Page 89 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:27 26. Jun 2013
by KaTo
-RoF- wrote:...tak bych mohl oponovat, že kousek od Ivory si jdu po cestě a narazím na drsné zlobry, kteří mě zabijí na dvě rány. Jaký je v tom rozdíl? Nízký lvl musí být vždy opatrný kam leze.
...na dvě? Mě vyndal prakem na jednu, co se pamatuju :lol: . Doteďka si pamatuju, že jsem na to koukal jako tele na nový vrata :shock: :lol: :lol: .
Vlastně jakákoli zrůda založená na STR s obouruční zbraní mi elfinu dokáže "vyndat" na kritičák, pokud nemá "full" HP.
to Braenn: Já si zase pamatuju "tebou" vylepšený Isil, který se opravoval taky neuvěřitelně dlouho :wink: .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:15 26. Jun 2013
by Caehan
KaTo wrote:
-RoF- wrote:...tak bych mohl oponovat, že kousek od Ivory si jdu po cestě a narazím na drsné zlobry, kteří mě zabijí na dvě rány. Jaký je v tom rozdíl? Nízký lvl musí být vždy opatrný kam leze.
...na dvě? Mě vyndal prakem na jednu, co se pamatuju :lol: . Doteďka si pamatuju, že jsem na to koukal jako tele na nový vrata :shock: :lol: :lol: .
Vlastně jakákoli zrůda založená na STR s obouruční zbraní mi elfinu dokáže "vyndat" na kritičák, pokud nemá "full" HP.
to Braenn: Já si zase pamatuju "tebou" vylepšený Isil, který se opravoval taky neuvěřitelně dlouho :wink: .
Jaký je v tom rozdíl? Tak dvě lokace. A narozdíl od těch kořínků vás zlobři nezabijou ani ve dne (pokud je řeč o stvůrách na cestách), ani na dálku, a jsou snadno vidět i bez mačkání tabulátoru.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:32 26. Jun 2013
by KaTo
Caehan wrote:
KaTo wrote:...prakem na jednu, co se pamatuju :lol: .
Jaký je v tom rozdíl? Tak dvě lokace. A narozdíl od těch kořínků vás zlobři nezabijou ani ve dne (pokud je řeč o stvůrách na cestách), ani na dálku, a jsou snadno vidět i bez mačkání tabulátoru.
čistě k těm zlobrům - prak = střelná zbraň = zabijou tě na dálku.
Btw - díky běhačům mezi Krynem a Isilem, je "dotyční" klidně natáhnou až na přechod (tam tě srazí kyjem). Ale je fakt, že tohle nesouvisí se spamem v lokaci.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:37 26. Jun 2013
by Caehan
KaTo wrote:čistě k těm zlobrům - prak = střelná zbraň = zabijou tě na dálku.
Btw - díky běhačům mezi Krynem a Isilem, je "dotyční" klidně natáhnou až na přechod (tam tě srazí kyjem). Ale je fakt, že tohle nesouvisí se spamem v lokaci.
Oni mají praky? To jsem nějak přehlédnul, zajímavé!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:39 26. Jun 2013
by Molly23
Ony to budou tuším vrhací sekery

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:44 26. Jun 2013
by J.F.Payne
Jsou to praky s ohnivejma koulema.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:45 26. Jun 2013
by Prasokralik
Jsou to ohnivé vrhací sekery.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:45 26. Jun 2013
by Aulus
Jsou to ohnivé sněhové koule!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:47 26. Jun 2013
by KaTo
J.F.Payne wrote:Jsou to praky s ohnivejma koulema.
Správně. Do dalšího kola postupuje Jon. Všichni ostatní máte padáka :P .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:00 26. Jun 2013
by Prasokralik
Jsou to ohnivé sekery a vy jste lamy.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:04 26. Jun 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:Jsou to ohnivé sekery a vy jste lamy.
Možná hází hořící sněhuláky střílející z praků ohnivé sekery.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:12 26. Jun 2013
by Braenn
Jak už tu padlo, zlobři tam jsou jen v noci. Ve dne jde cesta do Isilu projít, pokud se jen trochu snažím, i na prvním levelu. Kéž by to tak bylo i s enty!

Samozřejmě, s těmi co tahají potvory (chtě i nechtě) za přechod, to je jiná kapitolka. Děje se to s každýma potvorama, děje se to i s našimi milovanými enty a je to pěkná chuťka, ale nadávat se dá jen na hráče, ne na svět.
Pokud se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. Zatím zůstanu jen u výskytu těch stromů, takže go Nalku, go! Já s tím fakt dělat IC nic nechci, protože mi to přijde nelogické od samé podstaty - takže zůstanu u stěžování, že tam zavazí. Aspoň to nezapadne. :lol:

A pro Nalka speciálně - s tou opravou Karathy - ještě párkrát mi připomeň, jak rychle to bylo opraveno, a jak za to JÁ musím být vděčná, a získám dojem, že jsem tam ty chyby a pozůstatky snad nasekala sama a mám se za ně ještě omlouvat. A nebo bych si mohla přidat poděkování do podpisu, protože tohle je snad po páté, co se po mě (hlavně od tebe) očekává nehynoucí vděčnost s dodatkem "ty nevděčníku, copak chceš ještě něco?".
To už by snad stačilo, ne? Děkovala jsem několikrát, děkuji znovu, ale jestli to máš na svém otravovacím seznamu spolu s "Jon, paladini a grilovačky", tak to tam ty skvrny a cirkus raději nech vrátit. Ty alespoň nikoho nezabíjí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:18 26. Jun 2013
by Prasokralik
Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:19 26. Jun 2013
by Nalkanar
Já mluvím ale o tvém buzerování vývoje oprav radnice a magické věže, spojené s urážkami týmu. To co jsi tu teď s Bahňákem začla je zase ve zcela stejném duchu.


Předmět: CO VAM NA THALII CHYBI?
Braenn wrote:1) DM jsou teď prakticky neaktivní, nejdřív kvůli zkouškovému (to beru), teď to vypadá že spíš kvůli chuti. Ok, může být. Ale tím spíš po sobě uklidím... (Už je to měsíc, co jsem psala o uklízení, tak se můžu ozvat a ještě nenápadně zmínit magickou věž.)
2) Nějak jsem ten Q se stromy nepochopila, nebo se spíš nějak neudál - ale to je můj problém - takže to řadím spíš do kategorie oživení světa. A s oživováním světa je to jako s hosty/rybou - po pár dnech začne vadit a smrdět. Dívám se, od kdy jsou tam stromy - aa, tady to je, IC novinky - 14. leden!!. Od té doby si na to průběžně hráči stěžují - jestli to někdo jako řeší, nebo o tom ví víc, ať se mi pěkně prosím přihlásí, a já tam budu umírat s mnohem větším pochopením. V novinkách světa není nic, takže pro mne ten Q spočívá v tom, že tam ty stromy jsou.
3) Ti enti a vinná réva začínají mít pomalu víc fragů než jezevci. Vinná réva je vtipná, protože dokáže i paralyzovat, nemluvě o tom plošném čemsi, co lowlevlíka zpomalí a zabije. Ha ha, ha ha, taková smrt v lokaci za Ivory vážně pobaví.
Ti enti - probíhají se. Ano, celá smečka entů se za vámi žene, a když se nechytíte do plc, nestojí uprostřed mostu nebo se nezaseknete nebo nemáte lag (taky super smrt), tak je obvykle setřesete hned za přechodem.Což hrozně potěší dalšího lowlíka, který do té lokace vejde. Ideálně přetížený balíkem. Za sebe mohu říct, že mě enti zabili asi 8x, počítaje v to i víno, a zhruba stejněkrát jsem od tam někoho nesla. Devětkrát, když počítám i to, že mne zabil přátelský ent, sesílající proti přítomné červené potvoře zemětřesení. Plošné. A ještě to sejmulo jednoho chudáka, co mezi nimi v naivní víře v bezpečí afkoval. Tak šokovanou mrtvolu po příchodu z AFk jsem ještě neviděla.
4) S obcházením jdetě do háje - z jedný strany lítí vlci, z druhý strany plivníci, medvědi, v noci upíři - jako jo, jde to, když opravdu chci, když chci ještě víc, můžu si na prvních levech kupovat lektvar invisu, ale... ale.

V současné době na Th není ani jedno aktivní DM. Musíme si vystačit sami se sebou, a proč ne - přijdu utahaná večer z práce a když mám partu, je fajn se odreagovat, běhat dungy... nicméně ze změn světa mám prostě pocit, že jediné co, tak hází klacky pod nohy, aniž by k tomu byl nějaký odpovídající příběh, reagování, důvody, informace alespoň formou novinek, prostě cokoli, co by mne donutilo říct "jo, to stojí za to".

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:21 26. Jun 2013
by KaTo
Braenn wrote:...se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. ...
Jj, to by bylo fajné (SHAMANEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!! udělej s tím něco :twisted: ). Zároveň by se těmhle restlým NPC měly "při návratu" na spawn point resetovat HP, aby to "jisté existence" nepoužívali jako standartní lovnou metodu.