Jakože oba dny...?Bahnak wrote:Hm, teď jsi mě dostal, vždyť já budu mít vlastně příští týden od práce volno! Tak třeba za týden v pondělí-úterý?
PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Jo, to by asi šlo. Takže ted už jen najít kino 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Tak třeba ten Anděl, v CInestaru i Cinemacity mají v pondělí slevy, takže je to tak nějak fuk. Někdy odpoledne až skončíš v práci...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Takže dneska odpoledne to kino platí, kdyby se někdo chtěl přidat, vidím to kolem 19:00 na andělu. Telefon na mě máte a kdyby ne tak nějakou chvili ještě budu zevlit u PC...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
....to sem se sem zase dlouho nekouknul. Ale teda na Star Trek byste mě už asi stejně nedostali. Přeposílám svuj hlod z for konkurenčního serveru:
Právě sem se vrátil z promítání nového Star Treku (into darkness) a musím říct... jsou prostě filmy, u kterých je člověk unášen mnohými efekty, úchvatnými záběry, nečekanými dějovými zvraty, propracovanými vícerozměrovými postavami, interakcí charakterů, dramatickými honičkami, u nihž člověk po odhalení "jak to vlastně bylo" nemůže ukojit touhu celý film vidět znovu. A pak je tu nový Star Trek, ker kterému mě napadá jediné plus a to, že tam hraje Sherlock. Asi 30 sekund. Jinak jen pobíhá v nesmyslných honičkách na kostře něčeho, co by v době kamenné pravděpodobně mohli považovat za příběh, ve kterém je víc logických a charakterových děr, než toho, co tam vlastně zbylo. Já nejsem náročný divák. Prometheus se mi líbil. Minulý Star Trek se mi líbil. Nějaká ta blbůstka, nebo i zásadní díra v logice mi nepřijde nic strašného a dokážu se přes ní přenést. Zvláště, pokud mi v tom pomáhají mnozí efektové. Ale když v JEDNÝ KAŽDÝ scéně je logická díra, kterou by neprojel jen náklaďák, ale vešel by se tam i celý sektor 001 i s třešničkou nahoře, tak to je už moc i na mě.
Jako například:
*SPOILER*
- Hurr durr, nesnáším starfleet, tak nalákám kapitány a první důstojníky všech(!) odhadem deseti lodí do místnosti, KTEROU BUDU PAK PĚT MINUT OSTŘELOVAT JAK KRETÉN a zabiju jen cca tři lidi, místo, abych tam nechal něco vybuchnout, nebo tam s tím shuttlem naboural a nechal tam chcípnout všechny.
- Hurr durr. Evilák maskující se za dobráka odhaluje v monologu svou pravou podstatu jen co by kamenem dohodil od mý základny. Tak to budu nahrávat... a spojim se s .... hurr durr planetou někde úplně mimo, abych se poptal svý starší verze, jak se má, místo abych zavolal pro posily.
- Hurr durr. Evilák unikne. Pěšky. PĚŠKY! Tak za ním pošlu Spocka. Jednoho. Spocka. Pěšky. PĚŠKY! A když to nebude stačit, tak přidam ještě po nějaký chvíli Uhuru. Taky pěšky. Ale jen, když si o to řekne. Spojit se s bezpečnostníma složkama a říct "hledaný je na souřadnicích x,y,z pošlete posily a uzavřete oblast? Ne, proč?
- Moje hurr durr "rodina" je na lodi vedle, tak osádce budu pro jistotu vyhrožovat, protože je přece jako živý štíty použít nemůžou. Tohle ale i hurr durr vyjde, protože oni jsou stejný hurr durr jak já.
- A když už sme u toho, tak já tu svoji milovanou "rodinu" naskládam do TORPÉD S ŽIVEJMA NÁLOŽEMA, protože proč ne? Třeba je někdo naloží na loď, která dostane příkazy je na mě vystřelit. A třeba je na mě nevystřelí. Hurr durr
*END SPOILER*

Právě sem se vrátil z promítání nového Star Treku (into darkness) a musím říct... jsou prostě filmy, u kterých je člověk unášen mnohými efekty, úchvatnými záběry, nečekanými dějovými zvraty, propracovanými vícerozměrovými postavami, interakcí charakterů, dramatickými honičkami, u nihž člověk po odhalení "jak to vlastně bylo" nemůže ukojit touhu celý film vidět znovu. A pak je tu nový Star Trek, ker kterému mě napadá jediné plus a to, že tam hraje Sherlock. Asi 30 sekund. Jinak jen pobíhá v nesmyslných honičkách na kostře něčeho, co by v době kamenné pravděpodobně mohli považovat za příběh, ve kterém je víc logických a charakterových děr, než toho, co tam vlastně zbylo. Já nejsem náročný divák. Prometheus se mi líbil. Minulý Star Trek se mi líbil. Nějaká ta blbůstka, nebo i zásadní díra v logice mi nepřijde nic strašného a dokážu se přes ní přenést. Zvláště, pokud mi v tom pomáhají mnozí efektové. Ale když v JEDNÝ KAŽDÝ scéně je logická díra, kterou by neprojel jen náklaďák, ale vešel by se tam i celý sektor 001 i s třešničkou nahoře, tak to je už moc i na mě.
Jako například:
*SPOILER*
- Hurr durr, nesnáším starfleet, tak nalákám kapitány a první důstojníky všech(!) odhadem deseti lodí do místnosti, KTEROU BUDU PAK PĚT MINUT OSTŘELOVAT JAK KRETÉN a zabiju jen cca tři lidi, místo, abych tam nechal něco vybuchnout, nebo tam s tím shuttlem naboural a nechal tam chcípnout všechny.
- Hurr durr. Evilák maskující se za dobráka odhaluje v monologu svou pravou podstatu jen co by kamenem dohodil od mý základny. Tak to budu nahrávat... a spojim se s .... hurr durr planetou někde úplně mimo, abych se poptal svý starší verze, jak se má, místo abych zavolal pro posily.
- Hurr durr. Evilák unikne. Pěšky. PĚŠKY! Tak za ním pošlu Spocka. Jednoho. Spocka. Pěšky. PĚŠKY! A když to nebude stačit, tak přidam ještě po nějaký chvíli Uhuru. Taky pěšky. Ale jen, když si o to řekne. Spojit se s bezpečnostníma složkama a říct "hledaný je na souřadnicích x,y,z pošlete posily a uzavřete oblast? Ne, proč?
- Moje hurr durr "rodina" je na lodi vedle, tak osádce budu pro jistotu vyhrožovat, protože je přece jako živý štíty použít nemůžou. Tohle ale i hurr durr vyjde, protože oni jsou stejný hurr durr jak já.
- A když už sme u toho, tak já tu svoji milovanou "rodinu" naskládam do TORPÉD S ŽIVEJMA NÁLOŽEMA, protože proč ne? Třeba je někdo naloží na loď, která dostane příkazy je na mě vystřelit. A třeba je na mě nevystřelí. Hurr durr
*END SPOILER*

PUF!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Osobne jsem spokojeny. Logicke mezery tam sice jsou, ale pri sledovani filmu me nejak nebily do oci, takze jsem odchazel opravdu spokojeny.
Mozna proto, ze nechodim na film hledat diry, nebo jsem holt mene narocny divak.
Nektere komentare vys maji smysl, nektere mi prijdou spise jako snaha o hledani jakekoliv chyby.
----Spoler----
Jako napriklad pokud mam letadlo (?) ovesene zbranemi, tak radeji pouziju ke zniceni neceho ty zbrane, nez abych dal cihlu na plyn a poslal to tam cele. Stejne jako bych nerekl, ze cilem bylo znicit celou starfleet, ale spise konkretni osoba. Mozna by se recenzent nemel tolik soustredit na hledani chyb a radeji vnimat dialogy a dej
----- spoiler end -----
Kazdopadne jako nekdo, kdo videl par dilu startreku, jsem se pobavil. Herecky projev, efekty, pribeh, u ktereho jsem predem nevedel, co se bude dit. Za sebe to radim kvalitativne k predchozimu startreku. Neni to film, ze ktereho bych padnul na zadek, zustal zirat na titulky s otevrenou pusou nebo o nem zbytek vecera premyslel. Ale jako odpocinkovka s hezkejma efektama to stoji za shlednuti.
Mozna proto, ze nechodim na film hledat diry, nebo jsem holt mene narocny divak.
Nektere komentare vys maji smysl, nektere mi prijdou spise jako snaha o hledani jakekoliv chyby.
----Spoler----
Jako napriklad pokud mam letadlo (?) ovesene zbranemi, tak radeji pouziju ke zniceni neceho ty zbrane, nez abych dal cihlu na plyn a poslal to tam cele. Stejne jako bych nerekl, ze cilem bylo znicit celou starfleet, ale spise konkretni osoba. Mozna by se recenzent nemel tolik soustredit na hledani chyb a radeji vnimat dialogy a dej
----- spoiler end -----
Kazdopadne jako nekdo, kdo videl par dilu startreku, jsem se pobavil. Herecky projev, efekty, pribeh, u ktereho jsem predem nevedel, co se bude dit. Za sebe to radim kvalitativne k predchozimu startreku. Neni to film, ze ktereho bych padnul na zadek, zustal zirat na titulky s otevrenou pusou nebo o nem zbytek vecera premyslel. Ale jako odpocinkovka s hezkejma efektama to stoji za shlednuti.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Jj, já se v hledání chyb vysloveně vyžívam. Kápnul si na to. *slow clap*
PUF!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Mě nejenže Abrams nezklamal, ale ještě navíc pobavil.
Koukám na komentáře co k filmu jsou a vesměs pozitivní. I když najde se i záporná kritika.
Sherlock coby zloun obstál u mě na jedničku, zbytek osazenstva prokázalo kvality už minule a laťku si udrželi, bloncku "dcerku admirála" nějak neřeším, stejně z ní mám dojem že ji Kirk přefikne a bude po rodině.
Děj není kdovíjak epický, natož logický. Nasranej Kirk si jde prostě za svým, zklátí po cestě co mu pod kule přijde a místo mozku má přece Spocka. Abrams vsadil na "Spock myslí, Kirk mlátí", činnosti tak jsou řešeny podle toho, který z této dvojice se k nim dostane dříve. Scotty v tomto díle dostává prostoru více než lidská bránice zvládá, disarmnutí nepřátelské lodě nepřekvapilo, ale rozhodně pobavilo.
Uhura a Spock - ta hádka v modulu je prostě boží.
Škoda že se příliš nedostalo prostoru Kostře, rusákovi Chekovovi a nebo šikmookému Sulovi. Před kamerou se sotva mihli s nějakou hláškou na rtech a zase zmizeli.
Jinak u Abramse jsem si jen potvrdil jeho fanouškovství Star Warsu. Třeba ta bitka Spocka a Sherlocka za bílého dne na lítajících mašinkách jako by Star Warsu z oka vypadla. Pomalu jsem čekal kdy jeden z bojujících vytasí lightsabre.
Efekty, kostýmy, výprava, casting, zpracování a režie hodně plus, scénář ničím zase tak moc nepřekvapil, na druhou stranu měl i své silné chvilky. Vzhledem k tomu, že předchozí star treky tak nějak vždycky šly kolem mě a viděl jsem je jen náhodně a nepamatuji si z nich defakto nic jiného než hvězdnou loď a vesmír, je pro mě Abramsuv Star Trek vlastně možnost, jak si tento svět vychutnat bez dlouhého nakoukávání seriálů a filmů.
Za mě 5*
a ještě zatleskám.
Koukám na komentáře co k filmu jsou a vesměs pozitivní. I když najde se i záporná kritika.
Sherlock coby zloun obstál u mě na jedničku, zbytek osazenstva prokázalo kvality už minule a laťku si udrželi, bloncku "dcerku admirála" nějak neřeším, stejně z ní mám dojem že ji Kirk přefikne a bude po rodině.
Děj není kdovíjak epický, natož logický. Nasranej Kirk si jde prostě za svým, zklátí po cestě co mu pod kule přijde a místo mozku má přece Spocka. Abrams vsadil na "Spock myslí, Kirk mlátí", činnosti tak jsou řešeny podle toho, který z této dvojice se k nim dostane dříve. Scotty v tomto díle dostává prostoru více než lidská bránice zvládá, disarmnutí nepřátelské lodě nepřekvapilo, ale rozhodně pobavilo.
Uhura a Spock - ta hádka v modulu je prostě boží.
Škoda že se příliš nedostalo prostoru Kostře, rusákovi Chekovovi a nebo šikmookému Sulovi. Před kamerou se sotva mihli s nějakou hláškou na rtech a zase zmizeli.
Jinak u Abramse jsem si jen potvrdil jeho fanouškovství Star Warsu. Třeba ta bitka Spocka a Sherlocka za bílého dne na lítajících mašinkách jako by Star Warsu z oka vypadla. Pomalu jsem čekal kdy jeden z bojujících vytasí lightsabre.
Efekty, kostýmy, výprava, casting, zpracování a režie hodně plus, scénář ničím zase tak moc nepřekvapil, na druhou stranu měl i své silné chvilky. Vzhledem k tomu, že předchozí star treky tak nějak vždycky šly kolem mě a viděl jsem je jen náhodně a nepamatuji si z nich defakto nic jiného než hvězdnou loď a vesmír, je pro mě Abramsuv Star Trek vlastně možnost, jak si tento svět vychutnat bez dlouhého nakoukávání seriálů a filmů.
Za mě 5*
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Ten jsem neviděl. Ačkoliv jsem svého času celkem sledoval Next Generation, Deep Space Nine nebo Voyager, za trekkieho bych se nepovažoval. Navíc filmy ze světa Star Treku mi nikdy nepřišli tak dobré nebo zajímavé jako seriálová tvorba.Bahnak wrote:...Neříkej že ti J.J.Abrams tím posledním Star Trekem z roku 2009 nesedl. ...
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Středa, 32 stupňů, Vyšák?
(P.S. Vyměním jednu karimatku z modrého auta za dva spacáky z červeného auta, jestli tam zůstaly?)
(P.S. Vyměním jednu karimatku z modrého auta za dva spacáky z červeného auta, jestli tam zůstaly?)
Last edited by Braenn on 12:59 17. Jun 2013, edited 1 time in total.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Ale dva spacáky jsou určitě cenější, než jedna karimatka. Uvidim jak poléčim tu kašel a další.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Já asi budu. Ale to vedro je strašlivý.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Já jsem uvažovala, že bych na pivko došla, ale ještě nevim, jesti zvládnu vůbec dojít dál než po bytě...
Na vyžádání.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Taky se asi stavim, v pět jako vždy?
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Da, taky dolezu, akorát přemýšlím kdy přesně mělo být to jaro, to co je venku obvykle vidím v přelomu července/srpna.
Bude to zlý, naštěstí pivo bude studené, tak budu chladit jak o život.
Bude to zlý, naštěstí pivo bude studené, tak budu chladit jak o život.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1