Page 10 of 13

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:41 22. Jul 2008
by photter
jo, to je bioware kostka, když ji miluješ .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 07:52 23. Jul 2008
by Aznar
jenom drobnost: nemohly by byt ty baliky identifikovany? ne kazda postava ho pak ma urcenej, treba terner ne a sam ho urcite nezvladne

aby mi tam pak misto ruzne stredni (neurceno) svitilo balik starostovy do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka :mrgreen: )

Re: Připomínka ke questům

Posted: 08:36 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:jenom drobnost: nemohly by byt ty baliky identifikovany? ne kazda postava ho pak ma urcenej, treba terner ne a sam ho urcite nezvladne

aby mi tam pak misto ruzne stredni (neurceno) svitilo balik starostovy do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka :mrgreen: )
jej no me se identifikovali automaticky. Tak sem myslel, ze se neidentifikuji, jen kdyz mas asi skill zapornej :mrgreen:

Zkusim to najit, ale uz sem to jednou hledal, a nedohledal se. Kdzytak by to treba Rejty mohl udelat v hlavni palete * psi oci na Rejtyho *

EDIT: uz sem to nasel.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 08:41 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote: starostovy do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka :mrgreen: )
heh, takze ktere y/i tam teda ma byt i ?? jako panovi ? me se libilo to panovy , ale jestlije to blbe, tak to se fakt omluvam.. holt sem strojar a ne cestinar, ale vim, ze je to blba vymluva :mrgreen:

EDIT: no mam tam totiz uplne vsechna jak se divam..
obchodnikovi , knihovnikovi....
starostovy , arcidruidovy ...
proste mis mas :D

Re: Připomínka ke questům

Posted: 08:57 23. Jul 2008
by Aznar
nomis_b wrote:heh, takze ktere y/i tam teda ma byt i ?? jako panovi ?
jj ma tam mekke i :wink:

a ta identifikace? kdyz seberu vic baliku, tak pak uz se mi plete kam ktery dorucit, kdyz to u nej neni napsany :mrgreen:

edit: aha sry, sme precetl jenom tvuj posledni prispevek :-)

Re: Připomínka ke questům

Posted: 09:20 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote: jj ma tam mekke i :wink:
OK tak jsem to nejak vyresil. Ted nevim, jak dlouho se to na server bude dostavat, ale urcite to bude pak v novinkach. Pribude to tam spolu se zalohou na baliky + no nechte se prekvapit :twisted:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:07 23. Jul 2008
by Aznar
pravopisny chyby jsou detaily, na to uz jsem rezignoval :mrgreen:
kdybych mel opravovat kazdou, na kterou ve hre narazim, tak by me za chvili nekteri hraci asi nemeli radi :mrgreen:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:37 23. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:pravopisny chyby jsou detaily, na to uz jsem rezignoval :mrgreen:
kdybych mel opravovat kazdou, na kterou ve hre narazim, tak by me za chvili nekteri hraci asi nemeli radi :mrgreen:
jako ja sam vim, ze jich mam milion, takze klidne mi vsechny nahlas.. klidne jen pres PM, at to nespawuje forum. Cim vic me na to bude upozornovat, tim s tim treba casem muzu neco udelat sam .. no a chapu, ze to neni hezky..je to divne ale i ja si nekdy nad necim pozastavim, jak to nekdo muze napsat :lol:

Urcite se s tim da neco udelat, ale bez nahlaseni s tim nikdo dobrovolne nic delat nebude. Ne kazdej si toho vsimne. Treba ja sem fakt v pulce udelal chybu a v pulce ne.. je to nekdy lisacke :D

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:21 23. Jul 2008
by Rejty
Koncovka -ovi!!! ,,y" jedine v privlastnovacim pridavnem jmene, napr. starostovy baliky, ale napr. starostovi kluci.

Jednoducha pomucka pro negramoty:

Privlastnovaci vyraz nahrad prislusnym tvarem privlastnovaciho pridavneho jmena matcin, napr. matciny baliky.

Prines to komu, cemu? - starostovi (panovi)!

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:32 23. Jul 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Koncovka -ovi!!! ,,y" jedine v privlastnovacim pridavnem jmene, napr. starostovy baliky, ale napr. starostovi kluci.

Jednoducha pomucka pro negramoty:

Privlastnovaci vyraz nahrad prislusnym tvarem privlastnovaciho pridavneho jmena matcin, napr. matciny baliky.

Prines to komu, cemu? - starostovi (panovi)!
Tak ti nevím, ale přijde mi to celý takový zašmodrchaný, jestli není jednodušší napsat měkké "i" pod něj kličku a nad něj tečku ... tzv. "obojetňák" a ať se s tím čitatel popasuje. :lol:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 11:34 23. Jul 2008
by Rejty
Theogil k tabuli!

Re: Připomínka ke questům

Posted: 06:22 24. Jul 2008
by Krata
*Vyrábí si z tužky flusačku a schání po Thalii kus papíru*

Re: Připomínka ke questům

Posted: 10:19 24. Jul 2008
by pepa48
napínáčky by někdo neměl? :roll: :lol: :twisted:

Re: Připomínka ke questům

Posted: 18:22 24. Jul 2008
by Aznar
pokud u sebe nemam celou cenu baliku, ne jenom desetinu, tak mi to pise, ze nemam dostatek penez na jeho odkup...
sebere to pak spravne jenom desetinu ceny

Re: Připomínka ke questům

Posted: 18:53 24. Jul 2008
by nomis_b
Aznar wrote:pokud u sebe nemam celou cenu baliku, ne jenom desetinu, tak mi to pise, ze nemam dostatek penez na jeho odkup...
sebere to pak spravne jenom desetinu ceny
jaj a napise se ze neams na odkup, ale pritom je v dialgou moznost zadat: ano, vezmu si ho
nebo tam uplne chybi??