Page 90 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:15 14. Nov 2016
by KaTo
Mnooo...je to prostě Gipson.
Na jedné straně Patos (to velký P je tam schválně), strojené rozhovory jak z naškrobenýho sukna, postavy jak z Rychlých šípů.
Na druhé straně střeva, utržený končetiny, upálený lidi, zase střeva a nakonec ještě pár kliček střev v detailu navíc.
Pokud něco z toho chceš vidět na 4 metrovém plátně jdi na to do kina. V opačném bude stačit 29 palcový monitor

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:49 15. Nov 2016
by Puxina
Jo už viděno, Příchozí to nepřekonalo, ale i tak fajn životopis. Je fakt, že první část byla taková zdlouhavá, vyprávění o tom jeho životě a jeho lásce a tak. Fajnový byl tvrdý výcvik, ty hlášky a scénky, co se tam odehrály. A pak rychlá hodně drsná akce v boji. Dost se mi líbily i ty rozhovory s těma skutečnýma osobama

.
Dobré byly hlášky v kině od nespokojených diváků při první polovině filmu "Sakra, neměl to být válečný film?!"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:46 23. Nov 2016
by Jachym
Co tento film?
https://www.youtube.com/watch?v=IoqiDOivUCo
Už jel v kinech v Rusku , nevíte někdo kde jej sehnat . V našich kinech asi nikdy nebude , ale rád bych jej viděl, je to film o knížeti Vladimírovi a o elitních Vikingech nazyvaných Warjag . (později jméno slavného ruského křižníku ) - prostě vznik Velké Rusi . Takže pokud víte odkud stáhnout - sdílejte (beru i puvodním znění , rusky umím)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:06 27. Nov 2016
by artaxas
Dostal jsem se k tomu před pár dny -
http://www.csfd.cz/film/415669-pustina/prehled/
Sleduje někdo - jaké jsou názory. Z mojí strany skvělé dojmy, herecké výkony, charaktery postav, výprava a v neposlední řadě zápletka.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:01 28. Nov 2016
by Puxina
Jachym wrote:Co tento film?
https://www.youtube.com/watch?v=IoqiDOivUCo
Už jel v kinech v Rusku , nevíte někdo kde jej sehnat . V našich kinech asi nikdy nebude , ale rád bych jej viděl, je to film o knížeti Vladimírovi a o elitních Vikingech nazyvaných Warjag . (později jméno slavného ruského křižníku ) - prostě vznik Velké Rusi . Takže pokud víte odkud stáhnout - sdílejte (beru i puvodním znění , rusky umím)
Vypadá to dobře, když jsem ptal u nás v kině na tenhle film, tak mi odpověděli tohle.
"Dobrý den, bohužel tento film nemá v ČR zatím žádného distributora. Rádi bychom ho odpromítali, vzhledem jeho obsahu si dovolujeme odhadovat, že by zájem byl. Ale bohužel, majitelé práv nemají zastoupení pro ČR a tak se film jen stěží dostane do kin. Je to škoda, prostor bychom mu rozhodně dali."
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:45 28. Nov 2016
by Paulus
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:17 28. Nov 2016
by Jachym
Puxina wrote:Jo už viděno, Příchozí to nepřekonalo, ale i tak fajn životopis. Je fakt, že první část byla taková zdlouhavá, vyprávění o tom jeho životě a jeho lásce a tak. Fajnový byl tvrdý výcvik, ty hlášky a scénky, co se tam odehrály. A pak rychlá hodně drsná akce v boji. Dost se mi líbily i ty rozhovory s těma skutečnýma osobama

.
Dobré byly hlášky v kině od nespokojených diváků při první polovině filmu "Sakra, neměl to být válečný film?!"

Co ten příchozí? viděl jsem jen ukázky , ale na mne to dělá dojem A - užasné ženské hrdinky pokračují dál a nyní jsou už i vševědoucí . B - žijeme ve století vítačů , my vítáme všechny , arabače, musulmany a aby toho nebylo málo tak i mimozemšťany. C - v padesátých letech jsme s mimozemštany bojovali , v 80 letech jsme ve filmech reálně uvažovali (byl tu realismus) a nyní prostě vítáme , např film - Hologram pro krále - s užasným Tomem Henksem a přesto ten závěr mě vyklopil z křesla.
Chtěl jsem se jen Puxiny zeptat jak viděl toho příchozího ? Nuda nebo dobrý nebo nesmysl a proč?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:40 28. Nov 2016
by Puxina
Nemám rád vítače, nemám rád sluníčkáře, nenáším ekoteroristy a nesnáším další podobné idioty.
Co se týče Příchozích, tak mi to nepřišlo jako nějaké vítání či tak. Pokud nebojovali ,tak si lidi nechtěli lajznout válku s něčím co je očividně technikou jinde a spíš chtěli zjistit jak by mohli s oněma ufonama komunikovat .....a tak dále. Celé to tu vypisovat nebudu.
Z části mi ten film připomněl Interstellar, který mám moc rád. A film Příchozí se mi taky hodně líbil, hlavně fajnová kombinace hudby a záběrů a příběh taky parádní. Jak jsem psal o pár přízpěvků zpět, tak zatím Příchozí beru jako top filmu tohoto roku

. Doufám, že za to dostanou nějakou sošku.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:52 03. Dec 2016
by Paulus
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:25 03. Dec 2016
by Kathermara
Paulus wrote:https://www.youtube.com/watch?v=X4bF_quwNtw&ab_channel=Lucifer
Lucifer ! (seriál)
Ha! Máš skvělý vkus

Už dlouho mě žádný seriál nechytl jako tenhle.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:27 03. Dec 2016
by Zeerit
Taky sleduju. Ta kombinace klasický krimošky a fantasy jim tam funguje moc hezky.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:34 03. Dec 2016
by Paulus
Akorát teď čekat na nové díly

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:04 03. Dec 2016
by Puxina
Dá se to najít někde na webu? A nebo třeba stáhnout z hellspy či tak?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:08 03. Dec 2016
by Paulus
Puxina wrote:Dá se to najít někde na webu? A nebo třeba stáhnout z hellspy či tak?

http://www.sledujserial.com/serial/lucifer/0/0
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:09 03. Dec 2016
by Puxina
Paulus wrote:http://www.sledujserial.com/serial/lucifer/0/0
Znamenitě! Díkas
