Page 10 of 10

Re: Zas ty expy

Posted: 12:37 07. Feb 2008
by jiromir
igor wrote:
Darien wrote:No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři :twisted:

Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.
No hele, vono je to zákeřný... já na něj šel tak na 10. lvl snad s rangerem-vrahem, ze zálohy jsem se netrefil (blbej hod) a srazil mě... už sem se nezved a chcíp ;-) a jindy sem ho zas dával na pohodu
to je jinej...tenhle nesráží..

Re: Zas ty expy

Posted: 09:48 08. Feb 2008
by Rejty
ZAMECENO!