Page 10 of 13
Re: Sraz na SR
Posted: 11:34 23. Sep 2009
by Radim
Daanri wrote:Postele by tam mali byt - pozor ale dvojposchodove, zajtra sa mam stretnut s panom prevadzkarom chaty (doteraz bol mimo) dohodnut to, hlavne mu budem musiet nahlasit asi trosku ine pocty ako som vravel na zaciatku, dufam, ze s tym nebude problem. Neviem vsak ako to je s oblieckami na tie postele, takze upresnim zajtra.
Mobilne telefonne cislo na mna +421 911 485 598. Znavigujem kazdeho kto pride bez problemov, resp. ak chce niekto v piatok okuknut Zilinu rad prevediem.

Jistě že ji chci vidět tak by hodinová ukázka města přišla vhod,přeci tam nejedu jen chlastat to můžu tady taky

Re: Sraz na SR
Posted: 13:54 23. Sep 2009
by jachyra
No tak s nami to začína vyzerať čím ďalej horšie

sme už asi 2 týždne chorí a nie a nie vyzdravieť. Ostáva len dúfať, že sa do piatka dáme ako tak dokopy. Najhoršie je, že i deti sú choré a teda to vylučuje, že by sme tam ostali cez noc. Ale no, zázraky sa dejú, tak hádam sa to nejako spraví.
Prinajhoršom by sme vás prišli pozrieť aspoň cez deň na pár hodín a deťom tak urobili zdravotný výlet.

Re: Sraz na SR
Posted: 16:11 23. Sep 2009
by Hacanus
Re: Sraz na SR
Posted: 18:48 23. Sep 2009
by Prometheus
Ja pridem urcite.Mal by som dorazit v piatok vecer...
Re: Sraz na SR
Posted: 19:40 23. Sep 2009
by Gorrgorroth
Tak se všem omlouvám. . . nedorazím, nic s tím bohužel nenadělám.
Re: Sraz na SR
Posted: 21:33 23. Sep 2009
by Daanri
Takze ako lidicky sa nam to dost skresalo a to som sa tak tesil
Zatial co viem, ze urcite dojdu je:
Photter+1, Daanri, Hacanus, Radim, Kucik, Prometheus, Neithan, Marvin. Xaarth
Mozna dojdu:
Jachyra + manžel
Cize nas zostava asi 10 ludi na istotu, co je dost problem. Okrem toho sa vyvrbila aj chata, dnes som sa bavil s panom prevadzkarom a nahlasil mu nove pocty ludi, kde som myslel este 13ludi, naco mi on zacal spekulovat s cenou a dat danu chatu pre 50ludi, ze jemu sa to neoplati. Hladam momentalne nahradu, kde su zatial v rieseni 2 nahradne chaty pre 10-15ludi. Rano budem mudrejsi, ale oplati sa nam to robit v taktomto pocte???

Re: Sraz na SR
Posted: 22:00 23. Sep 2009
by kucik
Se mnou jede jeste Xaarth.
Pokud jste uz na necem dohodnuty, tak je docela svinarna to rusit. I kdybysme meli zaplatit tech dohodnutejch 13 lidi. Myslim ze za nejakejch + 30% si na zadek nesednem. Vzhledem k tomu, kolik lidi s tim najisto pocita, tak jsem zasadne proti jakymukoliv odvolavani. Tak to bude holt komornejsi. No a?
Re: Sraz na SR
Posted: 22:12 23. Sep 2009
by Daanri
Ja to rusit nechci, preto hladam nahradnu chatu aj keby to malo byt komornejsie. Len som cakal ze pride 20+ ludi ako tu vsetci vypisovali a nakoniec nas zostane dokopy 10.
Re: Sraz na SR
Posted: 22:13 23. Sep 2009
by photter
jaký vodvolávání, si nedělejte prdel, jestli se tam prištrachám z varů a nebudu mít kde chrápat, ztropím výtržnost

Re: Sraz na SR
Posted: 22:16 23. Sep 2009
by photter
vezem spoustu zajímavejch věcí a kdo tam nebude, bude pozdějc litovat

Re: Sraz na SR
Posted: 22:17 23. Sep 2009
by Pajule
no já bych jela,ale bratr je mimo a já mam závody

Re: Sraz na SR
Posted: 22:24 23. Sep 2009
by photter
komornější sraz vůbec nevadí, aspoň se dá pokecat a všichni se slyšej
nabídku na prohlídku žiliny rádi přijmem, uvidíme, kdy dorazíme, ozvem se
a když budete hodný, můžete si pohladit mojí motorku

Re: Sraz na SR
Posted: 22:41 23. Sep 2009
by Daanri
Re: Sraz na SR
Posted: 23:05 23. Sep 2009
by Prometheus
Nic nerusit aj keby to malo byt na garsonke... Tak sa tesim na Marva a Neitha a Kucika a... a tak...
Re: Sraz na SR
Posted: 23:10 23. Sep 2009
by jachyra
Nee nerušte to. My sa chystáme prísť aspoň na pár hodín pozrieť určite

teda, pokiaľ sa môj zdravotný stav aspoň trochu zlepší, lebo momentálne som na tom najhoršie z celej rodiny

ak sa nepolepší, budem musieť nasadiť silné lieky tfuj!
Ale nezastaví ma nič pred tým na chvíľku doraziť, nech sa reku aspoň pozdravíme
