Page 10 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:56 22. Feb 2008
by OneHeart
hmm, roztomilej pašík. Ale dalo by se polemizovat o tom, kdo je doma pánem :D

Re: Vtípky

Posted: 01:47 23. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:hmm, roztomilej pašík. Ale dalo by se polemizovat o tom, kdo je doma pánem :D
jako pán je očividně docela "vepří". Ten Kňour na tý fotce je taky...no...prostě brutální :) Správnej košón :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 03:23 23. Feb 2008
by kucik
"Deti domu!" Zavolala matka na sve drobotiny, hrajici si okolo staveni. Stala na zaprazi domu a cekala, dokud se k ni vsechny nesebehnou. Vecerni vetrik ji cechral dlouhe vlasy a kamenna podlaha zabla skrz prosoupane boty.
"Jeste chvilku prosim." Ozvalo se jedno z deti, byl to Matyas, nejstarsi syn. Brzy mu bude dvanact a uz ted musi zastat velkou cast prace za sveho otce.
"Domu jsem rekla. A hned! Brzy bude tma." Posledni vetu rekla tiseji, tonem, jakym se mluvi o vecech, ktere by clovek radeji neznal.
Zavrela dvere a zajistila je drevenou zavorou. Kdyz ji spoustela, vzpomnela si, jak ji jeji muz tesal a smutne kus dreva pohladila. Kez by jeste zil.
"Maminko a proc jsou noci takove?" Zvedla hlavu nejmladsi dcera.
"Nebyvaly vzdy takove." Pohladila ji matka po zlatych vlascich. "Vis Eli, driv za noci lide obdivovali hvezdy a bardi opevovali jejich trpit a krasu luny. Dnes uz se na nebe nikdo nediva. Lide si zvykli ztotoznovat tmu a smrt." Smutne sklopila hlavu.
"Ale ja se tme postavim!" S rozhodnosti sveho otce uderil do stolu Matyas. "Az vyrostu, narukuju ke strazi a ochranim nas."
"Nemluv tak!" Okrikla ho matka. "Kdo nas pak bude zivit? To bys nechal vsechnu praci na me? Ze se nestydis. Jen se na ty vojaky podivej. Dnes je naverbuji a do tydne se po nich slehne zem. Ani pohrbit neni co. Museji fasovat koralku, aby vubec vydrzeli hlidat v noci. Stejne jsou vsichni, kterym jeste zbylo trochu rozumu, schovani na straznici a ..." Mavla jen rukou, aby nemusela pokracovat.
"A ceho se vsichni tak boji?" Prolomila po chvili ticho nejmladsi Eli.
"Uz je to mnoho let," ztisila hlas "co se soumrakem zacly ze zeme vylezat stvury, ktere zabiji vse zive. Pry maji kuzi cernou jako nejtemnejsi noc, na rukou dlouhe drapy a z oci jim slehaji rude plameny. Nekdo rika, ze piji lidskou krev a libeznymi hlasy lakaji sve obeti do sparu smrti. Septa se dokonce, ze jsou to vzdaleni pribuzni elfu, ale rikat jim to nahlas neni dobry napad. Sami tvrdi, ze to jsou jen trpaslici pomluvy. Nikdo je nikdy nevidel a pokud ano, uz o tom nemel komu vypravet."
Olejova lampa zablikala a osvetlila napetim strnule detske tvare. Venku uz byla tma tenky plaminek petrolejky kreslil po stenach staveni dlouhe stiny.
"Ale blaznivy Jakub je pry videl."
"Nerikejte mu tak, neni to od hezke. Nebyl vzdy blaznivy. Byval knezem a lide ho meli v ucte. Pak ho jednou muzi nasli. Byl pry pribity ke stromu, misto oci jen dva vypalene otvory, usty, v kterych chybel jazyk neco nesrozumitelne mumlal a kolem krku..." Podivala se na nejmladsi dceru a uvedomila si, ze neco by detske usi nemely slyset.
"Co mel kolem krku? Povez."
Matka jen zavrtela hlavou. "Tenkrat pry prosil, at ho zabiji, ale nikdo z muzu na to nemel odvahu."
Maly knutek lampy pomalu dohorival a chalupa se pozvolna norila do tmy.
"Podivejte!" Vyhrkla najednou Eli a nahrnula se k oknu.
Na obzoru se rozlevala rudooranzova zare.
"Kvasnickuv statek" Podesene vydechla matka.
"Pomuzem jim hasit." Rozbehl se Matyas ke dverim.
"Ne! Zustanes doma! Tem uz stejne neni pomoci" Posledni vetu vydechla tise a s bezmoci v hlase.
"Pojdte Deti. Pomodlime se. Pomodlime se za jejich rychlou smrt..."

Re: Vtípky

Posted: 05:31 23. Feb 2008
by jiromir
:twisted: black death coming soon :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 17:41 23. Feb 2008
by Arto

Re: Vtípky

Posted: 18:04 23. Feb 2008
by Anurin
Arto wrote:Babka

Kamošky

Dobrý PvP mezi babkama. :lol:

Re: Vtípky

Posted: 18:35 23. Feb 2008
by Sorrow
Tak uz je mi jasne proc lobujete za ty bagly :D

Re: Vtípky

Posted: 18:42 23. Feb 2008
by Teesha
bagl +4 k Att

Re: Vtípky

Posted: 19:18 02. Mar 2008
by Kiri

Re: Vtípky

Posted: 19:44 02. Mar 2008
by Sorrow
No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...

Re: Vtípky

Posted: 20:26 02. Mar 2008
by Kiri
Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
no mi to pripad az vtipny, jak sou amici najivni namysleny a uplne blby :D

Re: Vtípky

Posted: 20:56 02. Mar 2008
by jiromir
Kiri wrote:
Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
no mi to pripad az vtipny, jak sou amici najivni namysleny a uplne blby :D
no oni ocividne zas tak blby nejsou...to je ten pruser prave.

Re: Vtípky

Posted: 23:05 02. Mar 2008
by monstera
Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
Já zase nesnáším rudou a oranžovou propagamndu ! Netahejte politiku na Thalii !

Re: Vtípky

Posted: 00:06 03. Mar 2008
by Kiri
monstera wrote:
Sorrow wrote:No tak ted nevim Kiri,jak to myslis.Dat tohle do vtipku.
Je to k placi a ne nadarmo nesnasim ameriku jako takovou...
Já zase nesnáším rudou a oranžovou propagamndu ! Netahejte politiku na Thalii !

oka tak tady teda uz vopravdu neco na zasmani ;-) http://uk.youtube.com/watch?v=IWaOddQISQU

a dalsi pro uzivatele OPERY: http://my.opera.com/community/customize ... 8/1264.jpg

Re: Vtípky

Posted: 18:40 12. Mar 2008
by igor
Zkuste si na http://www.google.cz nebo na http://www.seznam.cz dát vyhledat "Nahatý prostitut" :D