Page 89 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:39 24. Jul 2020
by xpm335
Wulfrik jak jen se mi ho povedlo najít

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:09 03. Nov 2020
by Pajule
Elena?

- elena.jpg (13.76 KiB) Viewed 5952 times
Oriana?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:26 03. Nov 2020
by divozenka
To je pěkný

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:26 04. Nov 2020
by camelie
Elenka tam vypadá pěkně, ale Oriana je tam jako naštvaný nemehlo

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:58 09. Nov 2020
by Pajule
Několik pohledů na pana Jana
Včera v divadle?

- hon.jpg (18.51 KiB) Viewed 5882 times
Za pár let? Já teda vlastně nevim, kolik mu je tedka
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:33 10. Nov 2020
by Ragmon
Docela povedené
Je mu něco lehce přes 20
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:39 10. Nov 2020
by divozenka
Hlavně ta poslední, to je pecka!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:57 11. Nov 2020
by Pajule
divozenka wrote:Hlavně ta poslední, to je pecka!

joo, ten se mi taky líbil nejvíc
A abych nespamovala jen tak, tak pro pamnětníky Theolas, mág stříbrného kruhu, možno zaznamenat na Karathském hřbitově myslím
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:06 18. Nov 2020
by Pajule
Virae? Rozhodně na mě ta dívčina působila stejně
Vyfešákovaný hrobník?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:07 03. Mar 2021
by Alquist
Ara jen kdyby měla červený vlasy
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:01 04. Mar 2021
by Barbar321
hmm, kde má sekeru?
