Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Posted: 15:50 26. Jun 2008
Nojo, jenze se tak vetsinou probiraj, potiz je ze v nwn je to fakticky ovladnuti takze to zvire de i proti svoji prirozenosti a pudu sebezachovySkipp wrote: Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranené