Page 89 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 23:01 06. May 2013
by Molly23
německý trolling... stíhač tanků

Re: World of Tanks
Posted: 12:52 08. May 2013
by Barbar321
Zde něco pro WoT fanatiky
http://www.novinky.cz/koktejl/301314-be ... e-hry.html
...nyní jsou vaše tančíky v bezpečí
Re: World of Tanks
Posted: 13:30 08. May 2013
by KaTo
[quote="Barbar321"...nyní jsou vaše tančíky v bezpečí[/quote]
Code: Select all
Podle běloruského tisku nejde o první případ svého druhu. Ale loni stihli padouši na síti rozebrat virtuální tanky na součástky a prodat dále dřív, než se muži zákona na informační dálnici rozkoukali.
Tomu říkám main-streamový trolling

!
Re: World of Tanks
Posted: 14:19 08. May 2013
by de Aers
Re: World of Tanks
Posted: 10:12 13. May 2013
by Barbar321
Re: World of Tanks
Posted: 10:38 13. May 2013
by -RoF-
Paráda grafy! Hmm
Ted jsem si uvědomil, že jak jsou ty bonusové kody, tak to dává furt ty čokolády a tak. Toho už musím mít šílené množství

Re: World of Tanks
Posted: 10:50 15. May 2013
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 11:07 21. May 2013
by KaTo
Aktuální zprávy z WOT.
Že Molly hraje tančíky se ví. Koneckonců se nechal u jeho oblíbeného tančíku
vyfotit (
btw - přesně tahle fotka se mi vybavila, když jsem uviděl "holčičku na růžový motokáře" - viz níže 
).
Ovšem dlouho panovalo podezření, že si ten tank nechal obratem po jeho získání naskinovat. Ale až nedávno se našemu týmu podařilo hacknout úče...podařilo získat důkaz , JAK si ten tank nechal naskinovat (takříkajíc k obrazu svému

):
P.S.
Tady je originální fotka (ta podoba...ty oči, ten nos, TEN ÚČES!

):
P.P.S.
Teď už jen čekám, kdy začne WoT pařit Pajule

.
Re: World of Tanks
Posted: 11:20 21. May 2013
by -RoF-
Že by to bylo kdoví jak vtipné. Hmm proč si tam nedal svůj obličej?

Re: World of Tanks
Posted: 11:29 21. May 2013
by KaTo
-RoF- wrote:Že by to bylo kdoví jak vtipné. Hmm proč si tam nedal svůj obličej?

Mno původně jsem tam chtěl dát kus tvojí holý kůže, kterou máš asi půl metru pod lopatkami, ale řekli mi, že tolik růžový by už bylo na jednu fotku moc

. Promiň RoFe, ale snad se s tím nějak vyrovnáš

, že Mollyšák je fotogeničtější.
Re: World of Tanks
Posted: 11:32 21. May 2013
by Miell
Mollýš jedééé!

Re: World of Tanks
Posted: 11:33 21. May 2013
by Shaman88
To dítě je na mollyho strašně podobné.
Re: World of Tanks
Posted: 11:40 21. May 2013
by de Aers
Molly pošli mi ten skin, prosím.
edit : Už nemusíš ! Už ho mám !
Re: World of Tanks
Posted: 14:24 21. May 2013
by Molly23
Nevěřte bulváru

! Každý přeci ví, že Molly je už od ranného dětství u letectva. Už v šesti letech obdržel kapitánskou hodnost!
Re: World of Tanks
Posted: 22:09 22. May 2013
by klobouk
Byl první máj, byl lásky čas
