Page 89 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:53 29. Jan 2010
by Sobik
Díky za dnešní akci Esu, Hunnrehovi, Infrovi, RoFovi a Damianovi. :D
Edit: Ještě díky všem, kteří se účastnili pokračování, hlavně Gemlimu a Caironovi. :)

Re: Poděkování

Posted: 00:10 30. Jan 2010
by hrusi
Díky dneska v pozdních hodinách jednomu hráči z povrchu v podtemnu za fair play.

P.S. : Nečekané situace, přinášejí nečekané závěry.

Re: Poděkování

Posted: 01:19 30. Jan 2010
by innfra
Také bych rád poděkoval za skvělo akci, zlýho sabotéra, kterej mě rzzuřil do nepříčetnosti a taky podtemnákům co se snámi bili, škoda že to bersovi nějak pokulhalo a haplo...
A samozčejmě Caironovi, za skvělé spestření a taktéž sapalovi a dalším kolem, kteří to snámi vydželi až do koncě. Děkuji. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 02:43 30. Jan 2010
by LDamian
No tak, take dekuji, dnes jsem po dlouhe dobe zase mel na hru vic casu..

Diky Reri za zatazeni do udalosti kolem ni.

Pak tak ruzne lidickam co jsem potkaval, vcetne toho necekaneho setkani s nervozni skupinkou cihajici na drowy a lehke CvC, ktere se z toho vyvinulo.

Diky jednomu nejmenovanemu hraci z podtemna za hlavu jeho postavy, snad moc nemrzelo.

No a hlavne diky Ayshe a Carcarothovi za skvelou hru... :)

Re: Poděkování

Posted: 03:18 30. Jan 2010
by Xantipa
LDamian wrote:No tak, take dekuji, dnes jsem po dlouhe dobe zase mel na hru vic casu..

Diky Reri za zatazeni do udalosti kolem ni.

Pak tak ruzne lidickam co jsem potkaval, vcetne toho necekaneho setkani s nervozni skupinkou cihajici na drowy a lehke CvC, ktere se z toho vyvinulo.

Diky jednomu nejmenovanemu hraci z podtemna za hlavu jeho postavy, snad moc nemrzelo.

No a hlavne diky Ayshe a Carcarothovi za skvelou hru... :)
Aysha chtela vic krve... jeste viiic krve :) zejdliky ... kbeliky ... potoky krve ... vzdyt tam chtela vymalovat :twisted: :twisted: ... nic mene diky vam obema Merakhovi i Carcarothovi, ze ji s tim malovanim chteli pomoct... Stetku ani kbelicek neni potreba, barva maluje sama pomoci velke tlapky ... 8)

Re: Poděkování

Posted: 09:58 30. Jan 2010
by Radim
Děkuji Ayshe a Merakhovi za včerejší procházku a taky za setkání s černou hubou jen škoda že jich nebylo víc :twisted:
Pěkně sem se bavil

Re: Poděkování

Posted: 10:58 30. Jan 2010
by Esuliams
Takže díky naší skvělé "měkké" partičce za včerejšek a téměř ve stejném složení i za ten Prahvozd. :twisted:
P.S Více trpělivosti se Sharou! :wink:
P.S2 Damiane ty si vážně koleduješ :twisted: aby tě to pak nemrzelo.


takže díky!

Re: Poděkování

Posted: 11:19 30. Jan 2010
by LDamian
Esuliams wrote: P.S2 Damiane ty si vážně koleduješ :twisted: aby tě to pak nemrzelo.
To samé platí i pro Sharu.

EDIT: Koleduje si Merakh a ne Damian. Doufám. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:48 30. Jan 2010
by -RoF-
Taky díky za včerejší hru.
Za to číhání na podtemnáky, to jak tam Merakh naběhll....ne aby se zeptal žee? :roll: Za pobíhání kolem Ivory, za boj, za vyjednávání a tak....fajn hra :wink:

Mrzí mě jen že se to nevyřešilo hned a musíme toho hráče držet na povrchu, ale co už.
A pak mi vadily nějaké ty OOC věci kolem *mrkne na Xanti* ale jinak fajn.

PS: nesnažte se pochopit chování Arie, je to chaotický neutrál :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 11:59 30. Jan 2010
by Xantipa
-RoF- wrote:Taky díky za včerejší hru.
Za to číhání na podtemnáky, to jak tam Merakh naběhll....ne aby se zeptal žee? :roll: Za pobíhání kolem Ivory, za boj, za vyjednávání a tak....fajn hra :wink:

Mrzí mě jen že se to nevyřešilo hned a musíme toho hráče držet na povrchu, ale co už.
A pak mi vadily nějaké ty OOC věci kolem *mrkne na Xanti* ale jinak fajn.
jo Rofe, take ti dekuji za tvou hru s Arii zhruba tak do poloviny prosince. Bylo to tehdy moc pekny.

Re: Poděkování

Posted: 14:12 30. Jan 2010
by Modrovousice
Hráči a hráčka, já bych se chtěla omluvit za včerejší hru, že jsem ji nechala v tak rozhašeném stavu, že jsem vám to zkomplikovala. Snad jsem vám hru nezkazila a žádám o odpuštění :(. Jediné co bych na svou obranu snad měla říct je, že jsem nekončila z vlastní vůle. No a chtěla bych poděkovat Bersovi, že se mi konečně za mou herní karieru tady zjevil :). A také samozdřejmě všem co se mi snaží pomoct a tak. Nakonec se z toho vyvrbyla pěkná chumelenice hehe...

Re: Poděkování

Posted: 14:39 30. Jan 2010
by Lord_Berserk
Modrovousice wrote:No a chtěla bych poděkovat Bersovi, že se mi konečně za mou herní karieru tady zjevil :)
neboj neni to poprvy ani naposled :twisted:
...jo taky dik za vcerejsek skoda ze mi to posledni dobou laguje a pomoh az relog :?

Re: Poděkování

Posted: 23:54 30. Jan 2010
by Sobik
Díky za další pěknou akci, ale fakt mě vytočilo, že jsme tam přišli v takový skupině a všichni až na mě a RoFa se sbalili a někam zmizeli. :D

Re: Poděkování

Posted: 00:01 31. Jan 2010
by Sapal
Děkuju Arii, Miawill a Caironovi za zpříjemnění pobytu na Povrchu a všem ostatním za znepříjemnění pobytu. Taky díky Vorenovi, Grrgovi a Vugovi za jejich statečnost. :D

Re: Poděkování

Posted: 01:32 31. Jan 2010
by LDamian
Diky DM za bojove zpestreni dnesni vypravy do podtemna. :)