Page 90 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:25 26. Jun 2013
by Braenn
Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj. :twisted:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:25 26. Jun 2013
by Barbar321
Braenn wrote:... tak to tam ty skvrny a cirkus raději nech vrátit. Ty alespoň nikoho nezabíjí.
osobně jsem velmi rád, že ta krvavá skvrna z tržnice po IC měsících zmizla :ewink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:28 26. Jun 2013
by KaTo
Braenn wrote:
Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj. :twisted:
...tak Nalkovi dovolíme, aby tam na jeho straně bojoval i další rejpal - prasokralik! A když Braenn vyřídíš i jeho...budeme do ringu házet další "podměrečné" adepty na zlikvidování - krysaka, darkvisiona, atd.
P.S.
Na moji "maličkost" nepomýšlejte - moje proporce se blíží k Braeniným, takže by to mohl být vyrovnaný souboj a hrozilo by, že se s Braenn dohodneme na remíze :twisted: :lol: :lol: .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:30 26. Jun 2013
by -darkvision-
Caehan wrote:
KaTo wrote:čistě k těm zlobrům - prak = střelná zbraň = zabijou tě na dálku.
Btw - díky běhačům mezi Krynem a Isilem, je "dotyční" klidně natáhnou až na přechod (tam tě srazí kyjem). Ale je fakt, že tohle nesouvisí se spamem v lokaci.
Oni mají praky? To jsem nějak přehlédnul, zajímavé!
Jo jeden zlobr tam s něčím takovým je, jeden :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:32 26. Jun 2013
by Molly23
KaTo wrote:
Braenn wrote:
Prasokralik wrote:Vadí mi, že ještě bahňák neposkytl Bahnitý ring, kde by si nalk s braenn mohli dát v plavkách po čuni. třeba by se tím jejich věčný oheň... tedy flame, vyřešil?
Kdybych věřila, že to pomůže, jdu do toho. Jen se bojím, že při mé úctyhodné výšce a váze by to byl příliš jednostranný boj. :twisted:
...tak Nalkovi dovolíme, aby tam na jeho straně bojoval i další rejpal - prasokralik! A když Braenn vyřídíš i jeho...budeme do ringu házet další "podměrečné" adepty na zlikvidování - krysaka, darkvisiona, atd.
P.S.
Na moji "maličkost" nepomýšlejte - moje proporce se blíží k Braeniným, takže by to mohl být vyrovnaný souboj a hrozilo by, že se s Braenn dohodneme na remíze :twisted: :lol: :lol: .
To jakože hubneš?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:43 26. Jun 2013
by kucik
Braenn wrote:...se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. ...
Ale oni se vrací na své místo. Jen to není okamžité, aby se to nezneužívalo při creepu a taky ne vždy potvory trefí zpátky na svoje místo, když jí někdo povodí třikrát kolem lokace.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:45 26. Jun 2013
by Braenn
kucik wrote:
Braenn wrote:...se nezmění AI potvor, aby se "vracely" na svůj spawnpoint, těžko brečet. ...
Ale oni se vrací na své místo. Jen to není okamžité, aby se to nezneužívalo při creepu a taky ne vždy potvory trefí zpátky na svoje místo, když jí někdo povodí třikrát kolem lokace.
Vidíš, to jsem ani nevěděla. Je fakt že pokud to trvá byť jen chvíli, tak na tak frekventovaných cestách, jako je Ivory-Isil a Ivory-Tarten na zapřechoďáky narazíš každou chvíli.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:48 26. Jun 2013
by J.F.Payne
Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:03 26. Jun 2013
by Caehan
J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním. :D

Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.

Stejně tak bych ocenil možnost nastavit, aby plošné boosty ovlivňovaly i přátelské NPC (a pro mě za mě třeba jen NPC, pokud by někdo myslel, že to může být nějak zneužitelné při boostění hráčů)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:05 26. Jun 2013
by karolina
Caehan wrote:
J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním. :D

Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.

Stejně tak bych ocenil možnost nastavit, aby plošné boosty ovlivňovaly i přátelské NPC (a pro mě za mě třeba jen NPC, pokud by někdo myslel, že to může být nějak zneužitelné při boostění hráčů)
nééé... pak někde hodím svoje nejoblíbenější kouzlo a půlka spoluhráčů bude omámená a ubleskovaná skoro k smrti.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:09 26. Jun 2013
by Bruciacullo
Caehan wrote:
J.F.Payne wrote:Na EQ je to vyřešený tak, že se po odchodu PC z loakce NPC (přátelská i nepřátelská) odspawnou. Při příchodu PC do lokace jsou zase na "svých místech".
Naskriptuj tohle špatně a creepeři nám pomřou vyčerpáním. :D

Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
to neni o nestihani nebo zapominání ale o tom že když spawneš NPC do stejne lokace jako sjou hrači tak ho to nekdy zmodrá bohužel...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:57 26. Jun 2013
by Bahnak
-RoF- wrote:Nebreč! :P
:oops: :mrgreen: :oops: Evidentní nepochopení problematiky kterou řeším.
-RoF- wrote:Stejně jak ty píšeš něco s nějakým křáchem zabijákem, tak bych mohl oponovat, že kousek od Ivory si jdu po cestě a narazím na drsné zlobry, kteří mě zabijí na dvě rány. Jaký je v tom rozdíl? Nízký lvl musí být vždy opatrný kam leze.
Ne, bohužel oponovat by jsi mi mohl pouze pokud by jsi uvedl příklad, který by byl situaci v Dorenském alespoň trochu podobný.
:arrow: Každá a i nová postava ví, že je nebezpečné v noci vycházet z osady - a zlobři se tam spawnují JEN v noci. Enti a výhonky tam řádí full time.
:arrow: Zlobra jsem dokázal umlátit sám i na levlu 4-5, pogratuluji tomu kdo na tomto levlu solo sundá oživlou borovici.
Caehan wrote:Vlastně také mám jednu starou výhradu. Není to pravidlem, ale občas, když jsou větší boje, zapomíná (nebo nestíhá?) DM nastavit frakci nepřátelských nestvůr a mág s plošnými kouzly fungujícími jen na nepřátele ostrouhá na celé čáře.
Bohužel DM nevidí jak se NPC zobrazuje hráčům, proto pokud má být nepřátelské a není, je třeba na to DM upozornit. Třeba jednoduchým heslem do PJ talku: "modrej :-("

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:58 26. Jun 2013
by Shaman88
Mě taky celkově tyhle výstřelky DM.
Umísti v nějaké situaci do světa něco ale už se nedívají na to že třeba ta daná trasa je využívaná jako hlavní zdroj financí pro lowíky (cesty do doubkova a tartenu jsou celkem pravidelné...), tohle je preferování ic vývoje na úkor hratelnosti...
A pak najednou není čas a neopravuje se to. Takže za sebe jsem aby to někdo opravil... né proto že se něco IC událo ale proto že to ničí hru... a to provedení bylo tedy konceptuálně naprosto špatné....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:03 26. Jun 2013
by Aulus
Takže máme hrát, že je les zamořen agresivními enty, ale do modulu je vůbec nedávat, protože to znesnadňuje hru? A nepřesuneme rovnou všechny příšery jen do dungeonů, ať se nemůže neočekávaně nikomu nic stát? A proč v tom případě vůbec umožňovat CvC? To lowíka taky v první lokaci Dorenu nepotěší...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:05 26. Jun 2013
by Krysak
Podobný případ byli gardisti u Ivory, tehdy jsem začal hrát.
Ochránce se na mne vrhnul a na hřbitově ze mne udelal mrtvolu. Hraci mi pak ooc vysvetlili, že ti gardisti jsou na mé straně a chrání mne..... NO,,, Nooooo