Page 10 of 12

Re: K systemu

Posted: 15:09 08. Mar 2008
by Jachym
Ano u mě to nebyli také stráže jen bankéř a obyvatelé (z těch si už nic nedělám)
ale potřeboval jsem uložit peníze tak jsem napsal DM a ten něco zkusil a už po mě jdou všechny stráže ale obyvatele ne (jsou modří) a Daugeáři v podtemnu mne milují - tak nejsem já nakonec skrytej Daugeár.

Re: K systemu

Posted: 15:11 08. Mar 2008
by Darien
Jachym wrote:Ano u mě to nebyli také stráže jen bankéř a obyvatelé (z těch si už nic nedělám)
ale potřeboval jsem uložit peníze tak jsem napsal DM a ten něco zkusil a už po mě jdou všechny stráže ale obyvatele ne (jsou modří) a Daugeáři v podtemnu mne milují - tak nejsem já nakonec skrytej Daugeár.
Jak ses dostal do Podtemna?

Re: K systemu

Posted: 15:47 08. Mar 2008
by Shifter
duergari byli na lovu otroku no :D

Re: K systemu

Posted: 10:30 09. Mar 2008
by Jachym
Jak ses dostal do Podtemna?[/quote]

Takto: Předmět příspěvku: Re: Drobné chyby
OdeslatNapsal: 10:24 08. Bře 2008
Administrátor
Opraveno. Byla startovni pozice na spatnem miste.

_________________
Hlavni WB a DM Thalie
ICQ: 291804075

Ano prostě jsem se lognul do hry a díval jsem v dolním Hagolu a stráž se rozbíhá , obíhá mne a zabíjí toho chudáka za mnou co se nalognul. Tak jsem tam proti své vůli doteď.

Re: K systemu

Posted: 12:55 09. Mar 2008
by Darien
Tak bohužel, moje hra včera v noci skončila opět již výše zmiňovanou chybou, po návratu z akce d Karathy červené nepřátelství obyvatel, žádný DM bohužel na dovolání, takže jsem odlogl před branami.

Re: K systemu

Posted: 13:29 09. Mar 2008
by igor
Darien wrote:Tak bohužel, moje hra včera v noci skončila opět již výše zmiňovanou chybou, po návratu z akce d Karathy červené nepřátelství obyvatel, žádný DM bohužel na dovolání, takže jsem odlogl před branami.
sleduj Správu chyb, až se to bude testovat nebo to bude opravený tak to tam uvidíš.

Re: K systemu

Posted: 13:05 18. Mar 2008
by Awadar
Nevím jestli to patří přesně sem, ale mám takovej dotázek, již několikrát mě bylo řečeno, že vždy mám šanci utéct, ale ještě ani jednou se mě to nepovedlo i přesto že začnu utíkat z 70 hp.

- občas se nám z bráchou stává, že nás potvora v klidu doběhne a to i když si manévrama získám rozestup 10 a více cm – potom přijde rovinka a je to v pěru, prostě nás doběhne
- toto se stává většinou, i přesto, že někdo umře, já su od potvory hodně daleko, ona se na mě rozeběhne, tak utíkám a přejdu do jiného obrazu, objevím se a potvora stojí vedle mě, já mám o x hp míň a už rozhodně neuteču(prostě jakmile de potvora po mě tak neuteču, jen jednou a to se zasekla o roh)

ten první případ přikládám nějakým mini lagům, ale je to dost nepříjemný – z tím druhým případem nevím

děkuji za případné informace, jak mám někomu utéct

Re: K systemu

Posted: 13:45 18. Mar 2008
by photter
potvory maj nastavenou rychlost a pokud maj fast nebo víc, neutečeš
teleport potvory k tobě je nejspíš lagem, kterej způsobuje komunikace, spouštěná scriptama AI potvor, která dokáže server neskutečně zatížit, jak komunikace skončí, potvora je skokem u tebe
to, že potvory sou dřív za přechodem je neměnnej fakt, je to tím, že potvory sou přímo na serveru, kdežto ty daleko, nejde s tim nic dělat (aspoň žádnou možnost neznám)

Re: K systemu

Posted: 14:02 18. Mar 2008
by Jachym
Hm to je zajímavá věc a hned tedy k tomu něco dodám. Ano i mě se to samozřejmě stalo , ale jakoby to zaleželo na bestii která tě honí např: skřeti do druhé oblasti nepřecházeli a nepřechází na rozdíl od toho jiní ano, asi to možná bude tím jak moc tě bestie silově převyšuje, ti co jsou jen o málo silnější po tobě nejdou tak důkladně jako ti co tě o dost převyšují.
Také zaleží jak rychlé je tvé PC , jak rychle načte oblast a přenese tě do ní.
Hraničáři a druidi naštěstí tyto problémy ani nemají v lese jim přispěchají na pomoc různá zvířátka a ta útočníkovi pronásledování přeruší .

Re: K systemu

Posted: 14:12 18. Mar 2008
by kucik
Nezalezi to na NPC, ale na lokaci. Nastavuje se to pro kazdy prechod.

Re: K systemu

Posted: 14:15 18. Mar 2008
by Theogil I
Pak mě celkem zaráží výroky "vždycky jde utéct", jak to někdo další napíše někam do topicu tak mu to otluču o hlavu ... dle naší zkušenosti prostě utéct nejde, protože všechny NPC jsou rychlejší než trpaslící a za přechodem jsou dříve vždy i v případě, že trpaslíci mají půl lokace náskok. :?

Re: K systemu

Posted: 14:18 18. Mar 2008
by Rejty
Psalo se o situaci kdy na NPC hraje DM. Takze neprekrucujte co tu bylo psano.

Je logicke, ze trpaslik utece zombii, ale panterovi tezko.

Re: K systemu

Posted: 14:20 18. Mar 2008
by Teesha
Theo: uteč dolů za náma...rádi se o tebe postaráme :)

Re: K systemu

Posted: 14:23 18. Mar 2008
by OneHeart
Rejty wrote:Psalo se o situaci kdy na NPC hraje DM. Takze neprekrucujte co tu bylo psano.

Je logicke, ze trpaslik utece zombii, ale panterovi tezko.
No zrovna klasické zombii by možná utekl i beznohej trpaslík :mrgreen:

Re: K systemu

Posted: 14:25 18. Mar 2008
by Rejty
Beznohej asi ne. Sparne formulovana veta. Opraveno.