Page 10 of 10

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Posted: 15:50 26. Jun 2008
by Zyga
Skipp wrote: Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranené
Nojo, jenze se tak vetsinou probiraj, potiz je ze v nwn je to fakticky ovladnuti takze to zvire de i proti svoji prirozenosti a pudu sebezachovy :cry: navic diky take 20 je to silenost kdyz druid ci ranger na 1. ovlada medveda kterej by ho moh slupnout na jedno kousnuti.