-star-trek-do-temnoty/
Neříkej že ti J.J.Abrams tím posledním Star Trekem z roku 2009 nesedl.
Můj požadavek je ale složitější, chci originální znění s titulky a bez pseudo 3D.
Pokud totiž něco zkouknout v 3D, tak jedině v Imaxu. Jak tak vidím ohlasy tak si na to o víkendu asi zajdu sám :-D
Bláznů je více, já jdu taky, sice v jiném městě, ale ujít si to určitě nenechám.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:07 04. Jun 2013
by kucik
Pojď jindy než o víkendu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:20 04. Jun 2013
by Bahnak
Hm, teď jsi mě dostal, vždyť já budu mít vlastně příští týden od práce volno! Tak třeba za týden v pondělí-úterý?