Page 10 of 10
Posted: 21:20 20. Jun 2007
by Sylmael
Co mi tu do Kiriho skacete? Kto z vas je viac?!

Ihned odvolajte svoje urazky leboo inaac *drzi sumonov a dalsie projekty nad kosom*
to Kiri : my lamy drzime spolu!

Posted: 23:50 20. Jun 2007
by pepa48
to nemela byt urazka... ja si jen vzpomnel na divocaky a medvedy a proste jsem si tu pripominku nomohl odpustit

:D
Posted: 23:55 20. Jun 2007
by 566344
pepa48 wrote:to nemela byt urazka... ja si jen vzpomnel na divocaky a medvedy a proste jsem si tu pripominku nomohl odpustit

:D
Na divocaky? Takze je dotycny poradny kanec?

Posted: 13:11 21. Jun 2007
by Pajule
566344 wrote:pepa48 wrote:to nemela byt urazka... ja si jen vzpomnel na divocaky a medvedy a proste jsem si tu pripominku nomohl odpustit

:D
Na divocaky? Takze je dotycny poradny kanec?

*vyceni zubyska*
