Page 89 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:03 28. Apr 2011
by Pajule
nejde protože tam nejsem já :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:27 29. Apr 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:
-RoF- wrote:Je super, když jde psát za koně a popisovat co kůň dělá.
Chtěl bych se zeptat, jestli by tohle šlo i s dalšíma mazlíčkama (psi, kočky, ptáci) ty co koupím u dobrodruha. Šlo by to?
já myslím že vaše koňské sexpení u západní brány stačí, koťata a štěňata z toho vynech
Jo jen nešlo o sexpení že? :P Takže nepřekrucuj.

Jinak s kucikem sem se bavil a prý to nejde, takže nic nevadí. Budeme hvezdičkovat za postavy, on je to vcelku detail ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:38 29. Apr 2011
by Narsith
Co mi chybi? Vice lidi na Thalce....tak sakra milujte se a množte se a šup z ratolestma k PC :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:25 29. Apr 2011
by Miell
Haha! My se množili a proto teď nehraju :lol: Rozmysli si, co si přeješ :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:29 29. Apr 2011
by tao kan
po dlouhé nudné zimě jaro. Jen blázni vysedávaj u počítače když je venku tak krásně .).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:48 29. Apr 2011
by Narsith
tao kan wrote:po dlouhé nudné zimě jaro. Jen blázni vysedávaj u počítače když je venku tak krásně .).
Hmm tak přijeď ke mě...mam tady tolik prace že až ji udělaš tak budeš rad za nejkou tu hodinku sezeni u PC :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:52 29. Apr 2011
by Radim
Narsith wrote:
tao kan wrote:po dlouhé nudné zimě jaro. Jen blázni vysedávaj u počítače když je venku tak krásně .).
Hmm tak přijeď ke mě...mam tady tolik prace že až ji udělaš tak budeš rad za nejkou tu hodinku sezeni u PC :mrgreen:
Kolik dáš? 8)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:59 30. Apr 2011
by -RoF-
Když se ted upravovaly reálie a tak.

Plánuje se upravit a rozšířit i část Zeměpis Podtemna?
Je oproti zeměpisu povrchu dost krátká a stručná.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:07 30. Apr 2011
by Narsith
Chybi mi o trošku delši den...když jeden nema ještě epic lvl a někam vyrazi tak aby se pořad bal že padne noc a po cestě ho sejme banda drowiku.(Kluci neni to nic proti vam,tak prosim hned nevyvadějte :) ) Drowi maji možnost když je na povrchu světlo aspoň lozit po těch svych tunelech,povrchňan ma dvě možnost...buď odlognout nabo nekde sedět a nudit se (Oponenti kteři začnou křičet že je tady možnost kraftu,ať si uvědomi že kraft každeho nebavi nebo že je to docela naročna sranda na finacovani).Dnes už mi to až tolik nevadi,ale v začatcich to bylo docela frustrujici.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:00 30. Apr 2011
by davidsoft
Narsith wrote:Chybi mi o trošku delši den...když jeden nema ještě epic lvl a někam vyrazi tak aby se pořad bal že padne noc a po cestě ho sejme banda drowiku.
S tím plně souhlasím. Když zůstane na noc postava uvězněna v Ivory a nikdo další tam zrovna není, je velmi obtížné najít jí nějakou smysluplnou aktivitu, zvlášť když dílny, banka a spousta dalších služeb v Ivory nejsou (nebo mají zavřeno).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:04 30. Apr 2011
by Radim
Můžete chodit k nám dolů,když jsme v noci na povrchu :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:48 30. Apr 2011
by Prasokralik
Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:11 30. Apr 2011
by Narsith
Prasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.
Kdy jsi byl naposled staty jak zakon ?....mne jednou po 12 pivech a asi 10 vodkach bylo blbe cely tyden :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:33 30. Apr 2011
by Prasokralik
Narsith wrote:
Prasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.
Kdy jsi byl naposled staty jak zakon ?....mne jednou po 12 pivech a asi 10 vodkach bylo blbe cely tyden :D
tím spíš nebudeš ještě 4 dny potom z ničeho nic nahej tancovat na stole ne?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:58 30. Apr 2011
by Narsith
Prasokralik wrote:
Narsith wrote:
Prasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.
Kdy jsi byl naposled staty jak zakon ?....mne jednou po 12 pivech a asi 10 vodkach bylo blbe cely tyden :D
tím spíš nebudeš ještě 4 dny potom z ničeho nic nahej tancovat na stole ne?
Heh puritane..... :D