Page 90 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 22:16 22. May 2013
by Molly23
Hehe to já dneska koukal na Velkou červenou jedničku a dostala mě scéna...
"Tiger!"
A na scéně se zjevil sherman s trámovými kříži

Re: World of Tanks
Posted: 23:39 22. May 2013
by Diemo
Jo to jsem taky videl, scena kdy behem vystrelu tanku sundaj skopcaky?
Re: World of Tanks
Posted: 23:58 22. May 2013
by Molly23
Diemo wrote:Jo to jsem taky videl, scena kdy behem vystrelu tanku sundaj skopcaky?
Ano ano, ale ten samí tank je tam víckrát

Re: World of Tanks
Posted: 18:14 23. May 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Diemo wrote:Jo to jsem taky videl, scena kdy behem vystrelu tanku sundaj skopcaky?
Ano ano, ale ten samí
-ý tank je tam víckrát

...asi šetřili na "komparzu"

Re: World of Tanks
Posted: 06:06 06. Jun 2013
by -RoF-
Re: World of Tanks
Posted: 19:11 18. Jun 2013
by Bruciacullo
Re: World of Tanks
Posted: 00:02 20. Jun 2013
by Braenn
Úplně se mi vybavil můj ruský průzkumníček v kopcovitém terénu. Toto je ale trochu těžší váhová kategorie.
Titulek praví: Flying Cromwell II, czyli brytyjska odpowiedź na Messerschmitta Me 262.

Re: World of Tanks
Posted: 08:27 20. Jun 2013
by Molly23
Tak jasně no, byl 10x těžší, ale výzbroj slabší a Schwalbina by si s ním pohrála jak nic
Nesl výzbroj čtyr 30mm rychlopalných kanonů, ale vyráběla se i verze s 50mm kanoném (toho vznikli však pouze dva exempláře) + mohl nést pumy nebo 48 kusů 50mm raket.
A jinak oproti Cromwellu je o 776 km/h rychlejší a má o 630 km delší operační radius!
A abych nebyl OT... nějak takhle si představuji interiér KV-2
Re: World of Tanks
Posted: 22:56 20. Jun 2013
by kucik
Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela.
Re: World of Tanks
Posted: 23:22 20. Jun 2013
by Shaman88
Já jsem celkem štastný, místo 4kového francouze ted mám 5kového francouze...
Re: World of Tanks
Posted: 08:13 21. Jun 2013
by -darkvision-
kucik wrote:Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela.
Ted při přesným zamíření, můžeš artinou zas sestřelovat na jednu ránu

Re: World of Tanks
Posted: 08:57 21. Jun 2013
by Theogil I
-darkvision- wrote:kucik wrote:Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela.
Ted při přesným zamíření, můžeš artinou zas sestřelovat na jednu ránu

Potvrzuji, dvě rány z VI artiny do mé E75 a bylo vymalováno, tvůrce úpravy jsem označil za lehkou děvou a její nádobíčko a vypnul jsem hru.
Re: World of Tanks
Posted: 09:41 21. Jun 2013
by KaTo
Theogil I wrote:-darkvision- wrote:kucik wrote:Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela.
Ted při přesným zamíření, můžeš artinou zas sestřelovat na jednu ránu

Potvrzuji, dvě rány z VI artiny do mé E75 a bylo vymalováno, tvůrce úpravy jsem označil za lehkou děvou a její nádobíčko a vypnul jsem hru.
Tak s mojí 3jkovou ruskou jsem totálně nas...nasr...rozlobený

na "nerf" (nevím jak vyšší artiny, ale tuhle to pohřbilo). Jednak mě to začalo posílat na trojkové tanky, takže (relativně) velký kruh zaměření artiny vůči malým a rychlým tankům posílá tuhle artinu do...šrotu. Navíc cca 1/4 výstřelů, kdy se trefím CINKNU!!! A pokud necinknu, tak dmg je zoufalá. A proti velkým tierům cinkám s 50% (pokud se už trefí). S tímto mi soudruzi můžou zvysoka. A střílet díky tomu zlatejma, abych probíjel jim nebudu.
Jako tank (T29) si od patche chrochtám, neznám slovo "strach" z artiny. Nejstrašnější věco co mi nízký tier artiny udělá jsou rozbitý pásy a pokud to proti mě nasadí 9tkovou artinu, tak je to to samý jako potkat 9tkový tank. Bolí to, ale to je tak všechno. Vyndá mě na tři rány...ale to mi udělá i 9tkový "lehký" tank, díky jeho kanónu.
P.S.
Mám u tý trojkový artiny 100% posáku (zatím) bez perků.
P.P.S.
Očekávám, že kluci vopálený ještě poladí artiny - osobně to vidím na průbojnost děl nebo dmg.
Re: World of Tanks
Posted: 21:25 21. Jun 2013
by Fryn
kucik wrote:Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela.
Nevím jak s GW Pantherem, ale co jsem si vyjel poprvé po patchi se SU-14-2, tak jsem byl celkem spokojený. Ze čtyř střel (SU-14-2 nabíjí celou večnost, to zůstalo nezměněno) snad dopadly na cíl všechny a to i když mi přišlo, že se ubralo (graficky u zaměřovače) na přesnosti. Mám taky pocit, že se nějak zmenšila výseč při zaměřovacím módu, takže toho není vidět tolik co předtím.
Re: World of Tanks
Posted: 17:41 23. Jun 2013
by zachy
Fryn wrote:kucik wrote:Co to sakra udelali s tema artynama? S GW pantherem nez mi zamiri na jedno misto, tak je skoro konec bitvy. S plne vyexpenou posadkou a pohonem dela.
Nevím jak s GW Pantherem, ale co jsem si vyjel poprvé po patchi se SU-14-2, tak jsem byl celkem spokojený. Ze čtyř střel (SU-14-2 nabíjí celou večnost, to zůstalo nezměněno) snad dopadly na cíl všechny a to i když mi přišlo, že se ubralo (graficky u zaměřovače) na přesnosti. Mám taky pocit, že se nějak zmenšila výseč při zaměřovacím módu, takže toho není vidět tolik co předtím.
Některé artiny změnily tier (Grille je V a Hummel nyní VI). Ale slevili některé tančíky takže jsem si koupil konečně Tiger