Page 90 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:33 19. Jun 2013
by J.F.Payne
To já si dal včera dvě piva a solidně mě to v tom vedru setlo :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:35 19. Jun 2013
by Bahnak
Mě včera stačilo i jedno.
Asi to dnes bude rychlý večírek...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:12 19. Jun 2013
by Braenn
Kdo můžete, vemte deku... Když bude plno, tak si prostě stín najdem na zemi.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:05 19. Jun 2013
by Fryn
Až někdy omrzí Vyšák a ty hordy lidí, přes které se musí člověk dostat pro něco k pití, poznal jsem o víkendu fajn alternativu. Jedná se o park opravdu velmi blízko stanice metra Pankrác. Mají tam velmi dobrý kvasničák za příznivou cenu, chutný nakládaný hermelín (plus spoustu dalších dobrot - podle mě s lepším výběrem než na Vyšáku) a kdyby se chtělo, tak i dostatečnou plochu ke "sportovnějšímu" vyblbnutí.
Jedinou nevýhodou tohoto místa je, že tam není moc míst k sezení, ale v tomto počasí sedět na trávě myslím není až takový problém.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:56 19. Jun 2013
by Braenn
Fryn wrote:Až někdy omrzí Vyšák a ty hordy lidí, přes které se musí člověk dostat pro něco k pití, poznal jsem o víkendu fajn alternativu. Jedná se o park opravdu velmi blízko stanice metra Pankrác. Mají tam velmi dobrý kvasničák za příznivou cenu, chutný nakládaný hermelín (plus spoustu dalších dobrot - podle mě s lepším výběrem než na Vyšáku) a kdyby se chtělo, tak i dostatečnou plochu ke "sportovnějšímu" vyblbnutí.
Jedinou nevýhodou tohoto místa je, že tam není moc míst k sezení, ale v tomto počasí sedět na trávě myslím není až takový problém.
Tak můžem zkusit příští týden. hoď mapku.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:36 19. Jun 2013
by J.F.Payne
Vsadím se, že má Fryn na mysli toto:

http://maps.google.com/maps?q=Na+p%C5%A ... 16&iwloc=A

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:42 20. Jun 2013
by Bahnak
Pokud je tam alespoň poloviční fronta na pivko tak jsem pro zkoušku.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:58 20. Jun 2013
by Molly23
noooo proč by ne... třeba dovedu i práčka a matýska

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:16 21. Jun 2013
by Fryn
J.F.Payne wrote:Vsadím se, že má Fryn na mysli toto:

http://maps.google.com/maps?q=Na+p%C5%A ... 16&iwloc=A
Trefa (přibližně v místě kde je to velké "A" se také nachází i ten občerstvovací podnik :) ).
Bahnak wrote:Pokud je tam alespoň poloviční fronta na pivko tak jsem pro zkoušku.
Byl jsem tam jen jednou, v sobotu a počet lidí mi přišel o poznání menší (ve frontě u pultu, jsem před sebou potkával tak max. tři lidi).

Jinak oproti Vyšáku tam myslím nemají v nabídce nic grilovaného, ale i tak mi ten výběr přišel sympatičtější (možná prvotní dojem z nového místa).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:27 25. Jun 2013
by Braenn
Ve středu, místo Vyšáku Stará doba 17:00 +. (U Tančícího domu).




Při dostatečném počtu Th účastníků hromadná modlidba za zjevení Tartenu, otevření podtemna a zmizení entů z hlavní cesty.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:48 01. Jul 2013
by Diemo
Co dneska zajít na pivo. Hlásí se někdo ?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:30 01. Jul 2013
by klobouk
Diemo wrote:Co dneska zajít na pivo. Hlásí se někdo ?
Tedy teď už sice nejdu (a tenhle týden vůbec), ale zajímám se pro příště: kde to pivo má být? V Praze?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:21 02. Jul 2013
by Shaman88
Přijedte někdo na prajzkou a můžem zajít na nanuk (s pivem jsem skončil).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:49 08. Jul 2013
by Braenn
Vyšák, středa, bude hezky!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:50 08. Jul 2013
by Derken-
Bude Bahno? :mrgreen: