Re: Zas ty expy
Posted: 12:37 07. Feb 2008
to je jinej...tenhle nesráží..igor wrote:No hele, vono je to zákeřný... já na něj šel tak na 10. lvl snad s rangerem-vrahem, ze zálohy jsem se netrefil (blbej hod) a srazil mě... už sem se nezved a chcípDarien wrote:No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři![]()
Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.a jindy sem ho zas dával na pohodu