Page 90 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:33 31. Jan 2010
by Sveneld
se svym diky se pridavam k Damianovu diky

Re: Poděkování

Posted: 01:34 31. Jan 2010
by LDamian
Sobik wrote:Díky za další pěknou akci, ale fakt mě vytočilo, že jsme tam přišli v takový skupině a všichni až na mě a RoFa se sbalili a někam zmizeli. :D
Odlisne cile a zamer se kterym jsme tam sli. :wink: Ale jinak bylo super videt takovou partu pohromade. Sem si tam pripadal jak na vylete. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 12:10 31. Jan 2010
by -RoF-
Cheche jo odlišné cíle, asi se bude příště Aria jen dívat, jak budete bojovat s podtemnem a nenechá se zneužívat k nějakému bojo :twisted:

:D Ne dělám si srandu, vcelku prdel jít tam v takové partě a pak všichni odešli a před městem drowů zůstala Aria a Ghorin....ste se opravdu tak báli? :P

Ale jinak sem rád, že se to s Gemlim vyřešilo, sice to nedopadlo jak si Aria přála, ale helfla dvěma holkám a má protijed ;). A hlavně, jde mimo zažitý scénář, nebylo třeba nikoho mučit a sekat hlav. Díky

Re: Poděkování

Posted: 12:43 31. Jan 2010
by Addieau
Tááák, po dleší době se mi to zase nakupilo, a tak nastal čas na kopec poděkování lidem, kteří se mým ovečkám i mě postarali o zábavu, takže:

Děkuju za včerejší večerní Q DM Ravangornovi a omlouvám se za těch několik zmatků (nejen s) Pc kostkou (akorát přísahám, že jsem házela na správné hodnoty... fakt! :))
Dále děkuji za výpravu do bažin Carcymu resp. jeho loutkáři Vejkovi, Raině za RP v dílnách, Necroovi za drobné maličkosti a zpestření hry a Jkerrymu za výprask v aréně.
A samozřejmě - Pajky i Caironovi za technickou podporu ;-)

Re: Poděkování

Posted: 22:09 31. Jan 2010
by LDamian
Tak moc moc moc dekuji za dnesni bitvu u Charaxxsu. Zvlast Nomisovi za to, s jakou vervou se do nas obranci pustili.

Pak vsem s kym BU sel: Nulieth, Rithien, Bageshur, Miawill, Aysha, Pako Pakal, Hemirrhagus.

No a nakonec vsem statecnym obrancum podtemna, je super, ze si troufnou i bez Berserka.

Mimochodem ztraty +-40 drowu vs 2 nasi... dost dobry... :wink: :wink:

EDIT: ja zapomel na Salifa jeste... no ten tam byl samozrejme zvlast dulezity, takze diky! :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:12 31. Jan 2010
by Sveneld
dekuju DM, dekuju vsem co mi dekovali a podekujou jeste vsem co me kdy podekujou, dekuju zemrelym drowum, dekuju zemrelym npc-ckum a dekuju svejm kolegum pri utoku na Charaxss :)

Re: Poděkování

Posted: 22:17 31. Jan 2010
by Sobik
Díky Modrovousici za obrázek, kterej mě poslal pod stůl. :D

Re: Poděkování

Posted: 22:59 31. Jan 2010
by -RoF-
Sobik wrote:Díky Modrovousici za obrázek, kterej mě poslal pod stůl. :D
Vy ste taky volové :D A beztak Aria tam nemá křídla an tom obrázku :P
Ale jinak pěkné

Re: Poděkování

Posted: 23:03 31. Jan 2010
by ATom
LDamian wrote:
DM, Nulieth, Rithien, Bageshur, Miawill, Aysha, Pako Pakal, Hemirrhagus.

No a nakonec vsem statecnym obrancum podtemna, a
Děkuji vám za bitvu, ikdyz jsem si moc nezabojoval díky mému nestíhajícímu PC :), ale pěkný zážitek. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:05 31. Jan 2010
by Modrovousice
-RoF- wrote:
Sobik wrote:Díky Modrovousici za obrázek, kterej mě poslal pod stůl. :D
Vy ste taky volové :D A beztak Aria tam nemá křídla an tom obrázku :P
Ale jinak pěkné
Má je tam... nad vlasy hehe. Sic malinké ale jsou tam.

Re: Poděkování

Posted: 23:27 31. Jan 2010
by Bahnak
bitva byla veselá, díky ritjien a BUovi že mou zoufalou potřebu ochránit rodne město v zárodku típli...:-)
Jinak bitva z meho pohledu:

Přechod
LAG
Armada
LAG
Drak
LAG
Armada s lebkama nad hlavou
LAG
Rithien
LAG
Načitani posveti :-)

Pak mě DMka zvedli: Přechod/zbytky armady/BU/Načítání podsvetí :-)

Fajn bitva...:-)

Re: Poděkování

Posted: 23:35 31. Jan 2010
by Istvan
Ty lagy, to mas pravdu, ja na tebe bahnaku kliknul pak jsem se k tobe "teleportoval" a uz postava zase neco rezala.
Moc dekuju vsem co tam dole byli a vsem obrancum, kteri branili.

Re: Poděkování

Posted: 23:37 31. Jan 2010
by artaxas
diky všem možným i nemožným a omlouvám se gemlimu a tomu zbyytku za pomalejší a slbaší reakce

Re: Poděkování

Posted: 00:26 01. Feb 2010
by Tretas
Chci pochválit hru pilnikovi s postavou Kryšpín. Je to sranda a ty tvoje deníky jsou super! Jedny z mála co mě baví číst. :)

Re: Poděkování

Posted: 00:51 01. Feb 2010
by pilnik
to tretas: noo pooockej jeste sme spolu neskoncili, mel si stesti ze uz si tam nebyl :lol:
ps: diky za pochvalu, aspon clovek vi ze to nekdo cte :lol: