Page 10 of 35

Re: Portrety postav

Posted: 13:37 03. Apr 2010
by Luelle
marii wrote:
Luelle wrote:Pár postav =)

NIMUE

ELEN

WOLFGAR
a Nimue u tebe je kdo? ..ten chlap mi k ni nejak moc nesedi teda:)..Nebo to je jako tva postava?
ále..špatnej soubor jsem naklikla :D

já vždycky otravuju hráče, že chci jejich portéty... mě ruší ty hnědé hlavy :oops:

tak to pak dám i sem a spletla jsem se... ten chlap je KALIO (myslím)

Re: Portrety postav

Posted: 06:57 22. Apr 2010
by Grunt

Re: Portrety postav

Posted: 22:50 26. Apr 2010
by sandoftime
Novinka

Re: Portrety postav

Posted: 23:20 10. May 2010
by Lord_Berserk
Zjistil sem ze ten muj portret uz se neda z myho uctu stahnout tak tady je znova RE-post :wink:

Jako bonus prikladam dalsiho namakanzho staresinu s kladivem
(ze hry LOKI) - takze kdo chce bejt starej barbar at si to da :wink:

Re: Portrety postav

Posted: 23:21 10. May 2010
by Lord_Berserk
Trochu prasecina, ale nak to musim postnout kdyz 3 prilohy je max :mrgreen:

Re: Portrety postav

Posted: 19:30 12. May 2010
by Lolipop
portrét- Naomi Evolla
naomi.zip
(373.39 KiB) Downloaded 325 times

Re: Portrety postav

Posted: 23:00 12. May 2010
by jachyra
Ja už si moc v hre portrét neupravím, tak aspoň tu ho hodím ;)

Holt takto to vyzeralo v bitke pri Hag-Grare ... všetko v plameňoch ;)
*holt armáde!*

Re: Portrety postav

Posted: 23:20 12. May 2010
by Luelle
balík pěkných protrétů

BALÍK

Re: Portrety postav

Posted: 19:03 14. May 2010
by Jeanes
moje nová herka Maekacha

Re: Portrety postav

Posted: 17:04 15. May 2010
by Radim
Zekafein

Re: Portrety postav

Posted: 12:37 17. May 2010
by kucik
Prosim o doplnění portrétů, které chybí v seznamu postav na webu.

Re: Portrety postav

Posted: 13:25 17. May 2010
by sandoftime
sandoftime wrote:Novinka
tenhle chybí, o pár příspěvků výše výše

(včera tam ještě nebyl, pokud už ano tak se omlouvám za poplašnou zprávu)

Re: Portréty postav

Posted: 13:29 17. May 2010
by Lenulasek
I Sinkacha chybí, je tu taky v této sekci. ;)

Re: Portréty postav

Posted: 13:31 17. May 2010
by Esuliams
A Kucik to má hledat ne? :shock: :shock: :shock: To snad není pravda

Re: Portréty postav

Posted: 13:33 17. May 2010
by kucik
Sinkacha má mezery v názvu potrétu. Mezery, česká diakritika a podobný věci tam nepatřej, potom to neni zpracovatelný.
Viz první příspěvek vlákna.