Page 10 of 13
Re: Připomínka ke questům
Posted: 10:41 22. Jul 2008
by photter
Re: Připomínka ke questům
Posted: 07:52 23. Jul 2008
by Aznar
jenom drobnost: nemohly by byt ty baliky identifikovany? ne kazda postava ho pak ma urcenej, treba terner ne a sam ho urcite nezvladne
aby mi tam pak misto ruzne stredni (neurceno) svitilo balik starostov
y do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka

)
Re: Připomínka ke questům
Posted: 08:36 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:jenom drobnost: nemohly by byt ty baliky identifikovany? ne kazda postava ho pak ma urcenej, treba terner ne a sam ho urcite nezvladne
aby mi tam pak misto ruzne stredni (neurceno) svitilo balik starostov
y do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka

)
jej no me se identifikovali automaticky. Tak sem myslel, ze se neidentifikuji, jen kdyz mas asi skill zapornej
Zkusim to najit, ale uz sem to jednou hledal, a nedohledal se. Kdzytak by to treba Rejty mohl udelat v hlavni palete * psi oci na Rejtyho *
EDIT: uz sem to nasel.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 08:41 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote: starostov
y do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka

)
heh, takze ktere y/i tam teda ma byt i ?? jako panovi ? me se libilo to panovy , ale jestlije to blbe, tak to se fakt omluvam.. holt sem strojar a ne cestinar, ale vim, ze je to blba vymluva
EDIT: no mam tam totiz uplne vsechna jak se divam..
obchodnikovi , knihovnikovi....
starostovy , arcidruidovy ...
proste mis mas

Re: Připomínka ke questům
Posted: 08:57 23. Jul 2008
by Aznar
nomis_b wrote:heh, takze ktere y/i tam teda ma byt i ?? jako panovi ?
jj ma tam mekke i
a ta identifikace? kdyz seberu vic baliku, tak pak uz se mi plete kam ktery dorucit, kdyz to u nej neni napsany
edit: aha sry, sme precetl jenom tvuj posledni prispevek

Re: Připomínka ke questům
Posted: 09:20 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:
jj ma tam mekke i
OK tak jsem to nejak vyresil. Ted nevim, jak dlouho se to na server bude dostavat, ale urcite to bude pak v novinkach. Pribude to tam spolu se zalohou na baliky + no nechte se prekvapit

Re: Připomínka ke questům
Posted: 10:07 23. Jul 2008
by Aznar
pravopisny chyby jsou detaily, na to uz jsem rezignoval

kdybych mel opravovat kazdou, na kterou ve hre narazim, tak by me za chvili nekteri hraci asi nemeli radi

Re: Připomínka ke questům
Posted: 10:37 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:pravopisny chyby jsou detaily, na to uz jsem rezignoval

kdybych mel opravovat kazdou, na kterou ve hre narazim, tak by me za chvili nekteri hraci asi nemeli radi

jako ja sam vim, ze jich mam milion, takze klidne mi vsechny nahlas.. klidne jen pres PM, at to nespawuje forum. Cim vic me na to bude upozornovat, tim s tim treba casem muzu neco udelat sam .. no a chapu, ze to neni hezky..je to divne ale i ja si nekdy nad necim pozastavim, jak to nekdo muze napsat
Urcite se s tim da neco udelat, ale bez nahlaseni s tim nikdo dobrovolne nic delat nebude. Ne kazdej si toho vsimne. Treba ja sem fakt v pulce udelal chybu a v pulce ne.. je to nekdy lisacke

Re: Připomínka ke questům
Posted: 11:21 23. Jul 2008
by Rejty
Koncovka -ovi!!! ,,y" jedine v privlastnovacim pridavnem jmene, napr. starostovy baliky, ale napr. starostovi kluci.
Jednoducha pomucka pro negramoty:
Privlastnovaci vyraz nahrad prislusnym tvarem privlastnovaciho pridavneho jmena matcin, napr. matciny baliky.
Prines to komu, cemu? - starostovi (panovi)!
Re: Připomínka ke questům
Posted: 11:32 23. Jul 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Koncovka -ovi!!! ,,y" jedine v privlastnovacim pridavnem jmene, napr. starostovy baliky, ale napr. starostovi kluci.
Jednoducha pomucka pro negramoty:
Privlastnovaci vyraz nahrad prislusnym tvarem privlastnovaciho pridavneho jmena matcin, napr. matciny baliky.
Prines to komu, cemu? - starostovi (panovi)!
Tak ti nevím, ale přijde mi to celý takový zašmodrchaný, jestli není jednodušší napsat měkké "i" pod něj kličku a nad něj tečku ... tzv. "obojetňák" a ať se s tím čitatel popasuje.

Re: Připomínka ke questům
Posted: 11:34 23. Jul 2008
by Rejty
Theogil k tabuli!
Re: Připomínka ke questům
Posted: 06:22 24. Jul 2008
by Krata
*Vyrábí si z tužky flusačku a schání po Thalii kus papíru*
Re: Připomínka ke questům
Posted: 10:19 24. Jul 2008
by pepa48
Re: Připomínka ke questům
Posted: 18:22 24. Jul 2008
by Aznar
pokud u sebe nemam celou cenu baliku, ne jenom desetinu, tak mi to pise, ze nemam dostatek penez na jeho odkup...
sebere to pak spravne jenom desetinu ceny
Re: Připomínka ke questům
Posted: 18:53 24. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:pokud u sebe nemam celou cenu baliku, ne jenom desetinu, tak mi to pise, ze nemam dostatek penez na jeho odkup...
sebere to pak spravne jenom desetinu ceny
jaj a napise se ze neams na odkup, ale pritom je v dialgou moznost zadat: ano, vezmu si ho
nebo tam uplne chybi??