Page 89 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:22 10. Jun 2016
by J.F.Payne
Warcraft je super, stojí to za to. Hlavně felácká magie.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:05 11. Jun 2016
by sandoftime
J.F.Payne wrote:Warcraft je super, stojí to za to. Hlavně felácká magie.
Tak jistě, je to Warcraft.
Od toho nikdo nic horšího než epic čekat nemohl.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:33 11. Jun 2016
by Puxina
Obsahuje SPOILER!
Shodou okolností jsem na tom byl taky včera v kině, ale nechtěl jsem jít na 3D, takže jsem byl na tom normálním s titulkama. A za mě super film

. Hodnocení neřeším, protože fanoušci a hráči hry by měli být spokojení a ostatní nehrající to budou brát jako další fantasy (moc jim to asi neřekne).
Hodně se mi tam líbily postavy Durotana a Lothara. Jen škoda že jeden z nich už není. Spíš by mě zajímalo jak se jmenoval ten ork s tím kladivem? Nějak jsem si to jeho jméno nezapamatoval.
Už ve hře na mě Medivh působil tak nějak podezřele a přeneslo se to i na film.
A legrační scénky ..... Murloc v řece a ta proměna vojáka na ovci
Bojové scény ať už co se týká magie nebo klasického boje super.
Teď nezbývá než se těšit na další díly. Doufám že prostor dostanou i ti Nemrtví (démon do kterého se proměnil Medivh, byl parádní).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:02 11. Jun 2016
by Matejniz
Ten Orc s kladivem byl Doomhammer (kladivo z houby, jak ho někteří znají). Musím říct, že to byl nejvíc epický film, na kterém jsem kdy byl a Travis Fimmel v roli Lothara byl nejlepší cast.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:42 11. Jun 2016
by sandoftime
Orgrim, po něm pojmenovali orkové svoje hlavní město.
A trochu to pomotali, Orgrim neměl být členem Frostwolfů ale Blackrocků.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:35 11. Jun 2016
by Matejniz
Ano, Orgrim Doomhammer
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:03 26. Jun 2016
by Sielencer
http://truththeory.com/2016/06/24/21-mi ... nk-deeply/
Hodně zajímavě vypadající seznam. Dnes jsem z něj shlédl snímek Frequencies a bylo to víc než fajn

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:32 04. Jul 2016
by G-ladiator
Viděli jste někdo nový Den nezávislosti? Jak se česky jmenuje ta organizace ESD, Earth Space Defense?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:29 05. Jul 2016
by Caehan
Sielencer wrote:http://truththeory.com/2016/06/24/21-mind-bending-movies-that-make-you-think-deeply/
Hodně zajímavě vypadající seznam. Dnes jsem z něj shlédl snímek Frequencies a bylo to víc než fajn

.
2046 je prý velmi dobrý film a velmi dobrá kniha kniha... je to trilogie, asi si to dnes pustím.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:08 29. Jul 2016
by Kathermara
Warcraft: Taky jsem viděla, bylo to super, reálie si už stejně moc nepamatuju (jen tak zhruba, hrála jsem to před pár lety...), někteří odborníci nadávali nad nepřesnostmi, ale mě to tedy nezklamalo. Plus ten démon na konci - a teď už si nevzpomínám jak se tomu říká - měl pokud vím ve hře "kamarády" a podíleli se na Arthasově pádu. Takže jsem zvědavá, jestli bude další díl a jak s tím naloží dál. Už na tenhle jsem čekala nějakých 6 let od chvíle, kdy oznámili, že bude. A pak už se to jen posunovalo až do letoška.
PS: Byla na tom se mnou kupodivu máti, která fantasy až tak moc nežere (je spíš na sci-fi), ale i ta říkala, že to šlo, ačkoli ne všemu rozuměla

Jen ji štvalo, že to bylo smutný, což mně nevadí. Šťastné konce jsou tak trapně nerealistické... ne dobrá, někdy je mám ráda, ale u tohohle naopak smutný konec sedl.
Ale co jsem hlavně chtěla k seriálům - Once Upon a Time. Pohádkovější fantasy, kdo nezná, ale musím uznat, že Ramp je asi nejlepší seriálový záporák jakého jsem kdy viděla. Podle mého dokonalé zákonné zlo. A udělat dojem na mě je vážně těžké, takže za to a některé jiné postavy musím dát onomu seriálu velké plus

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:17 07. Aug 2016
by Paulus
http://www.csfd.cz/film/348622-penny-dreadful/prehled/
Penny Dreadful
Kde jinde se setkají Vlkodlak, Dracula, Doktor Frankenstein s jeho "monstry", Doktro Jekyll, profesor Van Helsing, Dorian Gray a další?
Pro mne skvělý seriál s poměrně "neotřelými" životními příběhy hlavních postav než jak je známe (a přitom se nejedná jen o nějaké znásilnění klasiky). Osobně se mi líbí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:09 12. Aug 2016
by Puxina
Tak jsem konečně zkoukl i prodlouženou verzi Watchmen
http://www.csfd.cz/film/224865-strazci- ... n/prehled/ a je to hodně povedený drsný komiksový film.
Škoda že v R ratingu nenatočili i Sebevražedný oddíl
http://www.csfd.cz/film/266805-sebevraz ... dil/videa/ , který by si to zaloužil

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:15 05. Nov 2016
by kokosak
Tak, Dr. Strange - velmi dobře koukatelné, povedení efektové. Drobátko zklamání nad tím, že opět šlo spíš o takovou výplň, vývoj šel dost rychle a epickost nebyla zdaleka taková, jak být mohla. Takovej Antman byl lepčejší IMHO. Ale doporučit se to dá, zvláště pak fandům do magie.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:11 11. Nov 2016
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:41 12. Nov 2016
by Puxina
Viděl někdo už
http://www.csfd.cz/film/411301-hacksaw- ... y/prehled/ ?
Přemýšlím na to jít do kina, vypadá to fajn. Tak snad to stojí za to