Page 10 of 10
Re: neprehanejme
Posted: 19:43 03. May 2009
by Pajule
Magratela wrote:Ehmm ....
Tak nevim co si o tom mam myslet cele to cist nebudu pro me to je jen strata casu placanim tu snekym.
1. tu rikas veci co tu nikdo jiny vedet nemel a DM se ktomu ma postavit.
2. tve dite je sice unas to je pravda ale taky te bylo zdeleno ze si ho tam nechame a budeme ho pripravovat na obrat.
Ktery se bude konat v dosazeni osmnactych narozenin tedy mas tam ten cas a prostor ho mozna opet potkat mozna i zachranit a videt zalezi na hraci.
3.Tady neni svet ze je kazdy s kazdym kamarad a potom co tam tva postava predvedla muzes byt rad ze to dopadlo jak to dopadlo.
Nezapomen na urazky a silacke reci jak te muceni nevadi a podobny ze tvuj manzel je horsi to je k zamysleni ses unesenej v podtemnu s dvema detma privazanej na mucicim stole a rikas drovske knezce devko a podobne.
Kdyz si zjistil ze mucni nebude jen fizicke ktere ti nevadilo tak prislo psychycke at te zlomime a budes pro nas delat.
Proto to unesene dite ktere zije.
4.Tak si to srovnej v hlave a zda chces sve dite jeste videt delej co mas a mozna se ti to podari zalezi na tvem RP hrani a snaze.
Moznosti mas dost ja ti nechala prostor tak si tu nestezuj
5:Podtemno neni zadna prdel jak se pise v reklamni kampani
Erlien Arkervirr knezka rodu.
drowsika promluvila

Re: neprehanejme
Posted: 19:43 03. May 2009
by Lord_Berserk
s Isabell postavou na ucte G14 uz sem hral... nikdy zadnej problem sem nemel a podle me je ten unos ditete paradni IC vec, se kterou se fakt votvira rada moznosti a ty jako zla postava (mam takovej pocit) po zatim nedokonceny bitve vo zrusenej HagGrar mas podle me veliky stesti a je jen na tobe jak chces svou postavu dal hrat

...jak bylo receny uz - paradni zapletka co vic si prat

Re: neprehanejme
Posted: 19:44 03. May 2009
by Czech_Luthor
Re: neprehanejme
Posted: 19:58 03. May 2009
by G14
yop posledni dobou si rikam,ze je to oziveni uz tak dost oziveny hry
skvele paradni,tezke rp...ktera postava mela takovou moznost?
taaakzee.....mir s vami podtemnaci
//dite uz jsem zapila OOC,to je hlavni

Re: neprehanejme
Posted: 20:07 03. May 2009
by Jeanes
nojo, nalitá si byla solidně

to byl panák na ubohou Ágnes sem, panák na čest a slávu beze cti tam! ........až jsem se z toho dočista tóóó tamto, usnul .... *moc si nepamatuje co se tam vlastně dělo*
Re: neprehanejme
Posted: 20:18 03. May 2009
by Tretas
to je nádhera, že i zbytečné hádky na foru se dají ukončit dobrým koncem

Re: neprehanejme
Posted: 20:41 03. May 2009
by Czech_Luthor
jako třeba chlastem

Re: neprehanejme
Posted: 22:37 03. May 2009
by G14
Jeanes:
Tretas:
Czech_Luthor:

Re: neprehanejme
Posted: 17:55 04. May 2009
by Tretas
G14 wrote:Jeanes:
Tretas:
Czech_Luthor:

si radši měl/a napsat
SPAM a vyšlo by to nastejno

Re: neprehanejme
Posted: 21:44 04. May 2009
by Neithan1
tato "napisSPAM" moda je rovnako stupidna ako pokusy o eliminaciu samotnej podstaty SPAMU.
P.S. Spam si a v spam sa obratis, teraz si odrecituj 10 spamenasov a chod spa(m)t. Spamen.
Re: neprehanejme
Posted: 22:34 04. May 2009
by ripatko
zacinam mit pocit, ze tahle debata uz do flames nepatri

Re: neprehanejme
Posted: 22:37 04. May 2009
by Krata
Většinou každá debata končí jinde než začala

Re: neprehanejme
Posted: 23:43 04. May 2009
by Pajule
no to je pravda kráto

neviděla sem v řivotě debatu který by končila stejně jak by začala

Re: neprehanejme
Posted: 01:15 05. May 2009
by G14
yop ale to vam povidam....tenhle topic zakoncim ja

Re: neprehanejme
Posted: 07:40 05. May 2009
by Rejty
G14 wrote:yop ale to vam povidam....tenhle topic zakoncim ja

Ne, já!
Zamčeno!