Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:03 28. Apr 2011
nejde protože tam nejsem já 
Jo jen nešlo o sexpení že?Prasokralik wrote:já myslím že vaše koňské sexpení u západní brány stačí, koťata a štěňata z toho vynech-RoF- wrote:Je super, když jde psát za koně a popisovat co kůň dělá.
Chtěl bych se zeptat, jestli by tohle šlo i s dalšíma mazlíčkama (psi, kočky, ptáci) ty co koupím u dobrodruha. Šlo by to?
Hmm tak přijeď ke mě...mam tady tolik prace že až ji udělaš tak budeš rad za nejkou tu hodinku sezeni u PCtao kan wrote:po dlouhé nudné zimě jaro. Jen blázni vysedávaj u počítače když je venku tak krásně .).
Kolik dáš?Narsith wrote:Hmm tak přijeď ke mě...mam tady tolik prace že až ji udělaš tak budeš rad za nejkou tu hodinku sezeni u PCtao kan wrote:po dlouhé nudné zimě jaro. Jen blázni vysedávaj u počítače když je venku tak krásně .).
S tím plně souhlasím. Když zůstane na noc postava uvězněna v Ivory a nikdo další tam zrovna není, je velmi obtížné najít jí nějakou smysluplnou aktivitu, zvlášť když dílny, banka a spousta dalších služeb v Ivory nejsou (nebo mají zavřeno).Narsith wrote:Chybi mi o trošku delši den...když jeden nema ještě epic lvl a někam vyrazi tak aby se pořad bal že padne noc a po cestě ho sejme banda drowiku.
Kdy jsi byl naposled staty jak zakon ?....mne jednou po 12 pivech a asi 10 vodkach bylo blbe cely tydenPrasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.
tím spíš nebudeš ještě 4 dny potom z ničeho nic nahej tancovat na stole ne?Narsith wrote:Kdy jsi byl naposled staty jak zakon ?....mne jednou po 12 pivech a asi 10 vodkach bylo blbe cely tydenPrasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.
Heh puritane.....Prasokralik wrote:tím spíš nebudeš ještě 4 dny potom z ničeho nic nahej tancovat na stole ne?Narsith wrote:Kdy jsi byl naposled staty jak zakon ?....mne jednou po 12 pivech a asi 10 vodkach bylo blbe cely tydenPrasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.