Page 10 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 21:07 05. Mar 2009
by Miky
Jen bych připoměl kouzelné slovíčko /pc soul a postava by se pak měla uložit...
Re: Pady serveru
Posted: 21:44 05. Mar 2009
by Raziel
to WB's:
1. Skusali ste resetnut bioware itp palety (zmazat z nich zaznamy) a nahodit ich do modulu?
2. Pouzivate resman plugin pre nwnx? ( ze vraj by mal pomoct )
Re: Pady serveru
Posted: 23:50 05. Mar 2009
by kucik
Ted teda nevim, co myslis itp paletou.
Resman nepouzivame, zatim jsem se v tom nestoural, ale nevim, jak by pomohl.
Re: Pady serveru
Posted: 08:24 06. Mar 2009
by paja13
Miky wrote:Jen bych připoměl kouzelné slovíčko /pc soul a postava by se pak měla uložit...
pisu tohle po kazdych 20 uvarenych lekvosich a stejne mam za posledni 3 paty o skoro 3k varicich expu min o zpracovanych surovinach ani mluvit nebudu :o(
Re: Pady serveru
Posted: 12:44 06. Mar 2009
by Tretas
tak zas to padlo

ale nějak se tomu nechce nabíhat...
Re: Pady serveru
Posted: 12:46 06. Mar 2009
by Theogil I
Tretas wrote:tak zas to padlo

ale nějak se tomu nechce nabíhat...
Tak tak ... bům.
Re: Pady serveru
Posted: 12:48 06. Mar 2009
by Kiri
joo koukam nejde este...

Re: Pady serveru
Posted: 18:37 06. Mar 2009
by Godried
toz padlo to zas

Re: Pady serveru
Posted: 19:01 06. Mar 2009
by kucik
Tentokrát vytuhnul. Už jsem ho restartoval.
Re: Pady serveru
Posted: 02:49 08. Mar 2009
by Miky
Tak vytuhnul zas...
Re: Pady serveru
Posted: 10:21 08. Mar 2009
by Tretas
Miky wrote:Tak vytuhnul zas...
neee dnes prosím ne

kuciku tak ho zase restartni (pokud tu jsi

)
Re: Pady serveru
Posted: 19:27 08. Mar 2009
by Miky
Nevím jestli samovolně, ale po po druhé hodině, kdy je restart zase naběhl. Pak vytuhl něco před pátou. Podle mě ho sundal nějaký náruživý ranní "hledač pokladů"

Re: Pady serveru
Posted: 03:34 09. Mar 2009
by Miky
Zas vytuhl...
Re: Pady serveru
Posted: 10:23 09. Mar 2009
by Rejty
Restartováno.
Re: Pady serveru
Posted: 12:48 09. Mar 2009
by DenGrasse
zažil jsem včera dva pády a jeden restart, dobrá zpráva je, že mi všechno zůstalo zachováno, takže ukládání asi funguje
