Page 10 of 11

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 13:21 19. Nov 2008
by Krata
Kdo to je, kdo to je? :lol: já pořád nevim kdo je vrah...

vždycky sem neměl rád detektivky

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 13:22 19. Nov 2008
by Aznar
Krata wrote:Kdo to je, kdo to je? :lol: já pořád nevim kdo je vrah...

vždycky sem neměl rád detektivky
tak priprav nejaky quest v kterym ho budeme hledat :mrgreen:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 13:33 19. Nov 2008
by Krata
Q na foru? ... hmm ...

Družina se sejde u draka, drak si všechny prohlídne a zamračí se.. vyfrkne a pravý:

"kdo... povídám kdo!! .. kdo je ten lovec příspěvků na foru Thalie?"

Co uděláte? možnosti:

a) odpovědět
b) odpovědět
c) odpovědět
d) odpovědět

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 13:40 19. Nov 2008
by Neithan1
odpovezte mu nekdo !!! !

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 13:42 19. Nov 2008
by kucik
Vidíte to číslo pod mým avatarem? Copak má smysl, snažit se to překonat? :P

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 14:26 19. Nov 2008
by Krata
809 příspěvků mě od tebe dělí... do měsíce to dám :)

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 14:53 19. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: krata si založí své forum to zamkne at tam muže jen on a bude tam psát stále dokola jedno písmenko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 14:56 19. Nov 2008
by Tretas
Krata wrote:809 příspěvků mě od tebe dělí... do měsíce to dám :)
vidím ale že jsi už začal na forum pro všchny :-D otevřu diskuzi a všude poslední pčíspěvek Krata :-D

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 14:57 19. Nov 2008
by Kiri
Vsichni ste moooc vtipny :roll: :twisted:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 17:27 19. Nov 2008
by Neithan1
tak to som este celkomp rispevkovy panic.. odteraz bude za vsetkym nejtan !

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 17:32 19. Nov 2008
by Krata
Kiri se s náma nebaví zdá se

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 17:39 19. Nov 2008
by George
Krata wrote:Kdo to je, kdo to je? :lol: já pořád nevim kdo je vrah...

vždycky sem neměl rád detektivky
Vrah je vždycky zahradník, to si pamatuj :)

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 17:40 19. Nov 2008
by Neithan1
George wrote:
Krata wrote:Kdo to je, kdo to je? :lol: já pořád nevim kdo je vrah...

vždycky sem neměl rád detektivky
Vrah je vždycky zahradník, to si pamatuj :)

Tebe este "vsak v viete kto" nezabanoval pristup na cely internet ? ved mas tak 3 upzornenia!!!
a si vulgarny aj bez pouzitia vulgarnych slov

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 23:00 19. Nov 2008
by Kiri
:mrgreen:

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 23:01 19. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:
George wrote:
Krata wrote:Kdo to je, kdo to je? :lol: já pořád nevim kdo je vrah...

vždycky sem neměl rád detektivky
Vrah je vždycky zahradník, to si pamatuj :)

Tebe este "vsak v viete kto" nezabanoval pristup na cely internet ? ved mas tak 3 upzornenia!!!
a si vulgarny aj bez pouzitia vulgarnych slov
Vskutku. :)