Page 10 of 11
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 13:21 19. Nov 2008
by Krata
Kdo to je, kdo to je?

já pořád nevim kdo je vrah...
vždycky sem neměl rád detektivky
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 13:22 19. Nov 2008
by Aznar
Krata wrote:Kdo to je, kdo to je?

já pořád nevim kdo je vrah...
vždycky sem neměl rád detektivky
tak priprav nejaky quest v kterym ho budeme hledat

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 13:33 19. Nov 2008
by Krata
Q na foru? ... hmm ...
Družina se sejde u draka, drak si všechny prohlídne a zamračí se.. vyfrkne a pravý:
"kdo... povídám kdo!! .. kdo je ten lovec příspěvků na foru Thalie?"
Co uděláte? možnosti:
a) odpovědět
b) odpovědět
c) odpovědět
d) odpovědět
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 13:40 19. Nov 2008
by Neithan1
odpovezte mu nekdo !!! !
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 13:42 19. Nov 2008
by kucik
Vidíte to číslo pod mým avatarem? Copak má smysl, snažit se to překonat?

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 14:26 19. Nov 2008
by Krata
809 příspěvků mě od tebe dělí... do měsíce to dám

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 14:53 19. Nov 2008
by Tretas
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 14:56 19. Nov 2008
by Tretas
Krata wrote:809 příspěvků mě od tebe dělí... do měsíce to dám

vidím ale že jsi už začal na forum pro všchny

otevřu diskuzi a všude poslední pčíspěvek Krata

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 14:57 19. Nov 2008
by Kiri
Vsichni ste moooc vtipny

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 17:27 19. Nov 2008
by Neithan1
tak to som este celkomp rispevkovy panic.. odteraz bude za vsetkym nejtan !
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 17:32 19. Nov 2008
by Krata
Kiri se s náma nebaví zdá se
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 17:39 19. Nov 2008
by George
Krata wrote:Kdo to je, kdo to je?

já pořád nevim kdo je vrah...
vždycky sem neměl rád detektivky
Vrah je vždycky zahradník, to si pamatuj

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 17:40 19. Nov 2008
by Neithan1
George wrote:Krata wrote:Kdo to je, kdo to je?

já pořád nevim kdo je vrah...
vždycky sem neměl rád detektivky
Vrah je vždycky zahradník, to si pamatuj

Tebe este "vsak v viete kto" nezabanoval pristup na cely internet ? ved mas tak 3 upzornenia!!!
a si vulgarny aj bez pouzitia vulgarnych slov
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 23:00 19. Nov 2008
by Kiri
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 23:01 19. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:George wrote:Krata wrote:Kdo to je, kdo to je?

já pořád nevim kdo je vrah...
vždycky sem neměl rád detektivky
Vrah je vždycky zahradník, to si pamatuj

Tebe este "vsak v viete kto" nezabanoval pristup na cely internet ? ved mas tak 3 upzornenia!!!
a si vulgarny aj bez pouzitia vulgarnych slov
Vskutku.
