Page 88 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 21:51 25. Apr 2013
by Braenn
Promiňte, že vám do toho skáču, ale stihla jsem to přesně právě kvůli té půlhodinové rezervě, a ještě jsem měla 15 minut k dobru k onomu avizovanému +-. 8) Takže jestli mě něco naštvalo, tak Rofovo naznačování, že Bahňák s varováním o mém možném zpožděním kecá a já si místo trčení na silnici nejspíš někde vybírám kabelku ladící k botám, abych pána osobně naštvala.

Re: World of Tanks

Posted: 22:16 25. Apr 2013
by de Aers
Fňukny.

Re: World of Tanks

Posted: 07:32 26. Apr 2013
by Molly23
Pozvánka do klanu odeslána Diemo. A jinak bratři B+B, jsme vysoce kvalitní profesionální klan relaxačně hrajících hráčů :lol: . Protože v klanových válkách marně hledáme rovnocenného soupeře tak je to nuda a nehrajeme je. Zůstali jsme u čet. Takže jen tak jezdíme. Být v klanu má výhodu, že máš společný klanový chat a díky němu se dobře domlouvá na četách, popřípadě rotách.

Re: World of Tanks

Posted: 09:11 26. Apr 2013
by Diemo
co ten znak * poklepava prsty o stul*

nepremyslite o necem....lepsim?
https://commons.wikimedia.org/wiki/File ... y_flag.svg

Re: World of Tanks

Posted: 09:34 26. Apr 2013
by Molly23
:lol:
Image

Re: World of Tanks

Posted: 10:18 26. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
Killers in arms :viking:

Re: World of Tanks

Posted: 11:20 26. Apr 2013
by de Aers
Killed in Action

Re: World of Tanks

Posted: 13:27 26. Apr 2013
by -darkvision-
Značka automobilky.

Re: World of Tanks

Posted: 13:33 26. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
-darkvision- wrote:Značka automobilky.
Image

Re: World of Tanks

Posted: 13:59 26. Apr 2013
by KaTo
K...*censored* I...*censored* Auto...*censored* //trolling :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 14:01 26. Apr 2013
by Molly23
Cpt. Obvious!!! :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 23:08 27. Apr 2013
by -RoF-
Tohle chcu do WoTka :D To bych byl asi mrtvý smíchy :D

http://www.youtube.com/watch?v=g9xZ8KGlI34

"Co to mělo byt? to měla být střela ze zastávky? to by jste trefili velké hovno!"

Re: World of Tanks

Posted: 13:54 02. May 2013
by KaTo
Theogil I wrote:...vyhrává spíše nechuť na Thalii logovat (obecně) nad občas logovat alespoň někam. Proč neloguji a co se mi nelíbí jsem psal už tolikrát, že je to už všeobecně provařené, takže si vždy večer nechám zapálit pár svých tanků...
..se mi stává poslední dobou, že na mě úplně cizí "nickyL mluví česky (ve smyslu, pojeď s náma, střel tamten tank a tak). By mě zajímalo, zda je to někdo z vás nebo je to jen náhoda :lol: , protože v tankách se věnuji buď sebevražednému scoutingu nebo uber zákeřnému bushcamingu, rozhodně nikde nehlásím, že jsem Čech :lol: :lol: , vlastně tam nemluvím vůbec vyjma F5/F6 :lol: .
P.S.
Siemka! :lol: :lol: :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 14:07 02. May 2013
by Theogil I
KaTo wrote:
Theogil I wrote:...vyhrává spíše nechuť na Thalii logovat (obecně) nad občas logovat alespoň někam. Proč neloguji a co se mi nelíbí jsem psal už tolikrát, že je to už všeobecně provařené, takže si vždy večer nechám zapálit pár svých tanků...
..se mi stává poslední dobou, že na mě úplně cizí "nickyL mluví česky (ve smyslu, pojeď s náma, střel tamten tank a tak). By mě zajímalo, zda je to někdo z vás nebo je to jen náhoda :lol: , protože v tankách se věnuji buď sebevražednému scoutingu nebo uber zákeřnému bushcamingu, rozhodně nikde nehlásím, že jsem Čech :lol: :lol: , vlastně tam nemluvím vůbec vyjma F5/F6 :lol: .
P.S.
Siemka! :lol: :lol: :lol:
No mi si taky nikdy moc nepokecáme. Většinou si zapneme s bráchou četu a buď někomu zabušíme na krunýř nebo on zabuší nám, pak si zanadáváme s jakou, že to bandou truhlíku nás to zase hodilo (i když jsme si to pos.ali sami :D ) a dem na kutě. Jinak jezdíme pod acc Awadar (brácha) a Noirdin, to kdyby tě někdy přepadla kecavá. :D

Re: World of Tanks

Posted: 16:20 02. May 2013
by Krysak
-RoF- wrote:Tohle chcu do WoTka :D To bych byl asi mrtvý smíchy :D

http://www.youtube.com/watch?v=g9xZ8KGlI34

"Co to mělo byt? to měla být střela ze zastávky? to by jste trefili velké hovno!"

Tohle je moje posádka se mnou jako slepým slintajícím velitelem:).