Page 10 of 12
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 17:57 24. Apr 2009
by innfra
Napsal jsem o do jinýho topiku
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 618#p43618
Super, tak mám z pekla kliku, mám svoje penízky a stojim před správcem dílny

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 21:13 24. Apr 2009
by innfra
Tak jen doufám že jsem přišel "jen" o 6 živců s leštidlem...
Kurník /pc soul a nespolejhat na to že to přestalo padat...
Leštění živců v kel a hazru
Edit: o nic jsem nepřišel koukám ty pády už jsou promáklý

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:22 04. May 2009
by G14
toto musi zrovna padat kdyz se zada o ruku?????
pravda aspon cas navic na rozmysleni

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:24 04. May 2009
by Rejty
Teď jsem to shodil já...
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:26 04. May 2009
by Marvin
Rejty wrote:Teď jsem to shodil já...
I ty jeden!

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:34 04. May 2009
by Jachym
Děkuji že mne tímto způsobem zbavujete craftových předmětů , alespoň se s nimi nemusím tahat a peníze co jsem dal za mahagonová mořidla také nepotřebuji jsou jen virtuální tak na ně kašlu.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:54 04. May 2009
by innfra
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 17:57 04. May 2009
by Tretas
Jachym wrote:Děkuji že mne tímto způsobem zbavujete craftových předmětů , alespoň se s nimi nemusím tahat a peníze co jsem dal za mahagonová mořidla také nepotřebuji jsou jen virtuální tak na ně kašlu.
hudry hudry, Rejty to určitě udělal schválně
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:08 04. May 2009
by Krata
než sem začnete psát příspevky typu Jachyra, nechte vychladnout hlavu.. nás to netěší o moc víc než vás a tohle ještě opravdu přidává chut do práce
Jachyra: napiš nějakýmu DM, nahradí co může
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:24 04. May 2009
by Tretas
Přesně, pád naštve, ale berte to z té lepší stránky... Obnoví se loot, potvory apodbné. A pokud ani tohle vás netěší, tak aspoň vás to donutí se jít najíst nebo něco podobného a stále nesedět u kompu. A peníze a výrobky sou to nejmenší, mě se ještě nikdy nestalo že by mi DM nevyhovělo (i když jsem někdy musel čekat).
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:23 04. May 2009
by innfra
Donutí mě to stáhnout další titulky na Chucka, podívat se kolem říct si, ty jsi ale ...
Jo a taky pročíst a spamovat fórum... možná i ICQ... otovřít nebo zavřít okno... moc pohybu škodí

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 06:42 05. May 2009
by Tretas
I tohle je možnost...

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 09:33 05. May 2009
by Jachym
Omlouvám se , je to blbost , jen jsem se vztekl, o nic nejde.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 12:04 05. May 2009
by Czech_Luthor
Krata wrote:než sem začnete psát příspevky typu Jachyra, nechte vychladnout hlavu.. nás to netěší o moc víc než vás a tohle ještě opravdu přidává chut do práce
Jachyra: napiš nějakýmu DM, nahradí co může
To neni Jachyra, ale Jachym!
Poslušně hlásím od dnešních 9:37 to nepadlo a běží to jak má, přepínám
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 12:04 05. May 2009
by innfra
tak to nezakřikni...