Page 90 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:35 01. May 2011
by DenGrasse
-RoF- wrote:Když se ted upravovaly reálie a tak.
Plánuje se upravit a rozšířit i část Zeměpis Podtemna?
Je oproti zeměpisu povrchu dost krátká a stručná.
V blízké době ne, celkově v budoucnu ano, ale až za delší čas.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:03 01. May 2011
by Tashara
Prasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.
Vubec bych na alkohol nesahal, moje postava se ma uz tak problem opit, vyprchava ze me alkohol tak rychle ze nestiham dokrmovat, kdyz jsem naposledy pil s jednim trpem magicem, tak jsem skoncil na deseti procentech a pan magic trpaslik uz se neovladal... jo elfove asi moc neustoji, tak at nechlastaj, kdyz to neumi ha ha
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:14 01. May 2011
by Lord_Berserk
Prasokralik wrote:Trochu zrychlit ubývání alkoholu, přecijen, je hezké, když se postava, co se pořádně zlije, svléká, taacuje, zvrací a tak dále, ale aby to mělo takové následky třeba 4 dny poté, co naposledy pila, je divné.
Podle me to je nastaveny tak akorat ... moje elfka si nestezuje (5 piv a je to necelejch 20% a pokud se chci neovladat dokrmim medovinou a je to)

A ubejva to podle me taky celkem dobre - pozvolna

Taky bych nato nesahal

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:48 01. May 2011
by Prasokralik
Tak aspoň spánkem to srazit, vždyť na thalii se ani nedá vyspat opice, se postava vyspí a má alkoholu stejně jako předtím.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:17 01. May 2011
by Tashara
hmmm, spanek by to mohl srazit treba o 20-30%
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:38 04. May 2011
by Sorrow
To jo ale pak by měl spánek trvat jako v Baldurech, 8 hodin

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:26 04. May 2011
by zachy
Na to, aby byla postava ožralá přesně tak dlouho, jak chceš přece nepotřebuješ podporu systému

prostě
*chlastej*
*vyváděj*
*zvracej*
*spi*
*vzpomínej*
*lituj a styď se*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:16 04. May 2011
by Silvaner01
Když už jsou pronájmy i v Tartenu, neplánuje se taky něco v Alwarielu,
třebas pro bydlení pro Elfy?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:32 04. May 2011
by kucik
Kdyz nekdo udela interiery, tak muze byt.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:21 05. May 2011
by Narsith
Dungy...pořadne,dlouhe dungy ktere by se musely chodit v partě.Je sice hezke že jsou tady dungy kde je milion pasti,boss ktery jednou ranou srazi hrače a druhou ho zabije....ale to u mě neni pořadny dung.Když tam naběhnou dva dobře postavene bulidy tak je za 10 min po dungu ( no dejme tomu max do pul hoďky,nebyl jsem v epic dungu

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:30 05. May 2011
by -RoF-
Narsith wrote:Dungy...pořadne,dlouhe dungy ktere by se musely chodit v partě.Je sice hezke že jsou tady dungy kde je milion pasti,boss ktery jednou ranou srazi hrače a druhou ho zabije....ale to u mě neni pořadny dung.Když tam naběhnou dva dobře postavene bulidy tak je za 10 min po dungu ( no dejme tomu max do pul hoďky,nebyl jsem v epic dungu

)
Dungy se dělají. Aspoň já zatím udělal dva

Dlouhé sice nejsou, ale snad budo uzajimavé
Teď je to na Daanrimu a Rejtymu, kteří na tom makají a dodělávají NPC a spol

Tak to chce čekat
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:50 05. May 2011
by Daanri
Na dungoch a dalsich lokaciach sa pracuje, ale ako vzdy hodila by sa pomoc. Jednak dalsich WB a urcite dalsich scripterov. Ono aj kazda malicka drobnost pomoze.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:25 05. May 2011
by Terbee
Nešla by tahle sukýnka přidat do hry? Rofík říkal, že prý je v toolu...myslím, že by přibylo elfek/člověčic v sukních

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:45 05. May 2011
by Maya
Terbee wrote:Nešla by tahle sukýnka přidat do hry? Rofík říkal, že prý je v toolu...myslím, že by přibylo elfek/člověčic v sukních

A nepříjde vám to teď už moc extravagantní?

Počkej až si Inkvizice usmyslí, že čim víc odhalené kůže tím více temná duše

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:46 05. May 2011
by Pajule
ano ano v toolu skutečně je, akorát kratší..