Page 10 of 33

Re: Váš portret

Posted: 09:25 04. Jul 2009
by Krata
neni to v rozporu s pravidlama, přece jen ta slečna je odvážně oblečená, aby to nepohoršilo mladší hráče Thalie :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 10:03 04. Jul 2009
by Pajule
photter wrote:takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p :mrgreen:

nemůžu furt ukazovat pravou tváž už jen ve jménu MachKrebs to nejde...mě připomíná ta ostříhná Xena :D jednu zvrhlou elfinu..s bičem co měla černýho koně a nakřáplej hlas :D proto pro tebe photterku :D tu nahoře krom Gabriell už nic takového k vidění neni :D

Kráto a já si o tobě myslela že seš bůh ty temný strany :D

Re: Váš portret

Posted: 11:43 04. Jul 2009
by Krata
Pajule wrote: Kráto a já si o tobě myslela že seš bůh ty temný strany :D
Jasně že sem ale nemusí to hned každý vědět, samozřejmě posílej fotek víc :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 11:56 04. Jul 2009
by Pajule
Krata wrote:
Pajule wrote: Kráto a já si o tobě myslela že seš bůh ty temný strany :D
Jasně že sem ale nemusí to hned každý vědět, samozřejmě posílej fotek víc :twisted:

néé né rači né :D ty fotky z tej chaty..:D huh :D

Re: Váš portret

Posted: 13:59 04. Jul 2009
by G14
Pajule wrote:
photter wrote:takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p :mrgreen:

nemůžu furt ukazovat pravou tváž už jen ve jménu MachKrebs to nejde...mě připomíná ta ostříhná Xena :D jednu zvrhlou elfinu..s bičem co měla černýho koně a nakřáplej hlas :D proto pro tebe photterku :D tu nahoře krom Gabriell už nic takového k vidění neni :D

Kráto a já si o tobě myslela že seš bůh ty temný strany :D

:mrgreen:
to se bavis o Gabrielle z Xeny nebo o me Gabrielle? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ne jako Isabell rada najde sexy Xenu jakozto spolecnici,aby teda nebyla tady jako jedina no :twisted: 8)

Re: Váš portret

Posted: 14:00 04. Jul 2009
by Pajule
G14 wrote:
Pajule wrote:
photter wrote:takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p :mrgreen:

nemůžu furt ukazovat pravou tváž už jen ve jménu MachKrebs to nejde...mě připomíná ta ostříhná Xena :D jednu zvrhlou elfinu..s bičem co měla černýho koně a nakřáplej hlas :D proto pro tebe photterku :D tu nahoře krom Gabriell už nic takového k vidění neni :D

Kráto a já si o tobě myslela že seš bůh ty temný strany :D

:mrgreen:
to se bavis o Gabrielle z Xeny nebo o me Gabrielle? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ne jako Isabell rada najde sexy Xenu jakozto spolecnici,aby teda nebyla tady jako jedina no :twisted: 8)
Gabrielle z povrchu :D chudák Isa jediná zvrhlá..no a neni to elfka :D

Re: Váš portret

Posted: 14:10 04. Jul 2009
by George
photter wrote:takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p :mrgreen:
Phottere? můžu tu ženskou na tom "klavíru" znát? :D :wink: ... Je to ta, co si myslím?

Re: Váš portret

Posted: 15:05 04. Jul 2009
by Pajule
George wrote:
photter wrote:takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p :mrgreen:
Phottere? můžu tu ženskou na tom "klavíru" znát? :D :wink: ... Je to ta, co si myslím?
asi myslim koho myslíš?nebo nevim a tušim...já mam na mysli Thalijskou ;)

Re: Váš portret

Posted: 16:03 04. Jul 2009
by George
Pajule wrote:
George wrote:
photter wrote:takhle to vodfláknout....sice tam klavír je ale co ta cenzura ? fuj :-p :mrgreen:
Phottere? můžu tu ženskou na tom "klavíru" znát? :D :wink: ... Je to ta, co si myslím?
asi myslim koho myslíš?nebo nevim a tušim...já mam na mysli Thalijskou ;)
Tu ale neznám, jsou stejný? :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 17:27 04. Jul 2009
by malina
Hassan wrote:
kucik wrote:
malina wrote:Nemám doma klavír, sorry... A kloudnou fotku bych taky hledala doost dlouho. Ale můžu to zkusit. :)
Dodam klavir a profesionalniho fotografa. Dohodnuto?
Hej coze co se to tu kuje za mejma zadama ty zadnej klavir neshanej a fotografa vibec a s tebou si to vyridim :twisted:
:lol: No jo, dyť já říkám, že si mě hlídá.
Ale konečně jsem našla nějakou fotku, která je i schválená a s "bonusem". :wink:

Re: Váš portret

Posted: 17:35 04. Jul 2009
by Krata
to ty jsi malina :shock: .. to sem nevěděl :D

EDIT: Hassan pil kofolu? :shock:

Re: Váš portret

Posted: 17:38 04. Jul 2009
by malina
Ale vždyť jsem ti to snad i říkala, ne? :D
A div se, pil, taky mi to přišlo divný. Měl ten den nějakej rozhozenej žaludek, tušim...

Re: Váš portret

Posted: 17:39 04. Jul 2009
by Krata
Neřikala :) .. nebo sem to přeslechl

Re: Váš portret

Posted: 17:50 04. Jul 2009
by malina
Nevim... Každopádně to už teda víš. :)

Re: Váš portret

Posted: 18:16 04. Jul 2009
by Hassan
To sou keci zadnej zaludek mel jsem moc piv uz musel jsem to pribrzdovat vis takhle to bylo jinak se k nealku neponizuju jen zcela mimoradne :lol: