Page 89 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 23:01 06. May 2013
by Molly23
německý trolling... stíhač tanků
Image

Re: World of Tanks

Posted: 12:52 08. May 2013
by Barbar321
Zde něco pro WoT fanatiky

http://www.novinky.cz/koktejl/301314-be ... e-hry.html

...nyní jsou vaše tančíky v bezpečí

Re: World of Tanks

Posted: 13:30 08. May 2013
by KaTo
[quote="Barbar321"...nyní jsou vaše tančíky v bezpečí[/quote]

Code: Select all

Podle běloruského tisku nejde o první případ svého druhu. Ale loni stihli padouši na síti rozebrat virtuální tanky na součástky a prodat dále dřív, než se muži zákona na informační dálnici rozkoukali.
Tomu říkám main-streamový trolling :lol: :lol: :lol: !

Re: World of Tanks

Posted: 14:19 08. May 2013
by de Aers

Re: World of Tanks

Posted: 10:12 13. May 2013
by Barbar321

Re: World of Tanks

Posted: 10:38 13. May 2013
by -RoF-
Barbar321 wrote:Porovnání náročnosti map

http://extrahardware.cnews.cz/testy/wor ... n=GP130510
Paráda grafy! Hmm :)

Ted jsem si uvědomil, že jak jsou ty bonusové kody, tak to dává furt ty čokolády a tak. Toho už musím mít šílené množství :D

Re: World of Tanks

Posted: 10:50 15. May 2013
by Molly23

Re: World of Tanks

Posted: 11:07 21. May 2013
by KaTo
Aktuální zprávy z WOT.
Že Molly hraje tančíky se ví. Koneckonců se nechal u jeho oblíbeného tančíku vyfotit (btw - přesně tahle fotka se mi vybavila, když jsem uviděl "holčičku na růžový motokáře" - viz níže :twisted: ).

Ovšem dlouho panovalo podezření, že si ten tank nechal obratem po jeho získání naskinovat. Ale až nedávno se našemu týmu podařilo hacknout úče...podařilo získat důkaz , JAK si ten tank nechal naskinovat (takříkajíc k obrazu svému :mrgreen: ):

Image

P.S.
Tady je originální fotka (ta podoba...ty oči, ten nos, TEN ÚČES! :twisted: :mrgreen: ):

Image

P.P.S.
Teď už jen čekám, kdy začne WoT pařit Pajule :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Re: World of Tanks

Posted: 11:20 21. May 2013
by -RoF-
Že by to bylo kdoví jak vtipné. Hmm proč si tam nedal svůj obličej? ;)

Re: World of Tanks

Posted: 11:29 21. May 2013
by KaTo
-RoF- wrote:Že by to bylo kdoví jak vtipné. Hmm proč si tam nedal svůj obličej? ;)
Mno původně jsem tam chtěl dát kus tvojí holý kůže, kterou máš asi půl metru pod lopatkami, ale řekli mi, že tolik růžový by už bylo na jednu fotku moc :wink: :P . Promiň RoFe, ale snad se s tím nějak vyrovnáš :geek2: , že Mollyšák je fotogeničtější.

Re: World of Tanks

Posted: 11:32 21. May 2013
by Miell
Mollýš jedééé! :biggrin:

Re: World of Tanks

Posted: 11:33 21. May 2013
by Shaman88
To dítě je na mollyho strašně podobné.

Re: World of Tanks

Posted: 11:40 21. May 2013
by de Aers
Molly pošli mi ten skin, prosím. :oops:

edit : Už nemusíš ! Už ho mám !

Re: World of Tanks

Posted: 14:24 21. May 2013
by Molly23
Nevěřte bulváru :lol: ! Každý přeci ví, že Molly je už od ranného dětství u letectva. Už v šesti letech obdržel kapitánskou hodnost!

Re: World of Tanks

Posted: 22:09 22. May 2013
by klobouk
Byl první máj, byl lásky čas

Image