Page 10 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 22:07 24. Feb 2011
by zma
Jkerry wrote:Aktualizuji plochu ze dne 30. srpna 2009

Teď mám tohle. Jsou to win7 kdyby to někdo nepoznal
mam podobny.)

Re: Vaše plocha

Posted: 22:42 24. Feb 2011
by Molly23
To já zas ne :)... mám rád plochu s hudební tématikou. Na velkém pc jsem měl ted nedávno tyto dvě. Jeffa Waterse (kytarový bůh) a cover druhého studiového alba Annihilator, Never Neverland.
Jeff Volt Live.jpg
neverneverland.jpg
Nicméně ještě mám notebook a tomu ted vládne další kytarový maniak (bohužel nežijíci) Darrel Dimebag.... legenda.
Dimebag-Darrell-pantera-2114257-1024-768.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 11:10 25. Feb 2011
by zma
pracovni..

Re: Vaše plocha

Posted: 14:32 09. Apr 2011
by -RoF-
Tak sem zase aktualizoval plochu na PC :roll: :)

Re: Vaše plocha

Posted: 14:52 15. Apr 2011
by Hafen
Image

Kdo mi uklidi :(

Re: Vaše plocha

Posted: 15:48 15. Apr 2011
by efu_redo
Hafen wrote:Image

Kdo mi uklidi :(
S tímhle bordelem se vychloubáš? V tom se musíš orientovat, kdybys viděl můj na ploše... je to porno.

Re: Vaše plocha

Posted: 07:44 26. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vaše plocha

Posted: 21:11 23. Oct 2011
by Molly23
Jedna ze sbírky mejch ploch, které se mi mění po pěti minutách. Pro vážné zájemce můžu paklík poslat leteckou poštou :). Má to 67 MB v raru.

Re: Vaše plocha

Posted: 21:23 23. Oct 2011
by Nalkanar
Moje tapeta.. přímo plochu dávat nebudu je tam hromada bordelu v texťácích, které se mi nechtějí uklízet a nechci vyzrazovat nic...
Mass Effect 2 Miranda.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 11:28 24. Oct 2011
by kucik
Tak jsem už před časem udělal v práci změnu:

Re: Vaše plocha

Posted: 11:29 24. Oct 2011
by Nalkanar
Jordana Brewster?

Re: Vaše plocha

Posted: 12:23 24. Oct 2011
by kucik
Nevim. Hledal jsem spíš podle rozměrů obrázku :)

Re: Vaše plocha

Posted: 08:04 25. Oct 2011
by Molly23
Tak tady je teda ten paklík, kdo ho chce at si pospíší, bude to tam 19 dní.
http://leteckaposta.cz/491829061
Prosím ignorujte jednu fotku kytary co se mi zatoulala :).
Enjoy

Re: Vaše plocha

Posted: 06:00 26. Oct 2011
by Thuereg
Taky si přisadim:)

Re: Vaše plocha

Posted: 06:02 26. Oct 2011
by Thuereg
kucik wrote:Nevim. Hledal jsem spíš podle rozměrů obrázku :)
Opravdu podle rozměrů "obrázku"? :mrgreen: