Page 88 of 331

Re: Poděkování

Posted: 19:20 27. Jan 2010
by de Aers
Také "poníženě" děkuji :P

Re: Poděkování

Posted: 19:41 27. Jan 2010
by Pajule
já děkuji za krásnou podívanou! :D

Re: Poděkování

Posted: 19:44 27. Jan 2010
by de Aers
Pajule wrote:já děkuji za krásnou podívanou! :D
*připisuje do seznamu* :x :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:50 27. Jan 2010
by -RoF-
Sem rád, že ta sranda splnila účel a všichni se pobavili. Sem rád Isi, že tě to neurazilo a pobavil ses taky.
Naplánovali sme to s Marii, no vyšlo to krásně :D

A hláška DM "//hod si na erekci" mě dostala teda :twisted: ještě že v hodu neuspěl to by dopadlo.

To by si Maceška Minimalis užila :D...brr ne tak daleko bych nezašel. ;)

Díkas

Re: Poděkování

Posted: 22:03 27. Jan 2010
by Pajule
pche a můj úžasný efekt hudby boje nepochválen ! jo škoda ,že mariška nepřehodila :( :D

Re: Poděkování

Posted: 22:15 27. Jan 2010
by -RoF-
Pajule wrote:pche a můj úžasný efekt hudby boje nepochválen ! jo škoda ,že mariška nepřehodila :( :D
Hudby? Bohužel já mám hlasy, zvuky a hudbu v NWN vyplé :oops:

Re: Poděkování

Posted: 22:21 27. Jan 2010
by de Aers
-RoF- wrote:
Pajule wrote:pche a můj úžasný efekt hudby boje nepochválen ! jo škoda ,že mariška nepřehodila :( :D
Hudby? Bohužel já mám hlasy, zvuky a hudbu v NWN vyplé :oops:
Sme na tom se zvukem stejně :D A nebooj on by se Is do toho ohryzku trefil :P

Néé byla to legrace :) Opravdu :) Kdybyste viděli jak sem šokem málem spadl z křesla, když se to na mě ze tmy vyřítilo :D

Re: Poděkování

Posted: 01:15 28. Jan 2010
by Necrooo
Mé díky patří Caironovi za navrácení craft věcí. A za ty jeho oznamy doplněné o vtipný konec. Nemálo jsem se zasmál vždy. Děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 14:47 28. Jan 2010
by innfra
Děkuji Esuliams, za skvělou hru, kterou se tu bavím a taky pár ostatním, které přitom potkávám.
A ještě jednou děkuji Esuliams, za opravení mého příběhu. :)

Re: Poděkování

Posted: 15:53 28. Jan 2010
by marii
de Aers wrote:
-RoF- wrote:
Pajule wrote:pche a můj úžasný efekt hudby boje nepochválen ! jo škoda ,že mariška nepřehodila :( :D
Hudby? Bohužel já mám hlasy, zvuky a hudbu v NWN vyplé :oops:
Sme na tom se zvukem stejně :D A nebooj on by se Is do toho ohryzku trefil :P

Néé byla to legrace :) Opravdu :) Kdybyste viděli jak sem šokem málem spadl z křesla, když se to na mě ze tmy vyřítilo :D
Jojo hudba me moc neoslovila..take ji mam vypnutou:)).

Re: Poděkování

Posted: 17:06 28. Jan 2010
by Modrovousice
Uralean má ode mě novou přezdívku... Dr. House. Ano úžasný doktor a jeho zkušený tým chirurgů :). Jen bych potřebovala ty antibiotika pane doktore, sestřička Isabell říkala že ještě domů nepůjdu. Cheche

Re: Poděkování

Posted: 02:06 29. Jan 2010
by Necrooo
Díky modrovousici za její akutní případ, uvidíme jak se to vyvine dál a díky i maliarde za asistenci. Obema dik za hezkou hru a zábavu.

Re: Poděkování

Posted: 02:44 29. Jan 2010
by innfra
Také děkuji za večer, dotyční vědí koho myslím... a omlouvám se Quelovi, že jsem ho tak zapudil...

Re: Poděkování

Posted: 03:01 29. Jan 2010
by G14
tak ja diky za spolupraci Modrovousici a Alis,zensky ste statecny :twisted:
za spestreni i urcite Urlraenovi,opet Sapalovi a Garettovi :wink: :wink: :wink:
TO Modrovousice: sestricka Isabell si jeste chtela trochu zaspasovat,nez te pusti domu....abys mela opravdu na co vzpominat,takove zazitky ma totiz malokdo :twisted: :mrgreen:
takze diky :P

Re: Poděkování

Posted: 21:12 29. Jan 2010
by Modrovousice
Cheche... já děkuji Nercoovi, Infrovi, MAliardě, poddrnákům (cheche) a taky všem ostatním co se kolem Reri v tom šrumci motaj a komplikujou tu situaci!!! hehehe já nechci umříííít! :D