Page 10 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:41 13. Feb 2011
by slencak
Nic moc, vypadam tam tlustej :mrgreen:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 09:18 13. Feb 2011
by Práček
tao kan wrote:Glarik a Gorhunk jdou do podtemna pro vzácný kov
:shock: asi si zapnu detaily na plno 8) :mrgreen:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 11:42 13. Feb 2011
by Tretas
Vypadat takhle podtemno ve hře, tak mě na povrchu už nic nedrží. To je super!

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 13:05 13. Feb 2011
by Radim
slencak wrote:Nic moc, vypadam tam tlustej :mrgreen:
Nevypadáš ty seš :mrgreen:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:32 13. Feb 2011
by Theogil I
Tao Kan: Krása, další ... prosím. :D

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 19:18 13. Feb 2011
by tao kan
Po několika hodinách urputného boje pán kyselinového jezera padl. Poražen udatnými kladivonoši z hor ... Glarikem a Gorhunkem!

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 21:44 13. Feb 2011
by Práček
tao kan wrote:...
:shock:
asi mám něco špatně nastaveného, že nevidím tak krásné detaily

/ale jinak....pěkná práce....v tom prvním jsem si ani nevšiml že to k sobě nepasuje :) fakt hezky

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 18:18 18. Feb 2011
by tao kan
Tohle jsem zapomněl: Orkové hledají kata jejich idola - Bersekra

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 21:02 18. Feb 2011
by marii
tao kan wrote:Tohle jsem zapomněl: Orkové hledají kata jejich idola - Bersekra
Nic ve zlym,ale je to jak z planety opic.))))

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:15 18. Feb 2011
by Prasokralik
:lol: :lol: přemýšlím Marii že s tě v zájmu zachování své bránice přidám do foes na foru

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 06:28 27. Feb 2011
by wsweetjane
Pohoda na dovolené v Kel A Hazru na pláži... :lol:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 09:16 04. May 2011
by davidsoft
Elandra na procházce pro svém rodném městě.
Elandra na procházce
Elandra na procházce

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 10:57 22. May 2011
by davidsoft
Elandra na svém nejnovějším oblíbeném místě u karathských dolů: Krásná příroda, louka, stromy, klid, ohniště, pláž, řeka s rybami a raky a to všechno pod dohledem stráží.
Elandra u karathských dolů
Elandra u karathských dolů

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 11:46 22. May 2011
by Prasokralik
Západ slunce v Alwarielském přístavu.

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:39 29. May 2011
by Terbee
Skupinové foto :D