Tak on Klus je momentálně nejprodávanější zpěvák v ČR, takže na nedostatek posluchačů si stěžovat nemůže. Ale jedou jen nepolitické písně, protože jsou "zajímavější a neškodnější".Fryn wrote:Aulus: Nic nového, neméně "slavně" dopadnul i jeden z našich nejznámnějších bardů...
Kryla si rád poslechnu a myslím, že i chápu jeho texty, i když nepatřím do generace, pro kterou zpíval.
Taky šílenost, která leze na mozek. Člověk si to jednou poslechne, zasměje se a raději vypne... A pak to týden poslouchá z hudebního přehrávače v hlavě.Fryn wrote: A daleko od politiky (a předchozího hudebního stylu).
...
Docela děsný zjevy, texty jsou občas také mírně podivné, ale některé jejich věci jsou vcelku poslouchatelné.