Page 10 of 13

Re: pad serveru

Posted: 17:17 29. Apr 2011
by Lord_Berserk
To nahazuje Daanri ... sedne na vlak ze Slovenska a jede do Plzne nahodit, proto to vobcas chvili trva 8)

Re: pad serveru

Posted: 18:28 29. Apr 2011
by Daanri
Njn nekdo to delat musi. :wink:

Re: pad serveru

Posted: 23:54 01. Jun 2011
by Elverin
23:53 Spadnul server

Re: pad serveru

Posted: 19:54 29. Jun 2011
by Desmond
Opět se potvrdilo rčení pro dobrotu na žebrotu, odtrhl jsem se na chvíli od příprav prezentace na zítřek, abych píchnul Maye s přípravou svatebního klání a při otáčení předmětu jsem se nechtěně uklikl na změnu času a posunul ho tak o cca o 6 hodin napřed. Mou snahu o napravení toho překliku už server nevydejchal a tak se místo změny času totálně sesypal. Hned jsem napsal Rejtymu s kucikem, bohužel jsou jediní, kdo mají "klíč" a něco s tím zmůžou.

Tímto se všem omlouvám, je mi jasné, že teď nebudu zrovna populární, ale takové věci se bohužel už stávají. Rejty s kucikem ho snad zase nakopnou.

Díky za pochopení.

Edit: Nejvíc se samozřejmě omlouvám Theovi s Elverin, s tímhle asi nikdo z Vás nepočítal. Mrzí mě to.

Re: pad serveru

Posted: 19:55 29. Jun 2011
by Radim
Doraž na sraz a tam si to vyříkáme :roll:

Edit Desmond: O důvod víc, proč se tam neukázat :-) :P

Re: pad serveru

Posted: 20:21 29. Jun 2011
by Elverin
Takovy veci se proste stavaji, te preci nebudem lyncovat za to ze jsi chtel pomoct :) A odepsali nejak Rejty nebo Kucik? Ja jen abych vedela jestli cucet do pocitace stim ze se to za ctvrt hodky rozjede, jit se divat na televizi stim ze se to rozjede kolem hodiny, nebo jit ven stim ze se to dnes nestiha :)

Re: pad serveru

Posted: 20:23 29. Jun 2011
by Desmond
Psal jsem jim na icq, Rejty se před chvílí ukázal na fóru, než jsem odeslal PMko, byl už zase pryč. Prostě zákon schválnosti.

Re: pad serveru

Posted: 04:31 08. Sep 2011
by -darkvision-
Pád serveru mezi 4.15 - 4.30 Nevim presne, cetl jsem si na wc zrovna. Ale mel jsem rozdelanou helmu, meteorickou. Tak pokad bude nahrada, budu jen rad, preci jen to je 200tisic.

Re: pad serveru

Posted: 12:46 08. Sep 2011
by Prasokralik
Nebylo to na Tvém přijímači? Já byl kolem čtvrté ráno ve hře a jelo mi to. Ale nevím kdy jsem odpadl.

Re: pad serveru

Posted: 13:00 08. Sep 2011
by kucik
Server v tu dobu určitě nespadnul. Akorát se dark 04:21:44 odpojil a 04:30:51 zase připojil. Jestli jsi nechal něco v nářadí, tak si pro to skoč, než bude restart ;)

Re: pad serveru

Posted: 14:32 08. Sep 2011
by -darkvision-
No ja nevim co to bylo, ale v nářadí jako na kovadline jsem to pak nemel a v invu taky. Text o tom ze by se mi to rozpadlo jsem taky nikde nemel. TIm ze to nebylo na kovadline si sem jist, bo jsem chtel kovat pak jeste neco, ale uz jsem nemel matros. Dost divny tedy, bo asi strašilo ve čtyři rano, nebo nevím :/

Re: pad serveru

Posted: 14:59 04. Oct 2011
by Nalkanar
pec nám spadla :mrgreen:

Re: pad serveru

Posted: 21:45 02. Nov 2011
by Nalkanar
Je to hryzlé, jestli se nepletu :wall:

Re: pad serveru

Posted: 21:48 02. Nov 2011
by Desmond
Už jsem psal kucikovi.

Re: pad serveru

Posted: 21:49 02. Nov 2011
by Silvaner01
Nalkanar wrote:Je to hryzlé, jestli se nepletu :wall:

hmm ... vypadá to tak .... Timeout