Page 10 of 10

Posted: 21:20 20. Jun 2007
by Sylmael
Co mi tu do Kiriho skacete? Kto z vas je viac?! Image Ihned odvolajte svoje urazky leboo inaac *drzi sumonov a dalsie projekty nad kosom*

to Kiri : my lamy drzime spolu! Image

Posted: 23:50 20. Jun 2007
by pepa48
to nemela byt urazka... ja si jen vzpomnel na divocaky a medvedy a proste jsem si tu pripominku nomohl odpustit :D:D

Posted: 23:55 20. Jun 2007
by 566344
pepa48 wrote:to nemela byt urazka... ja si jen vzpomnel na divocaky a medvedy a proste jsem si tu pripominku nomohl odpustit :D:D
Na divocaky? Takze je dotycny poradny kanec? 8)

Posted: 13:11 21. Jun 2007
by Pajule
566344 wrote:
pepa48 wrote:to nemela byt urazka... ja si jen vzpomnel na divocaky a medvedy a proste jsem si tu pripominku nomohl odpustit :D:D
Na divocaky? Takze je dotycny poradny kanec? 8)
*vyceni zubyska* :twisted: