Page 90 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:33 31. Jan 2010
by Sveneld
se svym diky se pridavam k Damianovu diky
Re: Poděkování
Posted: 01:34 31. Jan 2010
by LDamian
Sobik wrote:Díky za další pěknou akci, ale fakt mě vytočilo, že jsme tam přišli v takový skupině a všichni až na mě a RoFa se sbalili a někam zmizeli.

Odlisne cile a zamer se kterym jsme tam sli.

Ale jinak bylo super videt takovou partu pohromade. Sem si tam pripadal jak na vylete.

Re: Poděkování
Posted: 12:10 31. Jan 2010
by -RoF-
Cheche jo odlišné cíle, asi se bude příště Aria jen dívat, jak budete bojovat s podtemnem a nenechá se zneužívat k nějakému bojo

Ne dělám si srandu, vcelku prdel jít tam v takové partě a pak všichni odešli a před městem drowů zůstala Aria a Ghorin....ste se opravdu tak báli?
Ale jinak sem rád, že se to s Gemlim vyřešilo, sice to nedopadlo jak si Aria přála, ale helfla dvěma holkám a má protijed

. A hlavně, jde mimo zažitý scénář, nebylo třeba nikoho mučit a sekat hlav. Díky
Re: Poděkování
Posted: 12:43 31. Jan 2010
by Addieau
Tááák, po dleší době se mi to zase nakupilo, a tak nastal čas na kopec poděkování lidem, kteří se mým ovečkám i mě postarali o zábavu, takže:
Děkuju za včerejší večerní Q
DM Ravangornovi a omlouvám se za těch několik zmatků (nejen s) Pc kostkou (akorát přísahám, že jsem házela na správné hodnoty... fakt!

)
Dále děkuji za výpravu do bažin Carcymu resp. jeho loutkáři
Vejkovi,
Raině za RP v dílnách,
Necroovi za drobné maličkosti a zpestření hry a
Jkerrymu za výprask v aréně.
A samozřejmě -
Pajky i
Caironovi za technickou podporu

Re: Poděkování
Posted: 22:09 31. Jan 2010
by LDamian
Tak moc moc moc dekuji za dnesni bitvu u Charaxxsu. Zvlast Nomisovi za to, s jakou vervou se do nas obranci pustili.
Pak vsem s kym BU sel: Nulieth, Rithien, Bageshur, Miawill, Aysha, Pako Pakal, Hemirrhagus.
No a nakonec vsem statecnym obrancum podtemna, je super, ze si troufnou i bez Berserka.
Mimochodem ztraty +-40 drowu vs 2 nasi... dost dobry...
EDIT: ja zapomel na Salifa jeste... no ten tam byl samozrejme zvlast dulezity, takze diky!

Re: Poděkování
Posted: 22:12 31. Jan 2010
by Sveneld
dekuju DM, dekuju vsem co mi dekovali a podekujou jeste vsem co me kdy podekujou, dekuju zemrelym drowum, dekuju zemrelym npc-ckum a dekuju svejm kolegum pri utoku na Charaxss

Re: Poděkování
Posted: 22:17 31. Jan 2010
by Sobik
Díky Modrovousici za obrázek, kterej mě poslal pod stůl.

Re: Poděkování
Posted: 22:59 31. Jan 2010
by -RoF-
Sobik wrote:Díky Modrovousici za obrázek, kterej mě poslal pod stůl.

Vy ste taky volové

A beztak Aria tam nemá křídla an tom obrázku
Ale jinak pěkné
Re: Poděkování
Posted: 23:03 31. Jan 2010
by ATom
LDamian wrote:
DM, Nulieth, Rithien, Bageshur, Miawill, Aysha, Pako Pakal, Hemirrhagus.
No a nakonec vsem statecnym obrancum podtemna, a
Děkuji vám za bitvu, ikdyz jsem si moc nezabojoval díky mému nestíhajícímu PC

, ale pěkný zážitek.

Re: Poděkování
Posted: 23:05 31. Jan 2010
by Modrovousice
-RoF- wrote:Sobik wrote:Díky Modrovousici za obrázek, kterej mě poslal pod stůl.

Vy ste taky volové

A beztak Aria tam nemá křídla an tom obrázku
Ale jinak pěkné
Má je tam... nad vlasy hehe. Sic malinké ale jsou tam.
Re: Poděkování
Posted: 23:27 31. Jan 2010
by Bahnak
bitva byla veselá, díky ritjien a BUovi že mou zoufalou potřebu ochránit rodne město v zárodku típli...

Jinak bitva z meho pohledu:
Přechod
LAG
Armada
LAG
Drak
LAG
Armada s lebkama nad hlavou
LAG
Rithien
LAG
Načitani posveti
Pak mě DMka zvedli: Přechod/zbytky armady/BU/Načítání podsvetí
Fajn bitva...

Re: Poděkování
Posted: 23:35 31. Jan 2010
by Istvan
Ty lagy, to mas pravdu, ja na tebe bahnaku kliknul pak jsem se k tobe "teleportoval" a uz postava zase neco rezala.
Moc dekuju vsem co tam dole byli a vsem obrancum, kteri branili.
Re: Poděkování
Posted: 23:37 31. Jan 2010
by artaxas
diky všem možným i nemožným a omlouvám se gemlimu a tomu zbyytku za pomalejší a slbaší reakce
Re: Poděkování
Posted: 00:26 01. Feb 2010
by Tretas
Chci pochválit hru pilnikovi s postavou Kryšpín. Je to sranda a ty tvoje deníky jsou super! Jedny z mála co mě baví číst.

Re: Poděkování
Posted: 00:51 01. Feb 2010
by pilnik
to tretas: noo pooockej jeste sme spolu neskoncili, mel si stesti ze uz si tam nebyl

ps: diky za pochvalu, aspon clovek vi ze to nekdo cte
