Page 10 of 13

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 19:51 20. Jun 2008
by Jonny
Nás jede pět, takže jeden lichej bude... :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:06 20. Jun 2008
by Zyga
Jonny wrote:Nás jede pět, takže jeden lichej bude... :wink:
No.. tak jestli to nekomu nebude vadit tak s nim milerad vemu ten pokoj napul. Akorat to musi bejt nekdo kdo taky pritahne az rano :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:45 20. Jun 2008
by Pivo
Zyga wrote:
Jonny wrote:Nás jede pět, takže jeden lichej bude... :wink:
No.. tak jestli to nekomu nebude vadit tak s nim milerad vemu ten pokoj napul. Akorat to musi bejt nekdo kdo taky pritahne az rano :mrgreen:

Počkej!!Co když to bude hráč z povrchu? :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 20:47 20. Jun 2008
by Krata
bude muse počítat s tim, že se ráno neprobudí :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 01:42 21. Jun 2008
by Skipp
Heej,tak si to tam dobre užite, teším sa na príspevky o zážitkoch a tiež na fotky :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:28 21. Jun 2008
by Žorž
Tak jo, si to tam řádně vychutnejte! A ne aby se Podtemňáci izolovali v koutku, stydíce se za své vraždy...nebojte se, zloduši jsou taky lidi. ;)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 15:18 21. Jun 2008
by photter
Žorž wrote:...lidi...
tak urážky, jo ? budeš litovat ! :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 06:13 22. Jun 2008
by igor
Hehe, právě jsme dorazili s Photterem domů a dem chrápat :D

ph: dobytci, zase ste mě vopili

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 06:35 22. Jun 2008
by Kiri
Taky sem kousek od postele....Jen bych se este dodatecne rad rozloucil s tema se kterejma sem to nestih .... Dobraa akce!!!

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:15 22. Jun 2008
by kucik
Jo, pekny. Davam do drazby Shifterovu penezenku. Nechal ji u me v aute. :twisted:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:17 22. Jun 2008
by steel_martin
Super :D

P.S: Omluva tomu, kdo mi koupil toho panáka v hifáči. Uplně sem zapomněl to otočit, než jsem odešel domů :( Dotyčnému slibuji, že na dalším srazu má u mě dva ;)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:31 22. Jun 2008
by Krata
Jo sraz byl výbornej, sem doma a snažim se nějak zpamatovat z toho 3 hodinového spánku :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:43 22. Jun 2008
by Phantorris
Taky diky vsem za vcerejsek, sice si moc nepamatuju kdy sem to vzdal,ale to co si pamatuju bylo super.

P.S. Panaka neres, kdyby si to otocil, tak bych asi ani nedosel domu, .... ale tesim se na priste :twisted:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 12:47 22. Jun 2008
by Jonny
Skvela akce vcera, paradni ucast... :) Akorat ty rana by mohly bejt min kruty... :?

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:08 22. Jun 2008
by Aznar
my to vzdali nekdy kolem paty, kdyz jsme hromadne zacali usinat v nonstopu :mrgreen:
ale povedena akce 8)