Page 10 of 18
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 01:41 13. Feb 2011
by slencak
Nic moc, vypadam tam tlustej

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 09:18 13. Feb 2011
by Práček
tao kan wrote:Glarik a Gorhunk jdou do podtemna pro vzácný kov

asi si zapnu detaily na plno

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 11:42 13. Feb 2011
by Tretas
Vypadat takhle podtemno ve hře, tak mě na povrchu už nic nedrží. To je super!
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 13:05 13. Feb 2011
by Radim
slencak wrote:Nic moc, vypadam tam tlustej

Nevypadáš ty seš

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 16:32 13. Feb 2011
by Theogil I
Tao Kan: Krása, další ... prosím.

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 19:18 13. Feb 2011
by tao kan
Po několika hodinách urputného boje pán kyselinového jezera padl. Poražen udatnými kladivonoši z hor ... Glarikem a Gorhunkem!
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 21:44 13. Feb 2011
by Práček
tao kan wrote:...
asi mám něco špatně nastaveného, že nevidím tak krásné detaily
/ale jinak....pěkná práce....v tom prvním jsem si ani nevšiml že to k sobě nepasuje

fakt hezky
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 18:18 18. Feb 2011
by tao kan
Tohle jsem zapomněl: Orkové hledají kata jejich idola - Bersekra
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 21:02 18. Feb 2011
by marii
tao kan wrote:Tohle jsem zapomněl: Orkové hledají kata jejich idola - Bersekra
Nic ve zlym,ale je to jak z planety opic.))))
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 22:15 18. Feb 2011
by Prasokralik

přemýšlím Marii že s tě v zájmu zachování své bránice přidám do foes na foru
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 06:28 27. Feb 2011
by wsweetjane
Pohoda na dovolené v Kel A Hazru na pláži...

Re: Galerie - ze života postav
Posted: 09:16 04. May 2011
by davidsoft
Elandra na procházce pro svém rodném městě.

- Elandra na procházce
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 10:57 22. May 2011
by davidsoft
Elandra na svém nejnovějším oblíbeném místě u karathských dolů: Krásná příroda, louka, stromy, klid, ohniště, pláž, řeka s rybami a raky a to všechno pod dohledem stráží.

- Elandra u karathských dolů
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 11:46 22. May 2011
by Prasokralik
Západ slunce v Alwarielském přístavu.
Re: Galerie - ze života postav
Posted: 00:39 29. May 2011
by Terbee
Skupinové foto
