Page 10 of 35
Re: Portrety postav
Posted: 13:37 03. Apr 2010
by Luelle
marii wrote:Luelle wrote:Pár postav =)
NIMUE
ELEN
WOLFGAR
a Nimue u tebe je kdo? ..ten chlap mi k ni nejak moc nesedi teda:)..Nebo to je jako tva postava?
ále..špatnej soubor jsem naklikla
já vždycky otravuju hráče, že chci jejich portéty... mě ruší ty hnědé hlavy
tak to pak dám i sem a spletla jsem se... ten chlap je KALIO (myslím)
Re: Portrety postav
Posted: 06:57 22. Apr 2010
by Grunt
Re: Portrety postav
Posted: 22:50 26. Apr 2010
by sandoftime
Novinka
Re: Portrety postav
Posted: 23:20 10. May 2010
by Lord_Berserk
Zjistil sem ze ten muj portret uz se neda z myho uctu stahnout tak tady je znova RE-post
Jako bonus prikladam dalsiho namakanzho staresinu s kladivem
(ze hry LOKI) - takze kdo chce bejt starej barbar at si to da

Re: Portrety postav
Posted: 23:21 10. May 2010
by Lord_Berserk
Trochu prasecina, ale nak to musim postnout kdyz 3 prilohy je max

Re: Portrety postav
Posted: 19:30 12. May 2010
by Lolipop
Re: Portrety postav
Posted: 23:00 12. May 2010
by jachyra
Ja už si moc v hre portrét neupravím, tak aspoň tu ho hodím
Holt takto to vyzeralo v bitke pri Hag-Grare ... všetko v plameňoch

*holt armáde!*
Re: Portrety postav
Posted: 23:20 12. May 2010
by Luelle
balík pěkných protrétů
BALÍK
Re: Portrety postav
Posted: 19:03 14. May 2010
by Jeanes
moje nová herka Maekacha
Re: Portrety postav
Posted: 17:04 15. May 2010
by Radim
Zekafein
Re: Portrety postav
Posted: 12:37 17. May 2010
by kucik
Prosim o doplnění portrétů, které chybí v seznamu postav na webu.
Re: Portrety postav
Posted: 13:25 17. May 2010
by sandoftime
sandoftime wrote:Novinka
tenhle chybí, o pár příspěvků výše výše
(včera tam ještě nebyl, pokud už ano tak se omlouvám za poplašnou zprávu)
Re: Portréty postav
Posted: 13:29 17. May 2010
by Lenulasek
I Sinkacha chybí, je tu taky v této sekci.

Re: Portréty postav
Posted: 13:31 17. May 2010
by Esuliams
A Kucik to má hledat ne?

To snad není pravda
Re: Portréty postav
Posted: 13:33 17. May 2010
by kucik
Sinkacha má mezery v názvu potrétu. Mezery, česká diakritika a podobný věci tam nepatřej, potom to neni zpracovatelný.
Viz první příspěvek vlákna.