Page 10 of 11

Re: Drobné chyby

Posted: 07:54 18. Mar 2008
by Krata
Šlo by zkontrolovat realie? pořád se tam někdy vyskytne "mág se jmnem X (jméno) .. nebo jména a pod tim další alternativy či otazníčky .. našel sem to v konci druhém věku a ve válce mocností, může to bejt i ve vcíe případech

Re: Drobné chyby

Posted: 09:20 18. Mar 2008
by skarbi
Kiri wrote:... navic asi sou tu dulezitejsi veci na opravy...coz?
Neřikam že ne a taky se nedožaduju nějaký opravy :wink:
kucik wrote:S tim se mi to u me postavy uz temer nestava.
A může mi někdo osvětlit co sem photter dával? :) Díky :)

Re: Drobné chyby

Posted: 09:22 18. Mar 2008
by Krata
To je asi u každýho jiný.. když sem něměl photerovský věci tak sem měl svoje meče pořád nabodaný v břichu, ted mám photerovskej balík, vše jde jak má ale jak nějaká animace, nože mi zase nalítaj do břucha

Re: Drobné chyby

Posted: 09:24 18. Mar 2008
by skarbi
No tak možná ho mam, ale ani vo tom nevim :) Mě se všechno zobrazuje uplně normálně :wink:

Re: Drobné chyby

Posted: 10:42 18. Mar 2008
by Kiri
NO mam pocit, ze po novych gestech (lezeni nabrise, zamysleni atd) se mi ty zbrane taky nejak zabodali do bricha a zkousel sem je zpet do rukou a nic...

Re: Drobné chyby

Posted: 10:45 18. Mar 2008
by Lord_Berserk
rek bych ze to je nevyresitelnej problem... :mrgreen: funguje to u kazdyho jinak
me to i po pridani novejch emoci de vpohode 8)

Re: Drobné chyby

Posted: 10:52 18. Mar 2008
by kucik
Cele je to o tom, jak moc zaflakany mate override.

Re: Drobné chyby

Posted: 10:57 18. Mar 2008
by Kiri
kucik wrote:Cele je to o tom, jak moc zaflakany mate override.
moc, dva roky sem do nej nekoukal

Re: Drobné chyby

Posted: 11:21 18. Mar 2008
by skarbi
Jelikož sem si udělal zálohu jenom toho původního bez všech jinejch věcí a pak do něj flákal pátý přes devátý tak asi hodně :)

Re: Drobné chyby

Posted: 11:43 18. Mar 2008
by Krata
Já ani nevim, mám tam docela bordel :lol:

Re: Drobné chyby

Posted: 11:57 18. Mar 2008
by photter

Re: Drobné chyby

Posted: 02:53 21. Mar 2008
by Sorrow
Mel jsem v invu nekolik kotletek a asi 9 kousku krabiho masa.
Dopekl jsem normalni maso a pak sem mel moznost i peci maso z kraba, jenze to vzalo celej ten pakl 9 kousku na jednou z vysledkem jednoho kousku upeceneho masa.
Ohniste - hilske ruiny

Re: Drobné chyby

Posted: 09:05 21. Mar 2008
by Zyga
to se delo i pred wipem, je to nejspis tim ze krab se narozdil vod ostatnich stackuje

Re: Drobné chyby

Posted: 09:39 21. Mar 2008
by Kiri
no a sou taky milnky, takze ve vysledku ti to hodi jeden flaak

Re: Drobné chyby

Posted: 10:25 21. Mar 2008
by kucik
Opravim.